رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است فروتن در مورد اینکه آیا او شما را نجات مایکل فلین از انجام زمان پشت میله های زندان.

اما فشار افکار عمومی کمپین که فوران از جمهوری خواه و محافظه کار آمار و ارقام در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار—به عنوان به خوبی به عنوان خود اظهارات از انتشار اسناد جدید دارای سوخت حدس و گمان او عطا سابق مشاور امنیت ملی عفو کرد.

“فشار از جناح راست دوستان در حال رفتن به عظیم” یک مقام ارشد جمهوری خواه کنگره دستیار نیوزویک گفت که نام حال نکردن چرا که او مجاز به صحبت علنی در مورد این موضوع. “[تهمت] ممکن است مجبور به دلجویی از پایه.”

FBI مقامات یادداشت های دست نویس از مولر بررسی نحوه ادامه با پروب به فلین و مخاطبین خود را با روس ها بودند که unsealed توسط یک قاضی فدرال روز شنبه نشان داد یک بحث داخلی بیش از نحوه رسیدگی به این پرونده که تهمت و متحدان او گریه ناپاک.

جمهوری خواهان می گویند که شواهد نشان میدهد این کاوشگر به انتخابات دخالت انجام شد با کینه توزی در برابر تهمت و همکاران با اشاره به یکی از یادداشت هایی که می خواند: “آنچه هدف ما است? حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟”

فلین گناه التماس کرد برای دروغ گفتن به اف بی آی در ماه دسامبر 2017 حدود یک مکالمه او در طول مبارزات انتخاباتی با آن سفیر روسیه اما هنوز محکوم به اعدام در انتظار بررسی مورد به دستور دادستان کل ویلیام Barr. وکیل وزارت دادگستری توصیه می شود به قاضی که فلین به صرف شش ماه در زندان است.

از قانونگذاران جمهوری خواه و محافظه کار صاحب نظران به راست متمایل علما و رادیو فردا میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت کرده است یک واحد پیام: فلین مظلومیت بود.

Will Trump pardon Michael Flynn
پس از آن — ” نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سپهبد بازنشسته مایک فلین در یک تجمع در داخل هواپیما, پناهنگاه, گرند جانکشن کلرادو, اکتبر 18, 2016.
عکس های دیوید هیوم Kennerly/گتی

“من اعتقاد ندارم که مایکل فلین باید در خدمت یک روز در زندان” Rep. مت Gaetz (R-Fla.) گفت: رادیو فردا در مصاحبه با اضافه کردن فلین باید “تبرئه آیا می شود که از طریق روند قضایی یا عفو قدرت است.” او کاهش یافته است می گویند که آیا او با صحبت با رئیس جمهور در مورد این موضوع.

سناتور چاک Grassley (R-Iowa) که در خدمت به عنوان قضائیه رئیس کمیته زمانی که روسیه پروب راه اندازی شده است خواستار Barr به “مداخله” “#رایگان فلین” و به مجازات اف بی آی و دادستان در حالی که سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) فعلی رئیس قوه قضائیه گفت: فلین “رو railroaded.” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.)

رادیو فردا میزبان Sean Hannity گفت: در جمعه شب برنامه که “ما در حال حاضر نزدیک” برای رسیدن به عدالت اما از ارائه جزئیات. Maria Bartiromo از فاکس کسب و کار در توئیتر نوشت: اوایل این هفته که منابع به او گفت فلین “خواهد بود به طور کامل تبرئه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پسر ارشد Donald Trump Jr., توییتی جمعه که “نه تنها باید به طور کلی فلین اتهامات عنوان شده بود بلافاصله کاهش یافته است اما treasonous بازیگرانی که مجموعه را باید در زندان!!!.”

جاناتان Turley, یک دانشگاه جورج واشنگتن قانون اساسی استاد که شهادت در خانه را استیضاح پرس و جو در برابر مقالات در توییتر نوشت که “برای کسانی که به مدت طولانی دیده می شود یک تلاش هماهنگ برای هدف قرار دادن برگ برنده دولت ضبط قطعه را می خواند مثل یک دریای عمیق حرکت از یک حالت عمیق توطئه است.” آن را گرفتار چشم از مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد که Turley. در پست های بعدی Turley به نام اف بی آی از تاکتیک “یکی از مهمترین thuggish سوابق من را دیده اند. بیشتر مربوط به این است که آنها در تلاش بودند برای ایجاد یک جرم نیست, بررسی جرم.”

این اولین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن به طعنه عفو برای خود بحرانزده مقام سابق. در ماه مارس او در توئیتر خود نوشت او “به شدت با توجه به” عفو کرد. اما برای یک رئیس جمهور که لفاظی و سیاست مواضع بارها آینه کسانی که به او نزدیک و مطالب وی در فاکس نیوز در طول تصدی خود با فشار از کسانی که گوش خود را به عفو فلین طاقت فرسا است.

یک مجموعه از پست ها و رسانهها باید ناشى از مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر در 24 ساعت گذشته از اسناد و مدارک نشان داد.

“آنها عذاب او. آنها او را نابود. اما او در حال رفتن به آمده به عقب بزرگتر و بهتر” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید سه شنبه. “من لازم نیست به ماندن در خارج از آن در همه, اما من می خواهم به ماندن در خارج از آن.”

اما با شواهد جدید آمد اضافی آیات مانند که FBI نگرانی مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید ممکن است احساس آژانس بود “بازی” اگر آنها سعی سپر استدلال خود را برای بازجویی فلین.

“اگر ما دیده می شود به عنوان بازی WH خواهد بود خشمگین” یادداشت گفت. “محافظت از موسسه ما با بازی کردن بازی ها.”

تهمت نیز تا کنون کاهش یافته است می گویند که آیا او اجازه می دهد فلین می آیند و کار را برای دولت باید او را عفو و یا تبرئه.

Gaetz برای این موضوع نیز کاهش یافته است به ارائه توصیه های خود را در اگر فلین باید یک کار در حال انتظار برای او.

“من در کار قوه مقننه” مغلوب ساختن پیشی جستن محرم گفت. “من نمی منابع انسانی در قوه مجریه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im