فلورانس جرثقیل رقص را به ساعات اولیه در موسیقی جاز جدید اکسپرس قطار دارای جای خواب به برلین

Deep در هلند روستایی, قدیمی, قطار trundles گذشته آسیابهای بادی-نقطه چین یونجه از مزارع و کانال انباشته با دولت از هنر houseboats. دوچرخه سواران توقف سازمان دیده بان به عنوان کبود واگن رول بین سطح عبور کند به اندازه کافی برای موزون و صدا از ساکسیفون, انفرادی به lazily رانش از طریق پنجره های باز و به اواخر ژوئن نسیم. در هیئت مدیره Ntjam روزی کوارتت croons کردن روح R&B در حالی که بسته بندی شده-همراه مخاطبان جرعه در €2 آبجو و نفوذی به ریتم از فولاد و لاستیک و bongos اهسته در طلایی-ساعت گرما.

داشتن دکمه سمت چپ روتردام در غروب آفتاب اولین تفرج جاز شب اکسپرس در نوسان کامل است. سفر یک شبه به برلین از طریق آمستردام میزبان التقاطی خط به بالا از اعمال جاز. مهندس کریس Engelsman مسئول این ایده که دارای جای خواب اتومبیل دو موسیقی زنده واگن منطقه ای برای کتاب خوانش و مذاکرات و یک رستوران. استخدام یک زهوار در رفته هشتاد قطار به اختراع دوباره سحر و جادو از قدیمی مدرسه, سفر Engelsman خواستار آن را “جشنواره جاز با یک قطار شب پیام”. در همکاری با روتردام, جاز, جشنواره, شمال, دریا, دور, شهر, آموزش لینک هلندی پایتخت موسیقی با یکی از داغترین موسیقی جاز شهرستانها.

وجود دارد جای خواب اتومبیل دو موسیقی زنده واگن منطقه ای برای کتاب خوانش و مذاکرات و یک رستوران

اعتبار:
مل Garber

“ریتم جاز و قطار به خوبی با هم” توضیح می دهد که Engelsman. “من همیشه دوست داشتم شب قطار. زمانی که من در حال رشد بود تا هر روز Nord بیان خواهد شد ، اما شب گذشته قطار در هلند لغو شد در سال 2016. این چنین حیف چرا که هنوز هم وجود دارد تقاضا برای آنها.”

اگر هر چیزی است که تقاضا در حال افزایش است – به عنوان دیده می شود دوباره در beginnning از این سال دوباره از یک جای خواب سرویس بین وین و بروکسل است. با یک تیز آگاهی از flygskam اروپایی ها در حال فکر کردن بیشتر در مورد تاثیر تعطیلات خود را در محیط زیست – یک قطار از لندن به ادینبورگ تولید 87 درصد کمتر تولید گازهای گلخانه ای CO2 از پرواز و سفر راه آهن پررونق است به عنوان یک نتیجه.

در حالی که اکثریت در هیئت مدیره هستند هلندی و آلمانی وجود دارد مقدار زیادی از سوئدی ها و همچنین به عنوان یک تعداد انگشت شماری از مسافران از بریتانیا, بلژیک, پرتغال و ایتالیا. در کمال تعجب سن متنوع مخلوط gaggles از دوستان در سالن كلاسيك آبی banquettes در کنار همسر زوج ها و خانواده های جوان است. با ویندوز پایین و زمین های کشاورزی معطر هوا عجله از طریق واگن swaying به برنجی و کوبه ای ما 12 ساعت گشتن به برلین احساس می کند مانند مظهر سفر کند.

“ما 12 ساعت گشتن به برلین احساس می کند مانند مظهر آهسته سفر”

اعتبار:
شوخی Schot

شب سرخی در بیش از یک Great American Songbook تعیین شده توسط Thijs Nissen سه نفر و من راه من به یکپارچهسازی با سیستمعامل ماشین ناهار خوری همه روشن-آبی پرده و رنگ آمیزی جداول. این سه دوره برای €59 (50 پوند) – از جمله شراب صدر تا هر زمان که پشت خود روشن است و جای تعجب لذیذ است. دوره اول تحت نام “مایلز دیویس” یک های دیس استیک tartare, chipotle مرغ و دودی ماهی قزل آلا; “نیواورلئان” غذای اصلی گوشت گاو است bavette یا مارچوبه و سوپ زرت ترش; و “ساکسیفون” دسر آناناس pannacotta impaled توسط سفال از خو شکلات تیره.

روتردام نقطه شروع

اعتبار:
گتی

موسیقی است که با توجه به نزدیک در نیم نیمه شب گذشته. اما تمام برنامه ریزی است که پرتاب از پنجره در, حزب, حمل و نقل, که در آن DJ استاد در حال چرخش است, فانک, خانه و روح است. ذخایر ارزان آبجو شروع به اجرا پایین همانطور که ما حرکت به جین و تونیک ها, رقص, همیشه بیشتر شدید را به ساعات اولیه صبح است. ما به طور خلاصه به جلو در بادبنتهایم و هانوفر و مسافران نشت بر روی پلت فرم به دود و نوسان هر یک از دیگر در اطراف خوشبو شب درجه.

هنگامی که قطار creaks به توقف در باغ وحش برلین در ساعت 7: 30 صبح در نقطه, من تا به حال سه ساعت خواب. جدید پیدا کردن دوستان ارز در آغوش گرفتن و تماس با جزئیات.

Engelsman وجد آمدیم در شب موفقیت: “در آینده ما با توجه به جاز قطار شب به کپنهاگ یک جشن اکتبر تفرج به مونیخ و قطار به یوروویژن در هلند” او enthuses.

سفر: برلین

اعتبار:
گتی

در حالی که مسافران در حال شیفته قطار رمانتیسیسم نوازندگان آن را دوست دارم بیش از حد – “آن را از نزدیک و شخصی مانند بازی اتاق نشیمن مجموعه” خواننده Ntjam روزی به من می گوید – و اولین سفر حتی گرفتار چشم از ملی هلند به شبکه راه آهن که میزبان یک هیئت مدیره بحث در آینده از قطار شب. با اتریش ÖBB و دولت سوئد هر دو در حال گسترش در شب-آموزش, خدمات, شاید سال های طلایی از خواب خدمات نیست پشت سر ما ،

بعدی جاز شب اکسپرس از روتردام به برلین اجرا می شود در جولای 3: بلیط از €169 (£142) one-way; €268 بازگشت (jazznightexpress.nl).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im