مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با آن مواجه است واکنش بیش از برنامه های خود را به موسسه جدید قوانین ویزا با هدف محدود کردن “تولد گردشگری”—زنان و خانواده در سفر به آمریکا با هدف از داشتن فرزند وجود دارد برای به دست آوردن تابعیت ایالات متحده آمریکا را برای نوزادان است.

بر اساس قوانین جدید که انتظار می رود را به اثر در جمعه زنانی که ماموران کنسولی اعتقاد به باردار مورد نیاز خواهد بود برای نشان دادن که آنها یک دلیل مشروع برای سفر به ایالات متحده با توجه به آسوشیتد پرس.

کسانی که حامله خواهد بود را تکذیب کرد یک ویزای توریستی مگر اینکه آنها می تواند ثابت کند آنها را معتبر دلایل پزشکی برای آمدن به ایالات متحده و بودجه برای پوشش دادن هر گونه هزینه های مرتبط است.

در حالی که برگ برنده دولت ساخته شده است روشن است که ماموران کنسولی نخواهد بود درخواست همه زن متقاضیان ویزا در سن باروری که آیا آنها باردار هستند یا قصد باردار شدن, با توجه به AP افسران داده خواهد شد و این حوزه به سوال داوطلبان زن اگر آنها “باید دلیلی برای این باور متقاضی باردار است و به احتمال زیاد و یا برنامه ریزی برای زایمان در آمریکا”

تحت قوانین جدید نشانه ها مانند ظاهر می شود و یا داشتن “پزشکی و درمان” ذکر شده به عنوان یک دلیل برای سفر به ایالات متحده می تواند بی درنگ كردم.

در حالی که این قانون اعمال را به مسافران که از 39 تا حد زیادی اروپایی و آسیایی سازمان ملل ثبت نام در ایالات متحده ویزا چشم پوشی از برنامه که اجازه می دهد تا شهروندان از کشورهای شرکت کننده برای آمدن به آمریکا بدون ویزا این امر تاثیر کسانی که درخواست برای “B” کلاس ویزا که اجازه می دهد تا برای کوتاه مدت کسب و کار یا اوقات فراغت باقی می ماند.

در حالی که برگ برنده دولت در دفاع از این تغییر سیاست به عنوان یک گام مهم برای پرداختن به یک راه گریز در قانون اساسی حفاظت از “حق شهروندی” مدافعان سلامت را محکوم کرده اند قوانین به عنوان یک شکل جدید از دولت-اجرا “دهها.”

“به عنوان کسی که دارای هویت یک پزشک یک زن از رنگ و نسل اول آمریکایی من عصبانی و وحشت توسط این سفر اخیر بان کی مون” دکتر غزاله Moayedi, OB/مامایی و عضو هیئت مدیره با پزشکان برای بهداشت باروری گفت: در طول یک تماس را فشار دهید در روز دوشنبه.

“این ممنوعیت سفر این است که تعریف از تبعیض است. داشتن مراقبت برای هزاران حامله, مردم, من می دانم دست اول است که, بارداری نیست و تهدیدی برای امنیت ملی” Moayedi گفت. “بودن در سن باروری است نه یک تهدید امنیت ملی. نوزادان نه یک تهدید امنیت ملی.”

“نشان می دهد که جوامع ما به دنبال تحویل فرزندان ما در این کشور تنها به داماد آنها را به ضرر آمریکایی ها نه تنها نادرست بلکه dehumanizing,” او گفت:. “بارداری که هرگز دلیلی برای بار کسی از ورود به یک کشور است. بارداری تنها نگرانی از کسی که حامله است و اگر آنها را انتخاب کنید و خود و خانواده و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.”

“خط طولانی از حمله به مهاجران ایجاد کرده است یک فرهنگ ترس و اغلب نگه می دارد و مردم را از تلاش برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی زمانی که آنها به آن نیاز دارید” Moayedi اضافه شده است. “من برای همه به ویژه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به صحبت کردن در برابر این قانون است.”

Pregnancy
یک مادر باردار نشان می دهد که او چهار ماه حامله شکم در “FM4 پسو Libre’ پناهگاه, یک سازمان است که ارائه می دهد مسکن و غذا و مشاوره حقوقی به مهاجران در طول اقامت خود در گوادالاخارا, مکزیک, در تاریخ 10 اوت سال 2018 است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است نورد از قوانین جدید برای جلوگیری از حامله زنان و خانواده از حصول اطمینان از ‘حق شهروندی” که با داشتن کودکان در آمریکا
ULISES رویز/خبرگزاری فرانسه/گتی

مدیر عدالت در سلامت در زنان ملی مرکز قانون (NWLC) Dorianne ماسون همچنین دولت را متهم به “انجام چیزی بیش از [از اینرو] بارداری و زنان.”

“این است که تهاجم به زنان و حفظ حریم خصوصی است که به طور بالقوه باعث ایجاد موانع غیر قابل عبور برای صرفه جویی در زندگی مراقبت از” میسون گفت. “همانطور که با بسیاری از این سیاست های اجرایی آن بار سقوط خواهد کرد بیشتر به شدت در زنان مهاجر رنگ; سیگنالینگ دوباره که اگر شما بیش از حد قهوه ای, بیش از حد یا بیش از حد ضعیف شما اینجا خوش آمدید.”

“زنان و دختران حق دارند به عزت و استقلال و زندگی بدون تبعیض” او گفت:. “حاملگی یا همان بارداری نباید weaponized به نگه داشتن مردم در خارج از این کشور است. ما در محکوم کردن این منفور مقررات که در بدن زنان است.”

موافقت با میسون کریستین Rowe-Finkbeiner مدیر اجرایی و مدیر عامل شرکت MomsRising.org گفت: “زنان باردار در حال حاضر به صورت یک نامعقول سطح از تبعیض در محل کار و جامعه ما است. مغلوب ساختن پیشی جستن قانون جدید تدوین خواهد بارداری تبعیض تبدیل دولت ما به باروری پلیس که حمله به حریم خصوصی و تجاوز به کرامت زنان به دنبال ورود به ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su