Tucker Carlson می گوید شرکت های اهدا به BLM برای پرداخت شورش است که نابودی کسب و کارهای کوچک

به عنوان تعدادی از شرکت های بزرگ حرکت برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و دیگر گروه های مانند فاکس نیوز, میزبان Tucker Carlson را متهم به کسب و کار از بودجه شورش.

اعتراضات گسترده برگزار شد در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید.

سازمان دهندگان را تشویق به اعتراض مسالمت آمیز با بسیاری از شرکت در تظاهرات در چنین شیوه ای. اما برخی از آنها با استفاده از این تظاهرات به عنوان یک فرصت برای اقدامات خشونت آمیز از جمله غارت هر چند نگرانی هایی مطرح شده است که گروههای خارجی را “ربوده” وضعیت به ارتکاب چنین عمل می کند.

تعدادی از مارک های و سازمان های دیگر باید حمایت تظاهرات با برخی از نظر مالی اهدا به همراه علل.

کارلسون گفت: شرکت های بزرگ برای حمایت از تظاهرات است “برای پرداخت” شورش.

“اما شرکت ها به سادگی نمی تویت خود را برای حمایت از شورش آنها در حال پرداخت پول برای آنها را به” او گفت:.

کارلسون شرکت های ذکر شده از جمله Cisco, Intel, Ubisoft, Airbnb و Dropbox که تمام بودجه موجود به گروه هایی مانند Black Lives Matter (پل) و انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP). او همچنین با انتقاد پپسی حاکی از آن حمایت کرده بود مشابه باعث می شود.

نیوزویک در تماس است شرکت های ذکر شده و تابناک برای نظر.

کارلسون با اشاره به یک نقل قول که “یک شورش شده است صدای بی سابقه” یک عبارت است که ریشه از حقوق مدنی مبارز مارتین لوتر کینگ جونیور که گفت: “یک شورش است که زبان از بی سابقه.”

tucker carlson
رادیو فردا میزبان Tucker Carlson در مورد ‘پوپولیسم و حق’ در طول ملی, نقد و بررسی, موسسه ایده اجلاس در هتل ماندارین اورینتال مارس 29 2019 در واشنگتن, DC. او با انتقاد کسب و کار و حمایت از گروه هایی مانند سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

انتقاد این کارلسون گفت: “تظاهر کنندگان به آتش کشیدن شهر خود را با پشتیبانی از تقریبا همه غنی تر از شما هستند ‘بی سابقه’ شما در مقابل می كند و اگر شما مخالف در هر راه ما می رویم به شما آتش و خراب کردن زندگی خود را.”

در ادامه به نقد این شرکت کارلسون پیشنهاد آنها باید حمایت از کسب و کارهای کوچک.

“این همه پول در جریان در خارج از کشور سود آور ترین شرکت های, آن ممکن است یک ژست خوب برای کسانی که شرکت های بزرگ برای اهدای مقداری پول به من dunno بازسازی برخی از کسب و کارهای کوچک است که نابود شده اند طی هفته گذشته” او گفت:.

fire shops
پلیس نگه داشتن سازمان دیده بان به عنوان کار آتش نشانان برای خاموش کردن آتش سوزی در یک بخش از مغازه ها غارت در میان تظاهرات در سانتا مونیکا ،
ماریو تاما/گتی ایماژ

“اوه اما آنها در حال رفتن به انجام این کار است چرا که برای بسیاری از شرکت های بزرگ به نابودی کل کسب و کارهای کوچک است که یکی از بهترین بخش های این انقلاب جدید همیشه وجود دارد یک زاویه کسی که همیشه قوی تر است.”

در رابطه با گروه های پشتیبانی کارلسون گرفت موضوع را با BLM برای تماس با پلیس به defunded در حالی که انتقاد از حمایت وثیقه بودجه از NAACP.

نیوزویک در تماس است هر دو گروه از نظر.

مرگ فلوید که پس از یک افسر پلیس قرار داده و زانو خود را بر روی گردن خود را در حالی که دستگیری او در مینیاپولیس را برانگیخته است تا در سراسر جهان تظاهرات.

در طول این وجود داشته است شیوع اعتراضات با درگیری دیده می شود بین مسئولین و کسانی که جمع شده بودند.

آتش سوزی شده اند روشن در میان تظاهرات با کسب و کار و ساختمان ها مانند حوزه پلیس هدف قرار دادند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برای انتقاد او در پاسخ به این حوادث داشتن قبلا در توئیتر خود نوشت “پس از غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” او خواست سنگین پاسخ به سرکوب ناآرامی اصرار به استفاده از گارد ملی و نشان می دهد او می تواند استقرار نظامی اگر این وضعیت پرداخته است و با به میل خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de