مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی تست به عنوان “بزرگترین ظرفیت در جهان”

سی بی اس آمریکا | No comments

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی پس از مارس 27 رئیس جمهور تهمت سعی در آدرس چند تا سوال از خبرنگاران روز شنبه در مورد اختلاف در coronavirus تست ظرفیت در مقایسه با متوسط آمریکایی در محل کار به عنوان متحده شروع به بازگشایی.

متعدد مقامات کاخ سفید در حال آزمایش مثبت برای coronavirus در چند روز گذشته و هر کسی که می آید به تماس نزدیک با رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور آزمایش شده است. اما این ظرفیت هنوز وجود ندارد برای اکثر آمریکایی ها از بازگشت به کار. آقای ترامپ گفت که افرادی که می خواهید به آزمایش می شود آزمایش می گوید آنها نباید لزوما می خواهید به آزمایش می شود.

“اگر مردم می خواهند برای آزمایش آنها تست شده است. ما بزرگترین ظرفیت در جهان است. حتی نزدیک. اگر مردم می خواهند برای آزمایش آنها تست شده است. اما برای اکثر آنها نباید می خواهید برای دریافت تست شده است. هیچ دلیلی وجود دارد. آنها احساس خوبی ندارند sniffles آنها ندارد و گلو درد آنها مشکل نداریم.”

Coronavirus نیروی کار روز دوشنبه اعلام کرد که دولت فدرال خواهد شد و به 11 میلیارد دلار به کشورهای خود را به گسترش آزمایش ظرفیت متحده به عنوان نگاه به بازگشایی با خیال راحت.

رئیس جمهور که اصرار داشت در هفته گذشته که این یک “ماموریت انجام شد” لحظه ای که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها دروغ مرده گفت: “ما ملاقات لحظه ای و ما غالب شد.” خواسته روشن است که نظر رئیس جمهور گفت که او به معنای ایالات متحده غالب در رابطه با تست.

رئیس جمهور همچنین تایید کرد که او کسی است که مورد نیاز یک ماسک جدید-پوشیدن سیاست در کاخ سفید است. آقای ترامپ گفت: او احساس می کند هیچ آسیب پذیری وجه با وجود coronavirus موارد در میان کارکنان.

پنس گفت: فرمانداران در روز قبل از آن که به دولت توصیه کرد که بیش از 1 میلیون ساکنان خانه سالمندان و کارکنان آزمایش می شود در هفته های آینده بخشی از فشار برای افزایش تست برای COVID-19 سراسر کشور است.

دریاسالار برت Giroir عضو Coronavirus وظیفه نیروی ادعا کرد هر کسی که نیاز به یک آزمون می توانید یک تست کمی متفاوت از رئیس جمهور اطناب است که هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید دریافت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>