رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا با هدف مسدود کردن bootleg محصولات از وارد و فروخته شده توسط خرده فروشان آنلاین در روز جمعه.

وزارت امنیت داخلی (DHS) کارگردانی شد به “در نظر گرفتن اقدامات مناسب و سازگار با قانون” را به اطمینان حاصل شود که شرکت هایی مانند آمازون خارج شده و eBay در حال فروش و یا تسهیل فروش کالاهای تقلبی آنلاین. تقلبی مبارزه با مواد مخدر و قاچاق محموله های قدرتمند مسکن فنتانيل نیز بر اساس سفارش.

“قاچاق تقلبی و سرقت کالا یک معضل است که باعث آسیب قابل توجهی به ما کارگران و مصرف کنندگان مالکیت معنوی صاحبان و اقتصاد” گفت: ایالات متحده تجارت نماینده رابرت Lighthizer در بیانیه ای. “رئیس جمهور تهمت رهبری دولت فدرال و شرکای صنعت در حال همکاری با یکدیگر برای مبارزه با تجارت غیر قانونی.”

منظور اجرایی ماموریتهای شناسایی شرکت داشت به تجارت در تقلبی در حجم بالا در معرض آنها را به افزایش نظارت و تشدید بازرسی. کسانی که در حال حاضر ممنوع با توجه به فروش اجناس تقلبی نیز نیاز به اضافه یک لیست از شرکت های متخلف. U. s. خدمات پستی است که انتظار می رود به کار با DHS و گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) به اجرای قوانین جدید.

Lighthizer ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای تمرکز بر مالکیت معنوی نقض و کالاهای تقلبی در سیاست تجارت با استناد به حرکت های اخیر توسط رئیس جمهور.

“رئیس جمهور تهمت تضمین کرده است که مالکیت معنوی حفاظت و اجرای قانون در برابر سرقت شده و کالاهای تقلبی یک اولویت در امریکا, تجارت, روابط” Lighthizer گفت.

President Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در جولای 26, 2019.
الکس ونگ/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق پنج شنبه که جایگزین توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی. Lighthizer گفت: قرارداد ارائه دقیق ترین مالکیت معنوی استانداردهای حفاظت از هر متحده توافقنامه تجارت. او همچنین تبلیغ مقررات در نظر گرفته شده برای مبارزه با تقلبی در فاز یک تجارت چین توافقنامه امضا شده با مغلوب ساختن پیشی جستن در ژانویه 15.

CBP گزارش می دهند که آنها کشف و ضبط 33,810 محموله های حاوی کالا در نقض قوانین مالکیت معنوی در طول سال 2018 که تا به حال یک خرده فروشی به ارزش $1.4 میلیارد اگر آنها واقعی است. چین بزرگترین منبع از محصولات تقلبی متشکل از 54 درصد از تشنج.

“تجارت تقلبی نه تنها خسارت به اقتصاد ما, اما آن را نیز تهدید امنیت ملی و مصرف کننده سلامت و ایمنی گفت:” علامت گذاری مورگان CBP اقدام کمیسیون در بیانیه ای. “تقلبی صدمه دیده این شرکت که محصولات در حال سرقت شده اما سود حاصل از جعل همچنین می توانید صندوق جدی دیگر جرایم از جمله قاچاق مواد مخدر و حتی ترور.”

DHS گزارش تقلبی آنلاین کالا در ژانویه 24, در پاسخ به یک مارس 2019 تهمت تفاهم نامه. این گزارش فراهم می کند دستورالعمل برای “حفاظت از کسب و کار و مصرف کنندگان از کالاهای تقلبی.” توصیه شامل پیشرفته بررسی صلاحیت شخص ثالث فروشندگان جامع “شرایط خدمات” موافقت نامه ها و افزایش نظارت از فروشندگان خارجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de