مغلوب ساختن پیشی جستن علائم اضطراری لایحه را به شرکت های تولید تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کروناویروس

نیوزویک | No comments

با استفاده از اورژانس قدرت اعطا شده تحت دفاع تولید عمل می کنند (DPA) رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه طراحی شده برای افزایش تولید ماسک ماسک صورت و هواکش مورد نیاز توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی به منظور مبارزه با آمریکا شیوع کروناویروس.

تحت DPA دولت فدرال می تواند مستقیم بخش خصوصی به تمرکز تلاش خود را در کمک به دفاع از کشور است. در قانون مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کمبود تجهیزات پزشکی مطابق با ضوابط استفاده از DPA.

“به ما اطمینان حاصل شود که سیستم بهداشت و درمان است که قادر به افزایش ظرفیت و قابلیت برای پاسخ به گسترش COVID-19” خواندن چهار شنبه با حکم اجرایی از کاخ سفید “این مهم است که همه سلامت و پزشکی, منابع مورد نیاز برای پاسخ به گسترش COVID-19 به درستی توزیع شده به ملت را به سیستم بهداشت و درمان و دیگران که به آنها نیاز دارید در این زمان است.”

“شده است وجود دارد هرگز یک نمونه مثل این که در آن بدون توجه به آنچه شما باید آن را به اندازه کافی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک شنبه اخبار جلسه.

برخی از خانه دموکرات ها تحت فشار بوده اند برای مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از قدرت از DPA گفت: در ماه مارس نامه ای که با استفاده از قانون “امر اطمینان ما را به مواد ما باید در آماده به جای منتظر اختلال در زنجیره تامین جهانی فرو نشست.”

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

donald trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا جمعه طراحی شده برای ایجاد تجهیزات پزشکی برای استفاده در جنگ علیه coronavirus.
الکس ونگ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>