مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان بیشتر هیجان زده به رای نسبت به بایدن نظرسنجی: نظرسنجی

حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر هیجان زده به تجمع پشت سر او از کسانی که حمایت جو بایدن بر اساس یک نظرسنجی جدید.

از رئیس جمهور, حامیان 48 درصد گفت: آنها “بسیار هیجان زده” به حمایت از او در یک نظرسنجی از رای دهندگان در ماساچوست است. در مقایسه با 24 درصد از presumptive دموکراتیک نامزد را حامیان احساس می شود که در راه است.

در حالی که در انتهای دیگر 15 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران گفت: آنها “نیست که هیجان زده” در مقایسه با 28 درصد از بایدن حامیان.

رای گیری انجام شد ماساچوست کالج امرسون برای 7News ممکن است از 5 تا 6. وجود دارد 740 مردم نظرسنجی, ترین پاسخ از طریق تلفن و برخی از طریق پنل آنلاین.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 60 درصد از کسانی که در دولت بودند و برنامه ریزی برای رای بایدن با حدود نیم پشتوانه مغلوب ساختن پیشی جستن. حدود 9 درصد مردد بودند که اکثریت 70 درصد بودند نگرانی بایدن.

با وجود این منجر به بایدن رای دهندگان شد نسبتا به طور مساوی تقسیم که ممکن است برنده ریاست جمهوری با 54 درصد پیش بینی بایدن پیروزی.

donald trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به خبرنگاران گفت در حالی که میزبانی تگزاس فرماندار گرگ ابوت در دفتر بیضی در مارس 7.
داگ میلز/استخر/گتی ایماژ

این موضوع بالا برای رای دهندگان در این نظرسنجی بود “ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” با 36 درصد بیان کرد این خواهد بود که کلید decider در که آنها را پشتیبانی می کند.

که بایدن باید انتخاب خود را به عنوان در حال اجرا همسر الیزابت وارن در بالا آمد با 29 درصد است. نشد روشن اجماع در ماساچوست سناتور در حال اجرا برای معاون رئیس جمهور با سن. کامالا هریس نه چندان دور در پشت در 21 درصد و سناتور. ctq بر 17 درصد است.

در سال های اخیر ماساچوست به طور کلی است که یک دولت دموکراتیک نوسانی چپ در هر انتخابات از سال 1988.

joe biden
دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار سابق جو بایدن شرکت در 11th حزب دموکرات 2020 ریاست جمهوری بحث است. برخی از 28 درصد از هواداران خود در ماساچوست گفت: آنها “نیست که هیجان زده” به پشت او با توجه به یک نظرسنجی اخیر.
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

دیگر رای گیری های اخیر نشان داد تهمت داشتن اندکی سرب در بایدن در شش کلید میدان نبرد متحده است.

یک نظرسنجی که توسط تغییر تحقیقات و CNBC نشان داد که 47 درصد از احتمال رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین خواهد برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن. که در مقایسه با 45 درصد که گفت: آنها را به نفع بایدن.

این منجر آمد در وجود از رئیس جمهور در مواجهه با سوالات خود از دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس با انتقادات و پیشنهادات در رای گیری های اخیر که در واکنش به بحران شده است “نامنظم.”

در ضمن اتهامات به تازگی ساخته شده و در برابر بایدن در ادامه به تاثیر رای دهندگان درک معاون رئیس جمهور سابق.

در کالج امرسون بررسی رای دهندگان به نظر بیش از این اتهامات تقسیم شد با 34 درصد اعتقاد آنها نادرست و 32 اعتقاد آنها درست با دیگران مردد.

تارا Reade, که قبلا به عنوان یک دستیار برای بایدن را متهم کرد که او را از داشتن تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار و نافذ او را با انگشتان خود را در سال 1993. او را رد کرده است این.

او در آخرین مصاحبه در ماده Reade به نام بایدن به “گام به جلو و پاسخگو باشند.”

او همچنین گفت که او آرزو بایدن را رها انتخابات ریاست جمهوری.

نیوزویک در تماس است بایدن تیم برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر