مغلوب ساختن پیشی جستن دیده می شود پوشیدن ماسک صورت برای اولین بار

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه دیده شد با پوشیدن یک ماسک صورت برای اولین بار در در حالی که تور مرکز پزشکی والتر رید در Bethesda, Maryland. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی در برابر پوشیدن یک ماسک صورت با وجود توصیه های کاخ سفید اما او اخیرا گفته او “همه برای ماسک.”

“من فکر می کنم زمانی که شما در یک بیمارستان به خصوص در آن محیط خاص که در آن شما در حال صحبت کردن به تعداد زیادی از سربازان و مردم است که در برخی موارد فقط در جدول عامل من فکر می کنم این یک چیز بزرگ به پوشیدن ماسک” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “من هرگز در برابر ماسک, اما من معتقدم آنها باید در یک زمان و یک مکان.”

آقای Trump عینک نیروی دریایی ماسک با مهر ریاست جمهوری مزین در سمت. او به همراه اعضای ارشد خود را, کارکنان از جمله رئیس ستاد علامت مراتع همه آنها عینک ماسک.

US-POLITICS-TRUMP-WALTERREED
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می پوشد یک ماسک به عنوان بازدیدکننده داشته است او والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در Bethesda, Maryland در 11 ژوئیه سال 2020 است. الکس EDELMAN/خبرگزاری گتی ایماژ

در مارس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود مردم پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات بودند دشوار است برای حفظ. آقای ترامپ بلافاصله گفت که او نمی خواهد زیر راهنمایی های خود را. او بعد از بازدید یک ماسک کارخانه در ماه مه که در آن او دیده نمی شد با پوشیدن ماسک. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او تا به حال فرسوده یکی زودتر.

برخی از کشورها بودند که ضربه سخت coronavirus اوایل نهاد اجباری برای پوشیدن ماسک از جمله نیویورک. به عنوان موارد همچنان به افزایش, به خصوص با موج در جنوب و غرب بیشتر متحده را موظف ماسک از جمله تگزاس. جمهوری خواه فرماندار گرگ ابوت هشدار داد تگزاسی در روز جمعه که دولت می تواند یکی دیگر از مستند اگر مردم نمی پوشیدن ماسک.

“تنها راهی که ما می توانیم نگه داشتن کسب و کار ما باز تنها راهی است که ما می تواند همچنان به کار آنها نیاز به پرداخت صورتحساب خود را برای همه به اتخاذ این عمل پوشیدن یک ماسک صورت” ابوت گفته رادیو فردا وابسته KLBK-تلویزیون.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de