مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: برخی از فرمانداران که “خیلی دور رفته’ در تحمیل Coronavirus محدودیت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه با ابراز این عقیده که برخی از فرمانداران ایالات متحده گرفته اند coronavirus محدودیت بیش از حد در کشورهای خود را با وجود مقامات بهداشت و هشدارهای موج دوم این بیماری اگر اجتماعی فاصله اقدامات ذیل قبل از موعد مقرر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه مورد بحث معترضان که در زمان به خیابان ها در برخی از ایالت ها در این هفته — از جمله میشیگان و اوهایو و مینه سوتا — به تقاضای پایان دادن به اقامت در خانه که اقدامات اجرا شده توسط فرمانداران برای جلوگیری از گسترش COVID-19. رئیس جمهور همدردی با معترضان’ نگرانی و کاهش یافته است به محکوم کردن تظاهرات خود را در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار کنفرانس خبری.

“برخی رفته اند بیش از حد برخی از فرمانداران رفته بیش از حد است. برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده است در حال شاید نه چندان مناسب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و من فکر می کنم در پایان آن را به ماده از آنجا که ما در حال شروع به باز کردن ما, متحده, و من فکر می کنم آنها در حال رفتن برای باز کردن خیلی خوب است.”

برخی از معترضان دیده می شد با پوشیدن امریکا بزرگ دوباره پوشاک و برگزاری pro-مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه به عنوان آنها نامیده می شود برای coronavirus اقدامات به آرامش و آزادی های گسترده تر در میان همه گیر. در طول تظاهرات بسیاری پایبند نیست به کاخ سفید اجتماعی فاصله دستورالعمل است که توصیه می شود در برابر تجمعات از 10 یا بیشتر مردم برای محدود کردن این ویروس گسترش یافته است.

“تا آنجا که معترضان, شما می دانید, من دیدن معترضان برای همه نوع از همه چیز” رئیس جمهور گفت:. “و من با همه. من با همه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا نام نمی ایالات متحده است که در نظر او رفته اند بیش از حد با خود coronavirus محدودیت اما او بعد پیشنهاد کرد که فرماندار میشیگان گرچن Whitmer و ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم ممکن است اجرا اقدامات غیر ضروری. هر دو Whitmer و نرتهم هستند دموکراتیک فرمانداران.

“اگر شما را میشیگان وجود دارد چیزهایی که در میشیگان که فکر نمی کنم لازم و یا مناسب هر کس می داند که” رئیس جمهور گفت:. “من فکر می کنم فرماندار میشیگان — ما در حال گرفتن همراه بسیار خوبی است اما من فکر می کنم فرماندار میشیگان احتمالا می داند که.”

نیوزویک رسیده به دفاتر Whitmer و نرتهم برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است به انتقاد از حزب دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران بیش از یک سری از توییت او ارسال شده در روز جمعه که به نظر می رسد در حمایت از معترضان در مینه سوتا میشیگان و ویرجینیا است.

“آزادسازی مینه سوتا!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر. “آزادسازی میشیگان!” او گفت: در یکی دیگر از. “آزادسازی ویرجینیا! و صرفه جویی در خود را بزرگ 2nd Amendment. آن را تحت محاصره!” او نوشت: در یک سوم است.

فرماندار مریلند لری هوگان (R) با سی ان ان گفت که برگ برنده را تشویق به تظاهرات “نه مفید.” واشنگتن فرماندار جی Inslee (D) به شبکه خبری ABC است که رئیس جمهور “unhinged rantings و تماس ها برای افرادی که به ‘آزادی’ متحده نیز می تواند منجر به خشونت است.”

Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد سوال روزانه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید در آوریل 19, 2020 در واشنگتن, DC.
Tasos Katopodis/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im