ترامپ می خواهد به استفاده از 300 میلیارد دلار برای چک محرک، در اینجا که واجد شرایط نیست

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا آماده است چک های محرک را برای میلیون ها نفر ارسال کند، اما روز جمعه احتمال دریافت پرداخت مهاجران بدون مدرک را رد کرد.

مهاجران بدون مدرک تا حد زیادی واجد شرایط برای دور اول پرداخت تاثیر اقتصادی نبودند، دموکرات های ارائه شده به دنبال اصلاح با یک بسته امدادی از خود بودند. بر اساس قانون قهرمانان، که مجلس را در ماه مه تصویب کرد، برخی از مهاجران بدون مدرک واجد شرایط برای دور دوم خواهند بود، و همچنین پرداخت رتراکتیو از قانون CARES که در ماه مارس به تصویب رسید.

ترامپ در جریان جلسه توجیهی روز جمعه به خبرنگاران گفت دولت ۳۰۰ میلیارد دلار دارد که حاضر است برای دور دیگری از چک های محرک استفاده کند. اما پرداخت ها به «بیگانگان غیرقانونی» داده نخواهد شد.

“آنها به طور غیرقانونی به کشور آمدند، و حالا ما به آنها چک می کنیم؟” ترامپ گفت. “ما می خواهیم چک ها را به مردم آمریکا بدهیم.”

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

او حاضر است این پول را خرج کند و ترامپ گفت که یک «نظریه» وجود دارد که می تواند از بودجه برای چک های محرک استفاده کند بدون اینکه از کسی اجازه بگیرد. با این حال، رئیس جمهور برنامه ای برای مقابله با آن به تنهایی ندارد، همانطور که با بیکاری انجام داد، و گفت که از کنگره می خواهد که آن را تصویب کند.

مذاکرات مربوط به دور دوم چک های محرک اندکی پس از آن آغاز شد که کنگره به اتفاق آرا پرداخت های ۱۲۰۰ دلاری را برای افرادی که در ماه مارس ۷۵ هزار دلار یا کمتر درآمد دارند، تصویب کرد. ترامپ، دموکرات ها و جمهوری خواهان با دور دیگری در کشتی هستند اما اختلافات در مورد مقررات دیگر و هزینه کل یک بسته امدادی دیگر مذاکرات را به طور توقفی ترک کرد.

donald trump stimulus check qualify دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه در جریان یک کنفرانس خبری کاخ سفید در واشنگتن دی سی سخنرانی می کند. ترامپ در جریان این کنفرانس مطبوعاتی گفت دولت فدرال آماده است ۳۰۰ میلیون دلار برای دور دیگری از چک های محرک هزینه کند اما آن را برای مهاجران بدون مدرک نمی فرستند. درو آنگرر/گتی

ترامپ جزئیاتی در مورد اینکه دور دیگری از پرداخت ها در جریان جلسه توجیهی روز جمعه چه خواهد گرفت به اشتراک نذارد، با این حال، این احتمال وجود دارد که تا حد زیادی بتواند شبیه کسانی باشد که بر اساس قانون CARES استطاعت دارند. استیو منوچین، وزیر خزانه داری، در ۲ اوت به خبرنگاران گفت چک های محرک یکی از چند موردی است که کاخ سفید و دموکرات های برتر بر سر آن به توافق رسید و ترامپ آماده ثبت نام در این حکم است.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

منوچین گفت رئیس جمهور از پرداخت های «دقیقاً همان مقدار» حمایت کرد و تغییرات جزئی به «افراد اضافی اجازه خواهد داد که آن را دریافت کنند.» “افراد اضافی” Mnuchin اشاره می تواند وابسته به تمام سنین، گسترش از قانون CARES، زمانی که 500 دلار پرداخت تنها به افراد مبتلا به کودکان زیر 17 سال داده شد.

سناتورها قرار است روز سه شنبه از تعطیلی ماه اوت بازگردند و تصویب یک بسته امدادی را ممکن کنند. در حالی که قانونگذاران در واشنگتن دی سی خواهند بود تا در صورت لزوم رای بدهند، میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا مطمئن نیست که چیزی برای رای دادن خواهند داشت.

مک کانل در یک رویداد مطبوعاتی در کنتاکی در ۲ سپتامبر گفت: «متاسفانه در حالی که به انتخابات نزدیک تر و نزدیک تر شده ایم، درجه همکاری دو حزبی نزول کرده است.» “و من نمی توانم به شما بگویم که آیا ما یک بسته نجات دیگر دریافت خواهید کرد یا نه.”

با این حال، اگر بسته ای مورد توافق قرار گیرد و توسط ترامپ امضا شود، منوچین گفت تاخیراتی که دور اول را گرفتار کرده است، این بار مسئله ای نخواهد بود. وزير خزانه داری به خبرنگاران گفت آمريکائيان می توانند دريافت سپرده های مستقيم را يک هفته پس از عبور بسته آغاز کنند.

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر