هوش رئیس کمیته سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی به فروش بیش از 1 میلیون دلار در سهام از جمله سهام در دو محل سکونت و مهمان نوازی زنجیر در ماه فوریه قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال بازارهای سقوط با توجه به پنج شنبه گزارش.

آیا با مته سوراخ کردن تصمیم به فروش سهام تحت تاثیر قرار بود توسط اطلاعات در مورد کوروناویروس هنوز تایید کرد اما رادیو فردا میزبان Tucker Carlson روز پنجشنبه گفت که با مته سوراخ کردن co-نویسنده فوریه op-ed قطعه که ادعا کرد که ایالات متحده آمریکا بود “بهتر و آماده تر از همیشه قبل از به چهره نوظهور بهداشت عمومی تهدیدات مانند coronavirus” باید استعفا از دفتر و محاکمه قرار داده برای تجارت خودی.

“[بورر] تا به حال در داخل اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد می تواند برای کشور ما که در حال حاضر اتفاق می افتد” کارلسون گفت. “اما او را هشدار نمی دهند ، او نمی دهد یک آدرس وبگاه. هیچوقت در تلویزیون به صدای زنگ. او حتی رد یک op-ed او نوشته بود فقط ده روز قبل از این ادعا که امریکا شد, نقل قول, ‘بهتر و آماده تر از همیشه برای کوروناویروس.'”

“به جای او چه بود ؟ او ریخته سهام خود را در هتل سهام به طوری که او نمی خواهد از دست دادن پول” کارلسون ادامه داد. “و سپس او ماند سکوت. در حال حاضر شاید صادقانه توضیح آنچه که او انجام داد. اگر وجود دارد این است که او باید آن را به اشتراک با بقیه از ما بلافاصله. در غیر این صورت او باید استعفا از مجلس سنا و در صورت پیگرد قانونی برای تجارت خودی.”

“وجود دارد هیچ بیشتر اخلاقی و جرم و جنایت از خیانت به کشور خود را در زمان بحران” اضافه شده کارلسون. “و که به نظر می رسد چه اتفاقی افتاده است.”

نیوزویک رسیده به سناتور با مته سوراخ کردن نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

richard burr
کارولینای شمالی سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن ممکن است به فروش بیش از 1 میلیون دلار در سهام قبل از اینکه بازار شروع به دست و پا زدن بر اساس هوش او در مورد دریافت coronavirus از طریق موقعیت خود را در کمیته اطلاعات مجلس سنا.
معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی

تقریبا دو هفته بعد از فروش سهام با مته سوراخ کردن به یک سخنرانی در کارولینای شمالی که در آن او گفت: شرکت کنندگان که کروناویروس “بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ معاصر” با توجه به NPR.

“وجود خواهد داشت و من مطمئن هستم” با مته سوراخ کردن گفت: “بار که جوامع احتمالا برخی در کارولینای شمالی یک نرخ انتقال که در آن آنها بگو: بیایید نزدیک مدارس به مدت دو هفته. همه در خانه بمانند,'”

شنبه, North Carolina فرماندار Roy کوپر با صدور یک فرمان اجرایی بسته شدن مدارس در دولت برای دو هفته.

با مته سوراخ کردن است را تکذیب کرد, سخنرانی, اما گفت که به عنوان بخشی از یک شنبه موضوع در توییتر که او می خواست مردم را به “آماده شود.”

“پیام من به اشتراک گذاشته شده با ترکیبات یکی از مقامات بهداشت عمومی خواست همه ما به توجه به عنوان coronavirus گسترش افزایش یافته است” با مته سوراخ کردن است. “آماده شود.”

با مته سوراخ کردن ارتباطات مدیر Caitlin کارول توییتی پنج شنبه که با مته سوراخ کردن “شده است کوبیدن طبل در مورد اهمیت بهداشت عمومی آمادگی برای بیش از 20 سال است.”

“پیام خود را همواره و همچنان که ما باید آماده برای محافظت از آمریکا زندگی می کند در صورت همه گیر و یا زیستی-حمله” کارول ادامه داد.

سابق نیویورک نماینده Chris Collins التماس کرد گناه را به 11 اتهامات مربوط به تجارت خودی در اکتبر 2019 پس از او متهم شد که با استفاده از اطلاعات او به عنوان یک عضو از هیئت مدیره یک شرکت دارویی برای کمک به دیگران با تصمیمات سرمایه گذاری خود را.

در ماه دسامبر مجلس نمایندگان تصویب تجارت خودی ممنوعیت عمل در تلاش برای سرکوب عمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im