واشنگتن — افزایش آن دشمنی با اصطلاح “محراب” شهرهای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد به اعزام ده ها تن از مرز نمایندگی در سراسر این کشور برای شرکت در مهاجرت اجرای عملیات در مراکز شهری که محدود کردن همکاری با فدرال مهاجرت سازمان.

گمرک و حفاظت از مرزها (CBP), ملت, بزرگترین آژانس های اجرای قانون است استقرار 100 نفر از عوامل آن به شهرستانها با جوامع مهاجر مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو هوستون و نیوآرک به کمک مهاجرت و گمرک و Enforcement (ICE) که مسئول اخراج مهاجران مستند نشده.

با توجه به CBP رسمی و برگ بودن اعزام شامل 50 افسران در زمینه عملیات که نظارت بر بنادر کشور از ورود و 50 عوامل گشت مرزی از جمله اعضای نخبگان بسیار آموزش دیده واحد شناخته شده به عنوان BORTAC. این لباس ویژه شده است به عنوان یک SWAT-سطح تیم.

مهاجرت بیشتر

بیشتر در مهاجرت

در بیانیه ای اقدام یخ مدیر متی Albence گفت: کمک از CBP دیگر آژانس در وزارت امنیت داخلی لازم است به دلیل “مقدار قابل توجهی از زمان اضافی و منابع” که در اجرای عملیات در داخل جوامع که حاضر به برگزاری مهاجران مستند نشده در زندان تا عوامل خود را می توانید دستگیری آنها.

Albence گفت که یخ خواهد بود با استفاده از CBP, برای کمک به “اجرای فعالیت در پاسخ به این منابع با چالش های ناشی از پناهگاه شهر سیاست.”

میهن مقامات امنیتی گفت که 5,300 اخراج افسران یخ در اختیار آن کمبود “منابع کافی” به دستگیری و بازداشت مهاجران غیر مجاز شده اند که به ترتیب اولویت برای اخراج.

اما روشن نیست که داخلی اجرای عملیات افسران CBP را در. یخ ” را که فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد برنامه ریزی عملیات به دلیل “اجرای قانون حساسیت” و نیاز به محافظت از افسران خود را.

واگذاری اولین گزارش نیویورک تایمز نشان دهنده آخرین حرکت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سطح شیب دار تا فشار بر “محراب” شهرستانها — مکرر هدف از رئیس جمهور تهمت خشم.

Central American Migrant Caravan
مرز ایالات متحده ماموران گشت برگزاری یک خط در یک نرم افزار-مهاجرت اعتراض در سن دیگو به عنوان دیده می شود از طریق مرز حصار از تیخوانا, مکزیک چهار شنبه, دسامبر 10 سال 2018 است. ربکا بلکول / AP

پس از رئیس جمهور در دولت از آدرس اتحادیه دموکراتیک متهم تحت کنترل ایالات و شهرستانها از پناه دادن به مهاجران مستند نشده که مرتکب جرائم جدی بالا رسمی در DHS, چاد گرگ اعلام کرد که نیروهای جدید دیگر نمی خواهد واجد شرایط برای ثبت نام و یا تمدید عضویت در برنامه های طراحی شده به منظور تسریع در بررسی صلاحیت از مسافران در فرودگاه و بازرسی مرزی. این گروه گفت که این حرکت موجه بود چرا که قانون دولت در نیویورک مانع از آن مقامات از دسترسی به داده های خاص از دولت را موتور خودرو بخش.

وزارت دادگستری به تازگی نصب شده بر چالش های قانونی علیه سیاست های مهاجرتی در واشنگتن و کالیفرنیا و نیوجرسی. دولت نیز تلاش برای خودداری از بودجه فدرال از “محراب” از حوزه های قضایی, اما تلاش های آن هنوز در حال adjudicated توسط دادگاه.

حوزه های قضایی که اتخاذ اصطلاح “محراب” سیاست های آنها را به عنوان لازم را برای حفاظت از امنیت عمومی و برای حفظ یک رابطه خوب بین اجرای قانون محلی و جوامع مهاجر. کمک دولت فدرال به دستگیری و بازداشت غیر مجاز ساکنان شهرهای استدلال می کنند جلوگیری خواهد شد مهاجران از کمک به مقامات محلی مبارزه با جرم و جنایت و شرکت در دیگر طرح های جامعه.

روز جمعه اعلام جلب تیز ملامت از مهاجر طرفداران بر این باورند که آقای ترامپ ممکن است جسارت به سطح شیب دار تا در او سرکوب مهاجران مستند نشده پس از جمهوری خواه به رهبری سنا تبرئه او از این مقالات از استیضاح خانه وارد در برابر او.

“من فکر می کنم نه تنها این نشانه ای از چیزهایی که می آیند در هر سال یک انتخابات من فکر می کنم اگر مغلوب ساختن پیشی جستن خدا منع می شود مجددا انتخاب خواهیم شتاب و گسترش این نوع سنگین دست دولت پلیس تاکتیک” گفت: فرانک شری مدیر اجرایی صدای آمریکا یک گروه است که پشتیبانی از لیبرال سیاست های مهاجرتی.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU), یکی از دولت را بالا دشمنان در دادگاه گفت: هر گونه بالقوه دادخواهی بستگی به مراجع قانونی DHS خواهد استناد برای ماموریت جدید. Naureen شاه یک وکیل در ACLU گفت: ممکن است نگرانی های اطراف محدودیت های قانونی CBP افسران باید خارج از 100 مایل از مرز منطقه که در آن آنها گسترده اقتدار به جستجو و تصرف.

“آنها قطعا فراموش کرده اند که قدرت در 100 مایل از منطقه و پس از اینکه آیا یا نه وجود دارد مسائل حقوقی با رفتار خود است که در واقع به نوبه خود در مورد آنچه که دقیقا انجام است و اگر آن را فراتر از فقط از نوع ایستاده کنار در حالی که یخ انجام یک بازداشت” شاه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im