مغلوب ساختن پیشی جستن باید بسته بازار سهام تا زمانی که عفونت کاهش سرمایه گذار Kyle باس می گوید.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید توفنده بازارهای سهام تا زمانی که عفونت کروناویروس در ایالات متحده کاهش متوالی دو هفته مشهور سرمایه گذار J. Kyle باس گفت:.

بحران اقتصادی باعث شده دولت در پاسخ به همه گیر است و از بین بردن پس انداز در حساب های بازنشستگی در چنین سرعت سریع است که دولت یک تعهد اخلاقی به گام در گفت باس, که, پیش بینی بازار مسکن بحران در سال 2008 و سود از آن است.

“ما در حال رفتن به یک سوراخ در اقتصاد ما است که $5 یا 6 تریلیون بزرگ” باس گفت: در مصاحبه با چارلی کرک پادکست. کرک یک انتخاب نویسندگان موسس و رئيس جمهور از گروه محافظه کار نقطه عطف ایالات متحده آمریکا است.

“این است که تا بحال بزرگترین فاجعه مالی و اقتصادی فاجعه ایالات متحده تا کنون دیده ام” گفت: باس که مدیر سرمایه گذاری رئیس دالاس مبتنی بر صندوق های تامینی Hayman مدیریت سرمایه.

بازارهای سهام ایالات متحده سقوط کرده در ماه گذشته به عنوان سرمایه گذاران پاچه بیش از تاثیر اقتصادی از محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از افزایش عفونت قریب به اتفاق سیستم بیمارستان. S&P 500 شاخص کاهش یافته است بیش از 30 درصد در چهار هفته به عنوان تعدادی از COVID-19 عفونت در ایالات متحده با صعود به بیش از 35 ، 000.

“من مدافع امروز از بسته شدن بازار سهام تا تعدادی از عفونت ها در ایالات متحده کاهش, برای, بیایید می گویند دو هفته متوالی” باس گفت:.

“هنگامی که شما از بین ببرد که ثروت زیادی است و شما باید در مورد افراد متعلق به نسل به بازنشستگی افراد متعلق به نسل در حال رفتن به احساسی تصمیم گیری,” او اضافه شده است. “کسانی که مردم ما می خواهم به مراقبت بیشتر در مورد. سرمایه گذاران حرفه ای و کوتاه-فروشندگان نیست که ما واقعا در مورد مراقبت.”

nyse
معامله گران کار در کف بازار بورس نیویورک (NYSE) در مارس 20, 2020 در شهر نیویورک است. تجاری در سه طبقه به طور موقت تبدیل شد به طور کامل الکترونیکی شروع دوشنبه برای حفاظت کارکنان از گسترش coronavirus. داو کاهش یافت و بیش از 500 امتیاز در روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران همچنان به نشان می دهد نگرانی های بیش از COVID-19.
اسپنسر پلات/گتی

بازارهای سهام ایالات متحده شد آخرین بسته در روز پس از حملات 11 سپتامبر در سال 2001 است. آنها همچنین بسته به مدت چهار ماه در سال 1914 که جنگ جهانی اول در اروپا آغاز شد.

باس اخراج نگرانی که بازار سهام بسته خواهد تحریک اجرا در بانک ها و یا دیگر بحران مالی گفت: فدرال رزرو می تواند پمپ نقدینگی به سیستم بانکی برای تقویت اعتماد به نفس.

بر خلاف در سال 2008 زمانی که بانک ها فرو ریخت و سوار رکود اقتصاد آمریکا بانک ها سالم هستند, او گفت:.

در سال 2008 هيمن پایتخت شرط در پرده برداشتن از وام مسکن وامهای بیپشتوانه در بازار پرداخت و صندوق ساخته شده 200 درصد بازگشت که در آن سال با توجه به وال استریت ژورنال. که تجارت ساخته شده باس یک ستاره راک گذار. در حالی که او تا به حال دیگر موفقیت های خود را شرط بندی در برابر یوان چین معروف نمی پرداخت.

باس گفت: این کنگره ضروری و مورد نیاز به تصویب یک طرح محرک به کوسن شوک اقتصادی و جلوگیری از ناآرامی های اجتماعی است.

یک coronavirus محرک لایحه مطرح شده در مجلس سنا که ارسال آمریکایی یک بررسی حدود 1200 $در هر فرد است. محرک لایحه نیز به ارائه وام به کسب و کارهای کوچک و صنایع دیگر ضربه سخت coronavirus بیماری همه گیر. این لایحه ثابت کرده بحث برانگیز با دموکرات ها مدعی بودند که این لایحه منافع شرکت های بزرگ بیش از میانگین آمریکایی ها می دهد و وزارت خزانه داری بیش از حد قدرت در تعیین نحوه توزیع وام.

“اگر ما نصف کشور ما با کمتر از 1000 $در حساب جاری خود و آنها در حال گذاشته شدن راه من از آن است که شما رو حدود یک ماه یا کمتر قبل از شما اختلال اجتماعی. و آن چیزی که در حال صحبت در تلویزیون” باس گفت:. “اما اگر ما نمی 1000 $در هر دو هفته به این دست افراد یا چیزی شبیه به آن تا زمانی که این بحران می گذرد و ما در حال رفتن به دیدن اجتماعی اختلال است.”

“من تو را دیدم کاترینا پست-کاترینا. و شما نمی خواهید به می دانم که چگونه کشور ما رو نظم اجتماعی دوباره بازسازی شد. آن را زشت بود. و زشت در راه شما نمی خواهد باور اگر من به شما توضیح داده. اما ما نمی تواند اتفاق می افتد که در مکان هایی مانند شهر نیویورک,” او اضافه شده است.

به امید جلوگیری از گسترش coronavirus متعدد فرمانداران باید با صدور دستور بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار در کشورهای خود را و سفارش شهروندان به ماندن در خانه. هر چند تعدادی از کشورها گسترش یافته است موج اول شامل کالیفرنیا و نیویورک و ایلینوی, سه متحده را تشکیل می دهند که یک چهارم از ایالات متحده آمریکا اقتصاد است. از آن پس ایالات میشیگان دلاور و کنتاکی, در میان دیگران, را صادر کرد دستور مشابه به عنوان تعدادی از شهرهای بزرگ از جمله فیلادلفیا. استاد اقتصاد پیش بینی پنج شنبه همه گیر می تواند هزینه های ایالات متحده $7 تریلیون و باعث بدترین شغل زیان از افسردگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im