در هنگام مراجعه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام کرد اولویت است که مسافر در کشتی کروز در آب های کالیفرنیا باقی می ماند بر روی قایق به دلیل ورود خود را بر روی خاک ایالات متحده می تواند این کشور را coronavirus آمار را افزایش دهد.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که مسئول کاخ سفید coronavirus نیروی کار به خبرنگاران گفت: روز جمعه که از 46 نفر در گرند شاهزاده خانم که تا به حال تست شده برای coronavirus 21 آزمایش مثبت است. بیش از 3500 نفر روی عرشه کشتی.

“در میان کسانی که 19 خدمه و دو مسافر” پنس گفت. “این مهم است که توجه داشته باشید که شاهزاده بزرگ بود و در واقع در آن دوم تور و ما می دانیم که از coronavirus عفونت از اولین تور.”

donald trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز اولویت جمعه که مردم روی یک کشتی کروز که در آن برخی از افراد تست شده اند postive برای coronavirus باقی می ماند در کشتی به منظور نگه داشتن ایالات متحده coronavirus آمار پایین.
برنده McNamee/گتی

با استناد به همکاری با فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom و سازمان های دولتی پنس گفت: آنها “را توسعه داده اند یک برنامه که اجرا خواهد شد این آخر هفته را به, کشتی به غیر از پورت های تجاری است.”

“همه مسافران و خدمه خواهد شد تست شده برای coronavirus” پنس ادامه داد. “کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه. کسانی که نیاز به مراقبت های پزشکی آن را دریافت خواهد کرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است در طول نظرات خود را که او نمی خواهد یک تصمیم گیری درباره مسافران, اما که او را “به جای آنها باقی بماند.”

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از handlings حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

“من به مردم بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “کارشناسان از جمله معاون رئیس جمهور ما که در کار 24 ساعت شبانه روز بر روی این مسائل است. آنها می خواهم به مردم می آیند. من می خواهم به جای مردم باقی بماند اما من با آنها. من به آنها گفتم به تصمیم نهایی.”

“من نه چون من دوست دارم شماره ها جایی که آنها هستند. من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد.

“و آن را تقصیر مردم بر کشتی یا” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “نبود تقصیر آنها و یا آنها عمدتا آمریکایی, بنابراین من می تواند زندگی می کنند در هر صورت با آن است. من می خواهم به جای آنها باقی بماند اما من به طور کامل درک اگر آنها می خواهم به جای آنها را خاموش. من به آنها قدرت تصمیم گیری کند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تبلیغ در دسترس بودن coronavirus آزمون و گفت که “میلیون ها نفر” تولید می شد.

“هر کسی که نیاز به یک تست می تواند یک آزمون” نسبت ناروا گفت. “همه آنها وجود دارد آنها تنظیم شده است. علاوه بر آن آنها در حال ساخت میلیون ها نفر بیشتر به عنوان ما صحبت می کنند.”

اما مدیر ارشد پیشگیری از عفونت برای دانشگاه جانز هاپکینز نظام سلامت دکتر لیزا Maragakis کنگره گفت جمعه که آزمون نیاز به در دسترس ساخته شده به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“تست ظرفیت در حال حاضر کافی و ما باید بیشتر” Maragakis گفت. “ما باید این را به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند آن را داشته باشد.”

نیوزویک رسیده به CDC نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

در مقیاس جهانی 102,232 موارد coronavirus تایید شده است در سراسر جهان. در حالی که 3,496 افراد فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از ویروس 57,619 مردم باید به طور کامل بهبود یافتند.

Coronavirus, COVID-19, Statista
این نمودار نشان می دهد گسترش COVID-19 سراسر ایالات متحده که از 6 مارس.
Ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de