مغلوب ساختن پیشی جستن به معرفی سفیر جدید آمریکا به اوکراین

کاخ سفید روز جمعه گفت که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به معرفی کیت دیتون به عنوان بعدی سفیر ایالات متحده در اوکراین پس از این موقعیت بود خالی برای نزدیک به یک سال است. دیتون است مدیر George C. Marshall مرکز در گارمیش آلمان و ارشد ایالات متحده دفاع مشاور به اوکراین است.

سفیر سابق ایالات متحده به اوکراین ماری Yovanovitch بود ناگهان برداشته شده از پست در مارس 2019. او گفت: خانه محققان در ماه نوامبر او برداشته شد چرا که از یک کمپین اسمیر هماهنگ با “خارجی منافع فاسد” و آقای تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی.

Yovanovitch شد یک شاهد کلیدی در استیضاح پرس و جو در برابر آقای ترامپ در سال گذشته بود که رسوب توسط خلاف کاران شکایت در مورد 25 جولای تماس تلفنی بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور اوکراین که در آن آقای ترامپ خواست به اوکراین بررسی جو بایدن که در حال حاضر presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور.

که در حال حاضر بدنام تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky آقای ترامپ گفت Yovanovitch شد “اخبار بد” خواهد بود و “رفتن را از طریق برخی از چیزهایی.”

سفیر بیل تیلور که جایگزین Yovanovitch به عنوان برترین دیپلمات های ایالات متحده در اوکراین نیز شهادت در استیضاح پرس و جو.

آقای ترامپ بود تبرئه در سنا در استیضاح مقالات از سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر