مغلوب ساختن پیشی جستن “متولد شد’ به مبارزه با کروناویروس پاسخ او تقریبا, کامل,’ ریاست جمهوری مورخ می گوید

نیوزویک | No comments

مفسر محافظه کار و ریاست جمهوری مورخ داگ Wead ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به coronavirus همه گیر توصیف او به عنوان “متولد شده برای این لحظه” به دلیل منحصر به فرد ویژگی های رهبری که مخالف ایدئولوژی سیاسی.

Wead صحبت با شبکه فاکس کسب و کار میزبان استوارت Varney صبح روز دوشنبه بود پرسید: اگر به اعتقاد او مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را اجرای “دراماتیک تر عمل” از نظر محدود کردن آزادی حرکت و ارتباط در میان آمریکایی ها. به داخل مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید نویسنده نسبت ناروا را پاسخ به وودرو ویلسون. ویلسون که قرارداد آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 درهم به پنهان کردن خود را در تشخيص و “گمراه” مردم آمریکا Wead توضیح داد. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و در حال انجام COVID-19 بحران شده است “تقریبا کامل” از آنجا که او در اجتناب از اشتباهات است که محافظه کار و لیبرال رئیس جمهور در گذشته شیوع ساخته شده اند در طول تاریخ ایالات متحده است.

Wead استدلال کرد که “transparent” مغلوب ساختن پیشی جستن است و هر دو در آغوش پر قدرت دولت فدرال و بخش خصوصی را پیگیری واکسن در تلاش برای مقابله با کروناویروس’ گسترش یافته است.

“آنچه که او انجام می دهند در حال حاضر از نظر تاریخ است که تقریبا کامل” Wead روز دوشنبه گفت: در فاکس کسب و کار. “به نظر می رسد مانند او به دنیا آمد برای این لحظه. برای یک چیز, او شفاف توسط طبیعت است. او را به اتاق باز می شود فایل های در وارن کمیسیون و کامپیوتر و ترور کندی. زمانی که آنها از او انتقاد برای تماس تلفنی به اوکراین, او ساخته شده است که ، ما به شنیدن آنچه که او را به فکر کردن در زمان واقعی است.”

“وودرو ویلسون را نمی گوید مردم آمریکا هر چیزی و در واقع به آنها اطلاعات غلط که اضافه شده به بحران” گفت: Wead است که در مصاحبه با شش رئیس جمهور و چند تن از خانواده های اول. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد فراتر از ایدئولوژی. یک محافظه کار رئیس جمهور دریغ ممکن است قبل از قرار دادن وزن کامل دولت فدرال در پشت این. یک دموکرات و رئیس جمهور دریغ ممکن است قبل از اجازه دادن به بخش خصوصی برای تبدیل شدن به درگیر—اوباما همانطور که می دانید تا به حال همه این مقررات در برابر کلینیک های خصوصی که در حال حاضر در تلاش واکسن.”

Wead توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک متحد نیروی ارجاع دموکرات مجلس نانسی پلوسی و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin اخیر همکاری به سادگی اقتصادی بسته امداد برای مقابله با کروناویروس ” درد در اقتصاد است.

“با مغلوب ساختن پیشی جستن شما یک مرد متولد شده برای این لحظه. او متحد خارج شده و هدف و پلوسی و Mnuchin و او را مایل به استفاده از اوراق و او حاضر به نوبه خود سست بخش خصوصی است. او می خواهد به انجام این کار خوب است که میل به خوب رئیس جمهور من فکر می کنم آن را سالم چیزی که در وجود همه انتقاد” Wead به این نتیجه رسیدند.

سیاسی دیگر مفسران از جمله نیویورکر را دیوید Remnick را با انتقاد از رئیس جمهور را “نادرست” از coronavirus بحران است. در یک قطعه منتشر شده پنج شنبه, Remnick نسبت ناروا به فرانکلین دلانو روزولت که “دچار عواقب زودتر اپیدمی [فلج] و پس از آن یک کد از همدلی و استقامت.” است که بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن Remnick گفت: رئیس جمهور که در پاسخ به COVID-19 بحران بهداشتی با تلاش برای “به حداقل رساندن آن را کم اهمیت جلوه دادن واقعیت های جدید کروناویروس در حالی که لاف زدن در مورد آنچه که یک ‘شگفت انگیز’ کار او انجام شده است. او حیف و میل منابع با ارزش ترین در یک بیماری همه گیر: زمان.”

Wead نویسنده چندین کتاب از مغلوب ساختن پیشی جستن و روسای جمهور گذشته از جمله در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید: داستان واقعی از ریاست جمهوری خود و بازی از خار: در داخل داستان از هیلاری کلینتون را شکست خورده انتخاباتی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی برنده است.

doug wead fox trump coronavirus
این مفسر محافظه کار گفت: فاکس کسب و کار تهمت بود “به دنیا آمد برای این لحظه” چرا که او مناسب نیست یا محافظه کار یا لیبرال ایدئولوژی گذشته رئیس جمهور.
تصویر: فاکس کسب و کار شبکه | توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>