مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد تاخیر در انتخابات ریاست جمهوری بیش از coronavirus نگرانی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه پیشنهاد به تأخیر انداختن 2020 انتخابات که در آن او در حال حاضر به شدت عقب مانده در پای صندوق های رای با استناد به coronavirus و آنچه او گفته بود “جعلی” رای دادن.

“تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته در یک صدای جیر جیر.

“با جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری (نه رای گیری غایب است خوب) 2020 خواهد بود که نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ است. از آن خواهد شد یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا” صدای جیر جیر گفت.

اما قانون اساسی کارشناسان هشدار داده اند که رئیس جمهور تهمت نمی توان به طور یک جانبه به تاخیر انداختن انتخابات حتی در زمان اضطراری ملی. او باید به دنبال کسب موافقت کنگره برای انجام این کار.

سیلویا آلبرت مدیر رای گیری و انتخابات در علت شایع یک گروه غیر انتفاعی است که طرفداران کاسته رای دسترسی گفت: “در این مورد قانون اساسی سبب کنگره و نه رئیس جمهور برای انتخاب روز انتخابات.”

“هیچ قوانین تصویب شده توسط کنگره را تفویض این اختیارات به رئیس جمهور حتی در شرایط اضطراری پس از کنگره است و تنها نهادی است که قدرت تغییر تاریخ انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر