مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده “فسخ” ارتباط با کسی که

رئیس جمهور تهمت جمعه اعلام کرد که او را “فسخ” ایالات متحده در رابطه با سازمان بهداشت جهانیو ادعا چین است و در مجموع کنترل بیش از آن. او به عنوان ذکر شده یک مناجات از نارضایتی با چین, رئیس جمهور اعلام کرد او را تعلیق ورود برخی از خارجی اتباع چینی و تحریم مقامات چینی که فرسایش هنگ کنگ آزادی است.

رئیس جمهور برای هفته ها ابراز نا امیدی با چین سرزنش کشور کمونیستی و در بخش W. H. O. برای گسترش این ویروس مرگبار است که در سمت چپ بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده آمریکا

“اقدامات ما خواهد بود قوی اقدامات ما خواهد بود و معنی دار” آقای ترامپ گفت.

در چه بود صورتحساب توسط کاخ سفید به عنوان یک کنفرانس خبری رئیس جمهور در زمان هیچ سوال و جمعه با وجود لیست بلند بالا از ملی اخبار.

رئیس جمهور ظاهر آمد پس از یک ویرانگر شب در مینیاپولیس که در آن یک پلیس حوزه بود به آتش کشیده شد در تظاهرات بیش از مرگ جورج فلویدیک دستبند سیاه و سفید در مینیاپولیس اسیر در تصویری شفاعت هوا به عنوان یک افسر پلیس kneeled در گردن او. مدت کوتاهی قبل از رئیس جمهور بیانیه افسر که kneeled در Floyd گردن که منجر به مرگ او دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه.

رئیس جمهور توییتی در اوایل صبح روز جمعه که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” یک عبارت با جدی نژادی و تاریخی undertones.

توییتر و برچسب که صدای جیر جیر با یک توجه داشته باشید: “این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند.”

رئیس جمهور اقدام به روشن است که بیانیه ای در یک بعد صدای جیر جیر جمعه.

Walz گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه که صدای جیر جیر است “مفید نیست.”

ضمن اینکه مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در ادامه به شمع تا با ایالات متحده عبور گریم نقطه عطف از 100 ، 000 مرگ و میر.

رئیس جمهور تا به حال اشاره به برگزاری چین پاسخگو برای همه گیر در برخی از راه. در صبح روز جمعه رئیس جمهور به سادگی توییتی “چین!” بدون توضیح. روز پنج شنبه رئیس جمهور demurred در مورد اینکه آیا او را به اقامت در ایالات متحده-چین قرارداد های تجاری.

“ما اعلام می شود آنچه که ما در حال انجام فردا با احترام به چین است. و ما خوشحال هستند با چین است. ما خوشحال هستند با آنچه اتفاق افتاده است” گفت: در دفتر بیضی پنج شنبه. “در سراسر جهان مردم رنج می برند. صد و هشتاد و شش کشور — در سراسر جهان از آنها رنج می برند. ما خوشحال نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de