مغلوب ساختن پیشی جستن سهام تصویری از حامی را “مرده دموکرات” نظر

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پنجشنبه ترجمه تصویری یک حامی و گفت که “تنها دموکرات است مرده دموکرات.” مرد در فیلم جدید مکزیک سیاستمدار که در مواجهه تماس به استعفا پس از سخن گفتن در اوایل این ماه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نیمه شب را بازتوییت کرد یک ویدیو از کابوی ها برای مغلوب ساختن پیشی جستن شامل این گروه موسس Couy گریفین است که Otero شهرستان کمیسر. این کلیپ نشان می دهد گریفین صحبت کردن به یک جمعیت از طرفداران.

“من آمده ام تا به یک محل که در آن من به این نتیجه رسیدهام که تنها دموکرات مرده است, حزب دموکرات” گریفین می گوید: در اولین ثانیه از این کلیپ رسم شادی و کف.

“من نمی گویم که در حس فیزیکی و من در حال حاضر می توانید ببینید که در آن فیلم گرفتن ویرایش که در آن می گوید من می خواهم برای رفتن قتل دموکرات” گریفین همچنان ادامه دارد. “نه. من می گویند که در مفهوم سیاسی به این دلیل که حزب دموکرات دستور کار و سیاست های ضد آمریکایی در حال حاضر.”

لحظاتی بعد گریفین دوباره می گوید که “تنها دموکرات مرده است, حزب دموکرات” اما اضافه می کند که او “گفت: آن را از لحاظ سیاسی-صحبت کردن” و این که او خواهان محافظه کار نامزدها به اکثریت در نیومکزیکو دولت.

آقای ترامپ نظر نیست به طور مستقیم بر روی چه گریفین می گوید در این ویدئو نوشتن تنها “با تشکر از شما کابوی ها. ببینید شما در نیومکزیکو!”

ایسنا خواسته گریفین شنبه اگر او ایستاده بود بیانیه خود در این ویدئو و او پاسخ داد: “هیچ.” او گفت: آرزو نیست “آسیب فیزیکی در هر فرد است.” او همچنین گفت که او می خواهم دریافت تهدید به مرگ در پاسخ به این ویدئو.

“من بسیاری از دوستان که دموکرات و من نمی خواهید بیمار بر روی آنها,” او گفت:. بعد او افزود: “من نمی خواهید آنها را بد, من آرزو مرگ بر روی آنها, اما من مطمئن هستم که فکر نمی کنم آنها در کشور ما هر عدالت است.”

اما گریفین نیز گفت: وجود برخی از دموکرات ها در واشنگتن و در statehouses که ممکن است مرتکب “خیانت” و مردم را به جرم خیانت در صورت “یک جوخه” و یا “پایان طناب.” گریفین دارای یک تاریخچه از نظرات گفته قانونگذاران دموکرات باید به دار آویخته و یا اعدام.

این ویدئو نشان می دهد گریفین در سخنرانی خود در یک تجمع در یک کلیسا در مارس 17, جایی که او به مبارزه طلبیده عمومی ایمنی جهت coronavirus همه گیر. سیاستمداران جدید در مکزیک در حال حاضر به نام گریفین به زمانی که این ویدئو برای اولین بار منتشر شده.

“شهرستان کمیساریای نظر مطرود است, غیرقابل دفاع و سازمان ملل متحد آمریکا” نیومکزیکو مجلس برایان Egolf یک دموکرات گفت در توییتر. “او نشان دهنده تومان Ds و مستقل. او باید فورا عذر خواهی و استعفا دهد.”

مکزیک جدید مذاکرات غیر مستقیم در نظر گریفین ویدئو صدور بیانیه ای گفت: “حزب جمهوری خواه نیومکزیکو می خواهد به دولت برای ضبط که هر گونه اظهارات چه در شوخی یا جدی در مورد آسیب رساندن به فرد دیگری فقط ساده اشتباه است.”

گریفین گفت: CBS اخبار او نمی خواهد استعفا دهد.

صحبت در مورد رئیس جمهور تهمت تویت های ویدئویی خود را گریفین گفت: “این واقعا به معنای زیادی به من چون من می دانم که رئیس جمهور ایالات متحده پشت من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im