در سال 2020 دولت از آدرس اتحادیه رئيس جمهور تهمت تصریح کرد: بسیاری از معمولی صحبت کردن امتیاز: او تبلیغ یک اقتصاد قوی و نرخ بیکاری پایین و برافراشته در برابر محراب شهرستانها و مدیکر برای همه است. اما او نیز تحویل داده عاطفی شگفتی اعطای مدال آزادی ریاست جمهوری به راش Limbaugh و منودن یک سرباز آمریکایی با خود و خانواده است.

“سال از فروپاشی اقتصادی هستند بیش از” آقای ترامپ گفت: در آغاز سخنرانی خود.”اقتصاد است و بهترین آن را به حال شده است.”

بیش از نیمه راه از طریق آدرس آقای ترامپ شروع به گرفتن عکس در برخی از دموکرات ها در اتاق. او وعده داده است که “ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی مراقبت های بهداشتی” و میزان مهاجرت های غیر قانونی و پناهگاه شهرستانها.

آقای ترامپ نیز تا به حال شگفتی برای برخی از مهمانان از جمله یک چهارم کلاس که اعطا شد یک فرصت بورس تحصیلی و یک زن که پیوست شد با یک سرباز آمریکایی در بازگشت از استقرار.

قبل از دادن آدرس خود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به فکر شغل نانسی پلوسی را از دست دادن. هنگامی که او معرفی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پلوسی از سمت چپ مرسوم عبارت “من این امتیاز بالا و متمایز افتخار” معرفی رئیس جمهور ایالات متحده و به سادگی معرفی او به عنوان “رئیس جمهور ایالات متحده است.”

پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید صحبت پلوسی پاره پاره تا سخنرانی خود را.

برای پوشش کامل دولت از آدرس اتحادیه, دانلود رایگان رادیو فردا برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de