Tulsa سلامت رسمی می گوید تهمت رالی “به احتمال زیاد” منجر به COVID سنبله

یک مقام بهداشتی در تولسا گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در این شهر در اواخر ماه ژوئن و همچنین تظاهرات که به همراه آن “بیش از احتمال کمک” به سنبله در coronavirus موارد در این منطقه است.

“در چند روز گذشته دیده ایم تقریبا 500 مورد جدید, و ما تا به حال چندین مراسم بزرگ بیش از دو هفته پیش, بنابراین من حدس می زنم ما فقط اتصال نقطه” Tulsa City-County Health Department مدیر دکتر بروس دارت به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه. به گزارش آسوشیتد پرس, Tulsa County گزارش 261 تایید موارد جدید در روز دوشنبه و 206 موارد در روز سه شنبه.

حداقل هشت مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پیشبرد کارکنان و دو عوامل سرویس مخفی که مشغول به کار در تولسا پیش از این تجمع را آزمایش مثبت برای ویروس. اگر چه شرکت کنندگان تا به حال درجه حرارت خود را چک و ماسک ارائه شد, اجتماعی, فاصله بود تا حد زیادی مشاهده نشد و با پوشیدن ماسک بود و نه اجباری.

Donald Trump Holds Campaign Rally In Tulsa
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در یک کمپین تجمع در BOK مرکز در ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma. برنده McNamee/گتی ایماژ

هرمان قابیل — 2012 نامزد انتخابات ریاست جمهوری شرکت-صندلی سیاه و سفید “صدای برای مغلوب ساختن پیشی جستن” ائتلاف — صرف هفته گذشته در آتلانتا-منطقه بیمارستان پس از پایین آمدن با این ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین قائم مقام بود و در تصویر نیست با پوشیدن ماسک در رئیس جمهور تولسا رالی.

بالا جمع آوری کمک مالی رسمی برای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و, دوست دختر, Donald Trump Jr., Kimberly Guilfoyle لغو یک رشته از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جمع آوری اعانه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 جلوتر از آقای تهمت بیانات در کوه راشمور. ماه گذشته خانم Guilfoyle با حضور رئیس جمهور تجمع در تولسا و همچنین به عنوان رسمی خود در کاخ سفید اظهارات در یکی دیگر از COVID-19 کانون ققنوس.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او “هیچ داده ای را نشان می دهد” که این تجمع منجر به افزایش coronavirus موارد است. McEnany همچنین اشاره کرد که ماسک توزیع شد در این تجمع است.

“ما دست آنها را از آنها تحویل داده شده توسط کمپین نه در این حوادث وجود دارد و کافی ضد عفونی کننده دست و آن را مردم انتخاب فردی که آیا به رفتن” او گفت:.

در یک بیانیه تهمت کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh انتقاد رسانه ها به صورت گزارش مورد مطالعه از اداره ملی تحقیقات اقتصادی است که در بر داشت که در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و خشونت به حال منجر به افزایش بوده است.

“وجود دارد به معنای واقعی کلمه بدون اقدامات احتیاطی سلامت به صحبت می کنند به عنوان هزاران نفر غارت همچنین و اعتراض در خیابان ها و رسانه ها گزارش دادند که نبود آن منجر به افزایش coronavirus موارد است. در همین حال رئیس جمهور تجمع بود 18 روز پیش تمام شرکت کنندگان تا به حال درجه حرارت خود را چک همه ارائه شد و وجود دارد مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست در دسترس برای همه است. واضح است که رسانه ها نگرانی در مورد اجتماعات بزرگ آغاز می شود و به پایان می رسد با مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات” Murtaugh گفت.

آقای ترامپ خواهد شد برگزاری یک تجمع در پورتسموث در روز شنبه در محل فضای باز. بر اساس بیانیه منتشر شده توسط این تهمت کمپین رویداد خواهد شد از ویژگی های “کافی دسترسی به ضد عفونی کننده دست” و همه شرکت کنندگان “ارائه خواهد شد یک ماسک صورت که آنها به شدت تشویق به پوشیدن.” نیوهمپشایر ندارد ایالت دستور نیاز به ماسک, اما رئیس جمهور انتخاب مجدد تیم را دستور که همه کمپین کارکنان پوشیدن ماسک در داخل این تجمع در پورتسموث شنبه شب.

نیوهمپشایر فرماندار کریس Sununu شنبه به خبرنگاران گفت: او قصد دارد به پوشیدن ماسک در حالی که تبریک رئیس جمهور روز شنبه. “ما از شنیدن این تهمت کمپین که آنها خواهید بود وجود دارد با پوشیدن ماسک,” او اضافه شده است.

تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده پیشی گرفته و 3 میلیون دلار در روز چهارشنبه با توجه به شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز. این ویروس به کشته شدن بیش از 131,000 مردم در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net