رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عملا برنده استیضاح محاکمه زمانی که جمهوری خواه به رهبری مجلس سنا رای دادند در برابر شنیدن از “محوری” شاهد یک حقوقی تحلیلگر گفته است.

جفری Toobin سی ان ان رئیس قانونی تحلیلگر گفت: واقعیت این است که سناتور جمهوریخواه تصمیم گرفتند به شنیدن از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بود “مطلق مضحکه می خواند.”

سناتورها را رد کرد و خواستار احضار شهود در استیضاح دادگاه روز جمعه در یک رای گیری تا حد زیادی در امتداد خطوط حزبی. تنها سنسور. سوزان کالینز از مین و میت رامنی از یوتا را شکست با همکاران جمهوری خواه خود را برای حمایت از دموکرات ها در 51-49 رای دادن. مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در حال حاضر همه اما برخی پیش از رای گیری مجلس سنا در روز چهارشنبه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد. منظورم این است که او را برنده میخوام این دادگاه. او برنده در موضوع شاهدان او را خواهی تبرئه و این که چگونه تاریخ را به یاد داشته باشید آنچه رفت و در اینجا” Toobin گفت: در سی ان ان پس از رای دادن.

“من فکر می کنم تاریخ را نیز ضبط وجود دارد که حداقل یکی و شاید دیگر محوری محوری شاهدان که در دسترس بود به…سنا به بحث در مورد دقیق مسئله است که موضوع این استیضاح محاکمه و سنا تصمیم گرفت به آنها را بشنود.”

او افزود: “ایده این است که جان بولتون است که در خارج وجود دارد با یک کتاب و سخنرانی برای پول و گفت: او را حاضر و داشتن کسی نشت محتویات این کتاب روزانه به نیویورک تایمز و سنا تصمیم به شنیدن از جان بولتون است که فقط مطلق مضحکه می خواند.”

Toobin با اشاره به گزارش نیویورک تایمز نشان داد که بولتون آینده خاطرات به طور مستقیم متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهامات علیه او.

با توجه به بارBolton ادعاهای منتشر نشده نسخه خطی که رئیس جمهور او را به کمک یک کمپین برای فشار اوکراین به بررسی تهمت سیاسی رقبای سال قبل از بدنام تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy که موجب استیضاح.

بولتون می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به او دستور برای تماس Zelenskiy در دفتر بیضی جلسه در ماه مه سال گذشته و متقاعد کردن رهبر اوکراین برای دیدار با رئیس جمهور شخصی وکیل رودی جولیانی که برنامه ریزی برای بازدید از اوکراین به بحث در مورد تحقیقات تهمت می خواستم.

این بار نیز گزارش داد که بولتون نوشت: در مقاله خود را که تهمت به او گفته بود در ماه اوت سال گذشته که او می خواست برای ادامه انجماد کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که مقامات کمک کرد با تحقیقات در برابر دموکرات ها از جمله جو بایدن.

تهمت را رد کرده است که هر دو گفتگو صورت گرفت.

در یک بیانیه ارائه شده به تایمزگفت: “من هرگز دستور جان بولتون به راه اندازی یک جلسه برای رودی جولیانی یکی از بزرگترین فساد مبارزان در امریکا و توسط بزرگترین شهردار در تاریخ N. Y. C., برای دیدار با رئیس جمهور Zelensky. آن جلسه هرگز اتفاق افتاده است.” کاخ سفید شده است تماس اضافی برای نظر.

تهمت بود استیضاح توسط حزب دموکرات کنترل خانه در ماه دسامبر به اتهام که او مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را برای منافع شخصی با اعمال فشار و اوکراین به راه اندازی یک فساد رسیدگی به بایدن. او همچنین متهم با مانع کنگره با کارگردانی مقامات دولت و سازمان به همکاری با خانه استیضاح پرس و جو.

Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت از کاخ سفید برای یک سفر آخر هفته به Mar-a-لاگو در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در واشنگتن, DC.
سارا Sibiger/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de