مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از گرجستان دموکرات Rescinds استعفای گفته او ایستاده به جناح چپ قلدر

یک دولت دموکراتیک نماینده در گرجستان که به تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: او استعفا اداری روز شنبه معکوس البته یک روز بعد و اعلام کرد که او در نظر دارد به ماندن در اتاق به اجازه نمی دهد خود را “قلدر” او را به “تسليم”است.

تشکر. ورنون جونز اعلام کرده بود او صحه مغلوب ساختن پیشی جستن در تاریخ 14 آوریل. جونز که آمریکایی آفریقایی تبار در توضیح تصمیم خود در توییتر ادعا می کند که دموکرات ها را سیاه و رای دهندگان برای اعطا در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است “انجام می شود بیشتر به صورت سیاه و سفید آمریکایی ها از هر گونه رئیس جمهور در تاریخ مدرن است.” او گفت: او را نیست پایان دوره در روز چهارشنبه اما تغییر ذهن خود را در روز بعد.

“دیروز اعلام کردم من قصد استعفا از دفتر من” جونز توییتی پنج شنبه. “اما پس از مدت کوتاهی این outpour از من پشتیبانی دریافت بیش از حد بزرگ بود برای من به چشم پوشی است. من نمی خواهد اجازه می دهد که دموکرات ها به قلدر من را به تسلیم. من نمی خواهد اجازه دهید آنها را به نفع خود. من نمی خواهد استعفا دهد.”

جونز گفت: او نه چپ حزب دموکرات داده است و هیچ نشانه ای که او در نظر دارد برای انجام این کار است. چهارشنبه جیر شامل یک ویدیو از جونز ابراز تعجب است که دموکرات ها خواهد پاسخ منفی خود را به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من به تازگی تایید شده Donald J. Trump برای مبارزات انتخاباتی خود در انتخابات گفت:” جونز در این ویدئو. “اما کمی من می دانم که من می خواهم به دریافت چنین مجموعه از حملات و نام تماس با سمت چپ در حزب دموکرات است.”

Trump hat
مغلوب ساختن پیشی جستن حامی دارای یک “امریکا بزرگ دوباره” کلاه خارج از دادگاه از مغلوب ساختن پیشی جستن کاردانی راجر سنگ در نوامبر سال 2019.
علامت Makela/گتی

جونز گفت که حمایت او از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در گرجستان و در سراسر کشور بوده است “عاطفی” و “انگیزه” الهام بخش او را به باقی می ماند در ، او سپس تکرار یک مغلوب ساختن پیشی جستن شعار انتخاباتی است که به ندرت صحبت به صورت جدی توسط دموکرات ها ،

“من رفتن به ادامه قرار دادن کشور من قبل از من حزب” جونز گفت. “و من قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم برای دریافت Donald J. Trump انتخاب او را به خاطر مرد را برای این کار او برای این کار… اجازه دهید در ادامه به امریکا بزرگ دوباره.”

نظر مقاله در این مجله آتلانتا قانون اساسی در روز دوشنبه مدعی است که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن یک سیاسی کاری توسط جونز که گفته اند “اجرا از باند فرودگاه” با دموکرات ها در گرجستان با توجه به چند مجادلات که شامل اتهامات فساد. جونز در توصیف این مقاله به عنوان یک “ضربه قطعه” در توییتر.

یک مصاحبه رادیویی با جونز به پایان رسید به طور ناگهانی در روز چهارشنبه پس از سیاستمدار مواجه شد با آمار دولت که مغایر با دیدگاه های خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن که برخی از او به عنوان “خبر جعلی.”

با وجود اینکه خود استادانی مادام العمر دموکرات جونز نشان داده است برای حمایت از جمهوریخواهان در گذشته از جمله رای گیری برای رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش در انتخابات 2004. حساب توییتر خود را نشان می دهد که او با حمایت تهمت و دیگر جمهوریخواهان به خوبی قبل از او حمایت این ماه است.

توییت های اخیر شامل یکی که میاد سناتور. تد کروز (R-تگزاس) به عنوان “شجاع آمریکایی” و دیگری شکایت از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن با تمرکز توجه بر “illegals,” تعبیر به ندرت استفاده می شود توسط دموکرات ها برای توصیف مهاجران مستند نشده.

نیوزویک رسیده به حزب دموکرات گرجستان از نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im