مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و متاسفانه در هفته آینده میان همه گیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آغاز کرد Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید بعد از ظهر شنبه با گفتن خبرنگاران گفت که هفته آینده خواهد بود یکی دیگر از یکی از کشنده در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

فقط شش روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار دارد coronavirus موارد و مرگ و میر به اوج عید پاک گفت: هفته آینده دشوار خواهد بود برای آمریکایی ها.

“این خواهد بود که احتمالا سخت ترین هفته این هفته و هفته آینده وجود خواهد داشت و بسیاری از مرگ و متاسفانه اما خیلی کمتر از مرگ اگر این کار را انجام نداده اما وجود خواهد داشت, مرگ,” او گفت:.

مقدار آمریکایی که تست شده برای COVID-19 را در صدر 300,000 که منجر به هر کشور دیگر در جهان و برای حساب یک چهارم از حدود 1.2 میلیون نفر در سراسر جهان است. از 64,000 مرگ و میر در جهان بیش از 8,300 از آنها شده اند در ایالات متحده است.

هر چند نه تهمت و نه خود وظیفه نیروی شنبه را به شماره های خاص در مورد چگونه بسیاری از مرگ و میر آنها انتظار می رود اتفاق می افتد به آنها گفت: تعداد موارد باید اوج در هفته آینده و این که تعداد مرگ و میر تاخیر در پشت آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از شنبه در کنفرانس مطبوعاتی همچنین به بحث در مورد حمله به کروناویروس در سخت-آمار مناطق با عرضه بیشتر هواکش و استقرار پرسنل نظامی به “به یک نبرد است که آنها هرگز آموزش دیده است.”

رئیس جمهور لعنتی رسانه های خبری برای “پخش شایعات دروغ و ترس” و او recapped تماس تلفنی خود با ورزش عمده کمیسیون گفت که او انتظار دارد که جهان ورزش باز شود “هر چه زودتر به جای بعد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تصریح کرد چشم انداز خود را از این دارو هیدروکسی کلروکین.

President Donald Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx (L) صحبت می کنند در طول یک کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید آوریل 3 سال 2020 در واشنگتن, DC. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که آمریکایی ها در ویروس نقاط داغ باید یک ماسک هنگامی که در عمومی به عنوان مرگ و میر ناشی از کوروناویروس نزدیک به دو برابر در مدت سه روز در شهر نیویورک در حالی که این کشور همچنان به حلقه از اثرات COVID-19.
عکس برنده McNamee/گتی ایماژ

حمله ویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود یکشنبه گذشته اوج برای نرخ مرگ و میر است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته زمانی که او رسما تمدید اجتماعی فاصله از طریق پایان ماه آوریل است. در حال حاضر او است که به دنبال در سخت-آمار مناطق از coronavirus و چگونه این کشور می تواند حرکت رو به جلو در حمله به COVID-19.

“ما به دنبال تمرکز در سخت ترین-آمار مناطق. برخی از آنها آشکار و برخی از آنها آنقدر آشکار است. آنها بهار. آنها به شما رسید مثل شما ضربه توسط یک باشگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند “خیلی قدرت” و FEMA و HHS دستور داده اند که 180 میلیون N-95 ماسک.

وظیفه نیروی عضو Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: نرخ مرگ ادامه خواهد داد به افزایش و اجتماعی فاصله میباشد در کاهش گسترش coronavirus.

“ما در حال رفتن به دیدن مرگ و میر است که رفتن به ادامه بروید. در همان زمان ما می خواهیم به تمرکز بر روی تعداد موارد جدید,” Fauci گفت شنبه. “آنچه ما در حال انجام است که ساخت یک تفاوت بنابراین ما باید همچنان به انجام این کار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن Fauci و دکتر دبورا Birx همه تاکید بر اهمیت کاخ سفید اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول چند هفته آینده برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

“این لحظه ای است به انجام همه چیز را که شما می توانید در انتخابات ریاست جمهوری دستورالعمل” Birx گفت. “این لحظه ای به رفتن به فروشگاه مواد غذایی نه رفتن به داروخانه.”

استقرار پرسنل نظامی

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هزاران نفر از سربازان نظامی پزشکان و پرستاران خواهد شد به کارگردانی به نقاط داغ در سراسر کشور به کمک مکمل های محلی و پزشکان و پرستاران در درمان ویروس.

“ما توان گفتن آنها را به جایی که آنها در حال رفتن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها در حال رفتن به جنگ آنها در حال رفتن به یک نبرد است که آنها هرگز آموزش دیده است. هیچ کس را برای آموزش به هیچ کس را این دیده من می گویند پس از سال 1917 بود که بزرگترین از همه آنها را.”

1917 مرجع برای 1918 آنفولانزای همه گیر بود که شدید ترین بیماری همه گیر در تاریخ جهان, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات رسانه ای

مغلوب ساختن پیشی جستن به تحمل یک جنگ مداوم با بسیاری از رسانه ها و شنبه او دوباره متهم آنها را از “گسترش وحشت” و “ترس.”

“این مهم است که برخی رسانه های جلوگیری از پخش شایعات دروغ و ایجاد ترس و وحشت حتی با عمومی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این باور نکردنی است. من می توانم نام آنها را, اما آن را همان آنهایی که. همیشه همان ،

“من حدس می زنم آنها به دنبال رتبه بندی. من نمی دانم آنچه آنها دنبال آن هستید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان واکسن در رسانه ها گفت: رأی خود را به “پایین ترین آنها تا کنون برای رسانه ها است.”

“این چیزی که بارها و سپس بازگشت به خود را جعلی اخبار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با رهبران ورزشی

قبل از شنبه کنفرانس مطبوعاتی تهمت ملاقات با رهبران ارشد از 13 های مختلف ورزشی مهم لیگ از جمله لیگ اصلی بیس بال, NBA, NFL, NHL, نسکار مسابقه اسب و دیگران.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را تشویق کرد که فصل فوتبال می تواند شروع در ماه سپتامبر است و او انتظار دارد ورزش در آمریکا در این سال به عقب.

“من می توانم به شما بگویم که یک تاریخ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم آن را برای رفتن به هر چه زودتر به جای بعد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد برای دیدن عرصه ورزش و استادیوم پر از هواداران دوباره و او می داند که صاحبان تیم ها و بازیکنان احساس به همان شیوه.

“آنها می خواهند برای دریافت آنها باید به عقب بر گردیم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما می خواهیم عقب بر گردیم به زودی به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im