رادیو فردا میزبان Tucker Carlson لعنتی, شرکت, ضد تعصب آموزش پنج شنبه ادعا آموزش و پرورش برنامه های در حال تفرقه و تا به حال تنها کار می کرد به “تعمیق نژادی زخم” در امریکا است.

کارلسون این اظهارات را روز پنجشنبه نسخه ای از خود نشان می دهد Tucker Carlson امشب. در این بخش متمرکز شده بود در ترویج تنوع و شمول در بانکداری عمل 2019, قانون پیشنهادی طراحی شده برای بهبود تنوع در بانکداری است.

“[آموزش تنوع است] چیزی است که هرگز نشان داده شده است برای انجام هر کاری به غیر از تعمیق نژادی زخم و تقسیم این کشور است. همیشه” کارلسون گفت.

کارلسون اصرار دموکرات ها تا به حال انگیزه های نهان برای معرفی این قانون اگر چه او نمی ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر.

“چرا دموکرات انجام این کار به این کشور بهتر است ؟ هیچ” گفت: کارلسون. “این یک تجزیه مانند هر چیز دیگری آنها را انجام دهد.”

کارلسون خود را محدود نمی کند اهانت به دموکرات ها به تنهایی. او همچنین ناودان جمهوری خواهان برای “همراه” با این طرح گفت که این پیشنهاد هیچ معنی ندارد در حالی که سرزنش از آن در “عصر wokeness.”

“در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد تنوع دارایی های که ممکن است حس را. هیچ” گفت: کارلسون. “این است که سن wokeness هیچ کس در مورد مراقبت ریاضی دیگر. به جای رگولاتور خواهد نظارت بر بانک ها برای دیدن که آنها در حال ارائه به اندازه کافی ضد تعصب آموزش و پیگیری از شیوه های استخدام آنها بر اساس نژاد.”

این دانشمند بعد اصرار داشت که پیشنهاد شد نه تنها “احمق” بلکه تهدیدی برای کل کشور است.

“آن داده شده که این همه احمق و بی فایده و تفرقه. قطعا آن گفت:” کارلسون. “اما آن را نیز خطرناک برای کشور است.”

Tucker Carlson
رادیو فردا میزبان Tucker Carlson طی سخنانی در یک مراسم در واشنگتن در مارس 29, 2019.
تراشه Somodevilla/گتی

کارلسون هشدار داد که این پیشنهاد می تواند منجر به فاجعه تشبیه آن به بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه آغاز شده است که در طول دولت از رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش است.

“ما در حال حاضر می دانیم چه اتفاقی می افتد زمانی که دولت فشارهای موسسات مالی به تصمیم گیری های مالی بر اساس ملاحظات سیاسی” گفت: کارلسون. “ما در حال حاضر دیده می شود آن را به تازگی.”

کارلسون توضیح داد که فشار دولت برای افزایش مالکیت خانه تا به حال منجر به بحران وام مسکن که منجر به رکود بزرگ. اما او نشان می دهد که چه نوع از فاجعه او فکر کرد که می تواند ناشی از پیشنهاد تنوع قانون.

کارلسون دارای سابقه ای طولانی در ساخت اظهارات که منجر شده برخی از منتقدان او را متهم به برگزاری نژادپرستانه views.

او ادعا کرد که ناسیونالیسم بود “جعل” پس از یک ناسیونالیست به ضرب گلوله کشته و 22 نفر در خارج در ال پاسو تگزاس در ماه اوت سال 2019.

“فقط مانند روسیه جعل آن را به یک تئوری توطئه استفاده می شود برای تقسیم کشور و حفظ و نگه بر قدرت” گفت: کارلسون در آن زمان مقایسه آن با تحقیقات به این نتیجه رسیدند که روسیه تا به حال دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su