مغلوب ساختن پیشی جستن منظور برنامه ریزی شده در “خیال باف’ مهاجران را شامل نمی شود عفو بین الملل می گوید کاخ سفید

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی اجرایی جهت مهاجرت را شامل نمی شود عفو برای مهاجران که در ایالات متحده اما به طور غیر قانونی وارد این کشور به عنوان فرزندان یک سخنگوی کاخ سفید روز جمعه گفت.

“این را شامل نمی شود عفو بین الملل” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت: بعد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مصاحبه تلویزیونی گفت او منظور برنامه ریزی شده که شامل یک جاده به تابعیت برای این مهاجران شناخته شده به عنوان “خیال”.

در مصاحبه با تلویزیون به زبان شبکه Telemundo آقای ترامپ گفت: فرمان اجرایی را شامل اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) این برنامه محافظت می کند که صدها نفر از هزاران نفر از این مهاجران از اخراج.

“من قصد دارم برای انجام یک فرمان اجرایی. … و من قصد دارم به DACA بخشی از آن” آقای ترامپ گفت. “ما در حال رفتن به یک جاده شهروندی است.”

دادگاه عالی ایالات متحده در ماه گذشته برخورد یک گام بزرگ به عقب به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تندرو سیاست های مهاجرتی مسدود کردن پیشنهاد خود را به end IF که ایجاد شد در سال 2012 توسط خود را دموکراتیک سلف باراک اوباما.

حکم جلوگیری نمی کند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش دوباره برای پایان دادن به این برنامه. اما دولت او ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به فسخ آن و برنده شدن در هر بعدی نبرد قانونی – قبل از نوامبر. 3 انتخابات که در آن او به دنبال دارد.

کاخ سفید در بیانیه ای گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی را ایجاد شایستگی مبتنی بر سیستم مهاجرت و تصریح کرد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به کار با کنگره در یک راه حل قانونی که “می تواند شامل شهروندی همراه با قوی امنیت مرزی و دائمی بر اساس شایستگی اصلاحات” اما هیچ عفو.

تقریبا 644,000 افراد – عمدتا مهاجران اسپانیایی متولد در مکزیک و السالوادور گواتمالا و هندوراس – در حال حاضر ثبت نام در DACA که از آنها محافظت از اخراج و آنها را فراهم می کند اجازه کار. متوسط سن آنها است 26. آن را ارائه نمی کند یک مسیر به شهروندی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان به Telemundo درو فوری ملامت از همکار خود را جمهوری خواه و سناتور تد کروز نوشت که در توییتر نوشته است که “این امر می تواند یک اشتباه بزرگ است اگر تهمت تلاش می کند به طور غیر قانونی گسترش عفو.”

“وجود صفر در قانون اساسی اختیارات یک رئیس جمهور برای ایجاد یک جاده به تابعیت’ اجرایی فیات” آقای کروز نوشت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مصاحبه به Telemundo به عنوان بخشی از کمک رسانی به اسپانیایی رای دهندگان خواهد شد که مهم به نتیجه خود را Nov. 3 انتخابات مرحله نهایی مسابقات با دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.nettny.im