مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “ما می خواهیم به ورزش ما دوباره’ در آمریکا در طول روزانه خود را Coronavirus جلسه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به خبرنگاران در کاخ سفید در روز سه شنبه شب به بحث در مورد مراحل در راه اندازی مجدد اقتصاد آمریکا در میان در سراسر جهان coronavirus بیماری همه گیر. که به معنای لایه گفتگو با کسب و کار و شهرداری ها در سراسر طیف از جمله ورزش جهان است.

“ما می خواهیم به ورزش ما به عقب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بنابراین همه مهمتر. … ما باید به دریافت ورزشی بازگشت. من خسته از تماشای بازی بیس بال است که از 14 سال است. اما من در واقع تا به حال زمان زیادی را به تماشای. من می خواهم بگویم شاید من تماشای یک خمیر و سپس من به عقب بر گردیم به کار می کنند.”

عمده ورزشی لیگ در امریکا شروع به بستن یک توسط یک, شروع زمانی که NBA به طور نامحدود به تعویق افتاد آن فصل به طور منظم و پس از آن برگشتی در مارس 11 بعد از یک بازیکن از یوتا جاز آزمایش مثبت برای COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus.

یک روز بعد NHL به حالت تعلیق در آن فصل لیگ اصلی بیس بال لغو مانده از آن بهار آموزش و تاخیر در افتتاح آن فصل و NCAA لغو آن مردان و زنان مسابقات بسکتبال. NCAA نیز لغو مسابقات به صورت تمام بهار ورزشی از جمله بیس بال و سافتبال (persian), چوگان سرپهن و آهنگ.

President Donald Trump at LSU-Clemson
بانوی اول Melania Trump و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول ملی Athem قبل از کالج فوتبال حذفی قهرمانی ملی بازی بین Clemson Tigers و LSU Tigers در مرسدس بنز Superdome در ژانویه 13 سال 2020 در New Orleans, Louisiana.
عکس ماریانا مسی/2020 گتی ایماژ

بسیاری از رویدادهای ورزشی مهم در سراسر کشور و یا به تعویق افتاد تا از سقوط و یا لغو در مجموع همه به دلیل شیوع ناگهانی ویروس.

Coronavirus برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در اواخر سال 2019 و در مارس 14, نزدیک به 2 میلیون نفر در سراسر جهان به آزمایش مثبت برای این ویروس وجود داشته است و بیش از 126,000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

در ایالات متحده وجود داشته است بیش از 612,000 موارد—که بیشتر توسط هر کشور است. ایالات متحده بیش از 25,000 مرگ و میر تا کنون, که همچنین منجر همه کشورها است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تاریخ 29 مارس او انتظار می رود تعداد موارد و مرگ و میر در آمریکا به اوج آوریل 12 و اجتماعی فاصله دستورالعمل تمدید شده است به مارس 30. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او انتظار دارد که “بهبودی کامل” در ماه ژوئن 1.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را مجبور تماس تلفنی با کمیسیون و از صاحبان اصلی ورزش لیگ در کشور و اولین کسی که او ذکر شد NBA آدم نقره ای. او سپس به بازی بیس بال.

“لیگ اصلی بیس بال. ما از دست ما بیس بال به خوبی این فصل بیس بال راست در اینجا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او دست تکان دادند دست خود را در اطراف در حالی که ایستاده در کاخ سفید چمن در کنفرانس مطبوعاتی. “[MLB کمیسر] راب مانفرد با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه با تشکر مختلف ورزش حرفه ای و سرگرمی های لیگ و کمیسیون از جمله:

NFL (راجر Goodell)
UFC (دانا سفید)
PGA (جی موناهان)
LPGA (مایکل Whan)
USGA (پاتریک Galbraith)
MLS (دان گاربر)
WWE (وینس مک ماهون)
نسکار (Lesa کندی)
NHL (Gary Bettman)

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس با نام بردن از فردی صاحبان تیم از NFL و NBA.

میهن پرستان جدید انگلستان (باب کرافت)
Dallas Cowboys (جری جونز)
دالاس ماوریکس (علامت کوبا)

هیچ تنظیم جدول زمانی که ورزش پدیدار خواهد شد در امریکا دوباره اما این روشن است که رئیس جمهور آن را در ذهن داشته باشیم هنگامی که در تلاش برای بازگشایی هر دو کشور و اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im