مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده به انبار 29M قرص هیدروکسی کلروکین در میان همه گیر: ‘آن ممکن است کار نمی کند و سپس دوباره آن ممکن است’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه بار دیگر با اشاره به تجربی دارو هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای coronavirus بیماران در کاخ سفید COVID-19 جلسه در روز یکشنبه و اعلام کرد که دولت فدرال انبار 29 میلیون قرص.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون آمده و در حمایت از هیدروکسی کلروکین با وجود کاخ سفید Coronavirus نیروی کار عضو Dr. Anthony Fauci این ادعا که چنین دارو ثابت نشده است به طور موثر در برابر ويروس جديد.

با وجود Fauci هشدار برخی بر این باورند که ضد مالاریا دارو ممکن است excel سرعت بازیابی برای کسانی که مبتلا به کوروناویروس.

“آنها گران است. چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ ” رئيس جمهور گفت: در جلسه. “آنچه من می دانم, من پزشک نیستم. اما من حس مشترک.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که در حالی که آن دارو نبوده است موثر ثابت شده است او معتقد است که آن را حس می کند اجازه می دهد تا عموم گزینه ای را برای استفاده از آن. “من می خواهم مردم را به زندگی می کنند و من از دیدن افراد در حال مرگ,” او گفت:. “من از دیدن مردم بدون آن… هنگامی که این اتفاق می افتد, آنها باید آن را انجام دهد. آنچه واقعا ما را به از دست دادن؟”

“ما همین حالا هم به بگو هی بیایید نگاهی به یک زن و شوهر از سال و تست آن.'”

بعد در این جلسه یک خبرنگار به چالش مواد مخدر و پرسید: چرا تهمت بود آن را ترویج. “من می خواهم آنها را به آن را امتحان کنید” رئیس جمهور پاسخ داد: “و این کار ممکن است و سپس دوباره آن ممکن است کار به خارج از کاخ سفید برای نظر.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: فاکس نیوز در هفته گذشته که آمریکا “هنوز هم نیاز به انجام قطعی مطالعات برای تعیین اینکه آیا هر گونه مداخله نه فقط این یکی واقعا امن و موثر است.”

“اما زمانی که شما لازم نیست که اطلاعات آن قابل درک است که چرا مردم ممکن است بخواهید به چیزی به هر حال حتی با کوچکترین اشاره از موثر بودن” Fauci توضیح داد.

در طول Fauci اظهارات در نشست خبری روز یکشنبه خبرنگار پرسید: دکتر در مورد افکار خود را در استفاده از هیدروکسی کلروکین در coronavirus بیماران. قبل از Fauci می تواند پاسخ تهمت interjected و گفت: “من در پاسخ به این سوال 15 بار.”

پزشکان در چین هفته گذشته گزارش داد که ضد مالاریا مواد مخدر بودند با سرعت بالا بازیابی تعداد کمی از COVID-19 بیمارانی که دچار علائم خفیف با توجه به نیویورک تایمز. مطالعه خود دریافتند که یک گروه که داده شد هیدروکسی کلروکین دیدم علائم مانند سرفه و تب و ذات الریه برود سریعتر نسبت به گروهی که نمی شد با توجه به این دارو. اگر چه محققان گفت: مواد مخدر به نظر می رسد امیدوار کننده آنها توضیح داد که تحقیقات بیشتری باید انجام شود برای تعیین اینکه چگونه به بهترین استفاده از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام مواد مخدر یک “تغییر بازی” در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به سوالات در نشست خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در 4 آوریل سال 2020 در واشنگتن, DC.
سارا Silbiger/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im