مغلوب ساختن پیشی جستن سختی صحبت کردن در توییت در تظاهرات به سرعت سرزنش

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به نام معترضان در مینیاپولیس “اراذل و اوباش” و قول داد که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” او در توئیتر خود نوشت پس از معترضان خشمگین به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس را به آتش کشیدند یک ایستگاه پلیس.

این توییت به سرعت پرچم توییتر به عنوان یکی است که می تواند ترویج خشونت.

همراه مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر به شدت انتقاد مینیاپولیس شهردار یعقوب فری درو سریع ملامت از فری.

صبح روز پنج شنبه آقای ترامپ گفت: “من احساس بسیار بد” در مورد جورج فلوید مرگ در حالی که دستبند به دست و در بازداشت پلیس مینیاپولیس. “است که بسیار تکان دهنده دید.”

این نوع از بیانیه شخصی انتظار از رئيس جمهور در پاسخ به اخلال تصویری از یک مرد سیاه و سفید نفس نفس زدن برای کمک به عنوان یک پلیس سفیدپوست دوخته او را به خیابان های گردن. اما آن را بسیار متفاوت تن برای آقای ترامپ که اغلب به سکوت در چهره سفید روی سیاه با خشونت و سابقه طولانی در دفاع از پلیس.

رئیس جمهور زبان رو تهاجمی تر به عنوان خشونت های آب پز را بیش از در مینیاپولیس پنج شنبه شب. “این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد” او هنوز توییتی. “فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”

وجود دارد در حال حاضر می خواهم بسیار شده غارت در مینیاپولیس زمانی که صدای جیر جیر ارسال شده است.

توییتر به سرعت برچسب پست گفت: “این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند.” آن را هنوز هم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر و واکنش از توییتر پس از رئیس جمهوری یک فرمان اجرایی را امضا شنبه در نظر گرفتن هدف در قانونی سپر محافظت می کند که رسانه های اجتماعی شرکت از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران در سیستم عامل خود را. رخ داده است که پس از اولین واقعیت بررسی توسط توییتر خود توییت های این هفته است.

برخی از کاربران توییتر با اشاره به این که قول رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” بود ادا سابق میامی رئیس پلیس والتر Headley در طول یک ماه دسامبر 1967 در کنفرانس خبری با توجه به واشنگتن پست.

میامی تا به حال سابقه طولانی تهاجمی پلیس. پست گزارش گفت که نقل قول نوشته شده توسط کمیسیون ملی به عنوان یک عامل مؤثر در شورش است که شکست در اغلب سیاه و سفید Liberty City بخش میامی در ماه اوت سال 1968 به عنوان ریچارد نیکسون بود که نامزد دریافت جایزه برای رئیس جمهور در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در نزدیکی ساحل میامی.

در فری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس. در مجموع فقدان رهبری است. یا بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شده…..”

گارد ملی در حال حاضر نامیده شده است در زمان.

در یک شب در کنفرانس خبری, فری به نظر نمی رسد به آگاهی از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی. او پرسید: خبرنگاران به عنوان خوانده شده آنها را به او. به عنوان آنها او سرش را تکان داد.

سپس او گفت: این خشم به وضوح قابل شنیدن در صدای او “ضعف امتناع از مسئولیت برای اقدامات خود را. ضعف است که با اشاره انگشت خود را در کس دیگری در طول زمان بحران. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند هیچ چیزی در مورد قدرت مینیاپولیس. ما قوی به عنوان جهنم است. این مشکل مدت زمان ؟ بله. اما شما بهتر است سر در گم می شود مطمئن شوید که ما میخوایم از این طریق دریافت کنید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, حامیان’ رویکرد جدید

یک بار بیشتر احتمال دارد به بتراشیم به “آبی زندگی می کند ماده” سرود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او بازجویی شده اند یک افسر رفتار و خواستار عدالت برای Floyd.

اما برخی از فعالان شک آقای ترامپ ناگهان تکامل یافته در موضوع خشونت پلیس و به جای دیدن انتخابات سال محاسبات سیاسی.

“این اولین بار است که مسابقه آغشته به موردی است که من تا کنون شنیده ام او را نشانی” به عنوان رئیس جمهور گفت: برگرد. Al Sharpton, یک فعال حقوق مدنی و تهمت منتقد که شناخته شده رئیس جمهور برای چند دهه. “بنابراین او نمی تواند ناراحت زمانی که مردم احساس می کنند که آن را خالی کلمات به دلیل آن است تا از شخصیت.”

آقای ترامپ شده است سکوت در تعدادی از مشخصات بالا پلیس-درگیر قتل از جمله این که از Stephon, Clark, یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله توسط ساکرامنتو پلیس در سال 2018 است.

“این چیزی است که یک محلی ماده و این چیزی است که ما احساس می کنیم باید به سمت چپ به مقامات محلی” و سپس مطبوعاتی کاخ سفید در اتاق سارا هاکبی ساندرز گفت: در آن زمان.

او هرگز خطاب 2014 مرگ اریک گارنر که قرار داده شده در سبد توسط پلیس در تلاش برای دستگیری او برای فروش سست سیگار. تصویری از برخورد مشاهده شد میلیون ها بار آنلاین و گارنر در حال مرگ عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” شد rallying cry برای زندگی مهم جنبش است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است اما استناد این واژه در موارد متعدد به مسخره رقبای سیاسی حتی آوردن دست خود را به گردن خود برای اثر دراماتیک است.

فلوید شنیده شد در این ویدئو گفت که او نمی تواند نفس کشیدن چندین بار.

رئیس جمهور دارای سابقه ای طولانی از تزریق خود را به دلیل موارد حساس. در سال 1989 او در زمان تمام صفحه آگهی های روزنامه خواستار مجازات اعدام برای “پارک مرکزی پنج” پنج مرد جوان از رنگ بودند که به اشتباه محکوم وحشیانه, حمله به یک هل دهنده. آقای ترامپ هرگز عذرخواهی گفتن خبرنگاران در سال گذشته: “شما مردم در هر دو طرف از آن است.”

او همچنین سال ها وقت صرف نرده در برابر NFL quarterback khezri برای زانو طول سرود ملی در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و حتی به نظر می رسد مدافع خشن تری درمان افراد در بازداشت پلیس صحبت زیرکی پلیس تمرین از محافظ سر دستبند مظنون به عنوان آنها در حال قرار داده شده در اتومبیل های گشت.

اما آقای تهمت تن را در هفته های اخیر به عنوان او بارها و بارها ابراز ترس در فیلم هایی از کشته شدن Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله در ماه فوریه در گرجستان در حالی که آهسته دویدن.

“شما می دانید قلب من می رود به پدر و مادر و خانواده و دوستان” او به خبرنگاران گفت: در این ماه. “این یک دلخراش چیز است.”

رئیس جمهور به ویژه در سمت چپ باز امکان برخی دیگر توضیح گفت: “این می تواند چیزی است که ما نمی بینم در نوار.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود شده اند و حتی واضح تر در مرگ فلوید.

آقای ترامپ “بسیار ناراحت بود وقتی او را دیدم که ویدئو” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: پنج شنبه. “او می خواهد عدالت به خدمت گرفته شود.”

رئیس جمهور متحدان نیز بسیج به علت.

رادیو فردا میزبان Sean Hannity گفت که او “یک حامی بزرگ از اجرای قانون” اما ابراز خشم شنبه شب گفتن مخاطبان خود “فقدان آموزش در اینجا نفس است.”

“آن را مخالف عقل سلیم است. آن را فراتر از آموزش است. آن را مخالف بازداشت سیاست ها و روش های. هیچ مقاومت” تکرار برنی Kerik سابق پلیس نیویورک در کمیسیون عفو توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما برای رسیدن به پایین از این فقیر فرد تحت درمان قرار گرفت و مرگ او را در فیلم به خودی خود تکان دهنده است از آنچه من تو را دیدم گفت:” جمهوری خواه مجلس رهبر اقلیت کوین مک کارتی.

حتی مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh که یک بار به نام سیاه و سفید زندگی می کند ماده یک “گروه تروریستی داعش” روز پنجشنبه گفت که فلوید مرگ کاملا “غیر قابل توجیه” و او “پس از جا در رفته.”

سیاست نقش ؟

فوران می آید به عنوان برگ برنده های کمپین به دنبال تراشه به نفع دموکرات ها باید با رای دهندگان. این کمپین امیدوار است یا برای برنده شدن به اندازه کافی سیاه حمایت از حفظ محوری متحده مانند پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین در بازی و یا به حداقل رساندن شور و شوق برای دموکراتیک رقیب جو بایدن.

وجود دارد می تواند یک پنجره کوچک بعد از بایدن هفته گذشته گفت: برجسته, سیاه, مجری رادیویی است که آمریکایی های آفریقایی تبار که به رئیس جمهور “ain’t سیاه” یک اشتباه او بعدها گفت که او پشیمان.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را ضبط کرده و دیگر اظهارات بایدن حتی اگر بایدن که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور به مدت هشت سال تحت این کشور اولین رئیس جمهور سیاه پوست باقی می ماند عمیقا محبوب در میان رای دهندگان سیاه که به او کمک کرد تا امن نامزدی حزب دموکرات.

در واقع, اخیر, فاکس نیوز, نظرسنجی در بر داشت که فقط 14 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار که در حال ثبت نام برای رای دادن باید مطلوب نظر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل 75% که مطلوب نظر بایدن.

کریس سفید دیرین مدیر دیترویت ائتلاف علیه خشونت پلیس, سوال, صداقت آمریکا در واکنش به مرگ Arbery و فلوید. کاخ سفید و وزارت دادگستری به مدت طولانی به حال قدرت برای رسیدگی به این مسائل است.

“هر زمان ما را بشنود سیاستمداران صحبت کردن در مورد برخورد با خشونت پلیس در وسط انتخابات سال آن را فقط شعارهای بی معنی است که یک وعده توخالی,” او گفت:.

Sharpton اعتبار هر قدر از خشم و انزجار در واکنش به Floyd مرگ و همچنین انتخابات آینده برای تغییر رویکرد است. اما او شک بسیاری از رای دهندگان سیاه خواهد بود و اثر گذار با رویکرد ممکن است آنها را به عنوان بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

“مثل یک پدر است که نتواند یک بچه از فارغ التحصیلی از دبیرستان فارغ التحصیلی از کالج” او گفت:. “او نمی تواند ناراحت زمانی که بچه به نظر می رسد در او به طرز مشکوکی در زمانی که او وجود دارد زمانی که او فارغ التحصیلان با مدرک دکتری خود را”

– Brian Dakss کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de