هاوایی نماینده Tulsi Gabbard گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity در برنامه دوشنبه که کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز باید استعفا از سمت خود پس از تاخیر نتایج از آیووا انجمن.

پرز گرفته فشار از سرزنش برای درک شکست آیووا قفقاز اعلام ایالت برندگان به سرعت و با دقت.

Gabbard که در حال اجرا است برای حزب دموکرات را از نامزدی ریاست جمهوری گفت: پرز تا به حال یک “شکست از رهبری است.”

“رای دهندگان در این اولیه نیاز به اعتماد به نفس است که رای خود را شمارش خواهد شد و صدای آنها شنیده خواهد شد,” Gabbard گفت. “متاسفانه [پرز] تا به حال شکست رهبری در قادر بودن به رعایت آن ایمان و اعتماد دارند.”

“ما مقدار زیادی از مقدماتی بسیاری از انتخابات بین در حال حاضر و کنوانسیون و ما باید قادر به عقب بر گردیم در مسیر” Gabbard ادامه داد.

tulsi gabbard
با استناد به یک “شکست رهبری” هاوایی نماینده Tulsi Gabbard به نام از کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز به استعفا در مصاحبه با رادیو فردا میزبان Sean Hannity دوشنبه.
اسکات ایسن/گتی

DNC ملی دبیر مطبوعاتی براندون Gassaway گفت نیوزویک “تام پرز هیچ جا نمی رود. او را منجر به پیروزی در سال 2017, 2018 و 2019 و متمرکز بر ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است. او نمی خواهد اجازه دهید هر چیزی منحرف کردن او است.”

پرز پیشتر اعلام کرد که او نمی خواهد از موضع خود گفتن سی ان ان جیک Tapper روز یکشنبه که دموکرات ها شده اند “برد.”

“کار من زمانی که من در آمد و شد برای بازسازی زیرساخت های ما برای پیروزی در انتخابات” پرز گفت. “هنگامی که شما انجام دهید که گاهی اوقات شما را مجبور به تصمیم گیری های دشوار.”

“ما به سختی در خارج از دروازه شروع و احساس وحشت و نگرانی بالا است چرا که ما باید خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکا” پرز اضافه شده است. “اما در اینجا خبر خوب. ما در حال پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری 2017, 2018, 2019. ما بهتر به دست ما نامزد یک زیرساخت برای موفقیت از همیشه قبل از.”

نتایج حاصل از آیووا قفقاز پرتاب شد به بی نظمی پس از آنچه آیووا حزب دموکرات (IDP) صندلی Troy قیمت به عنوان یک “برنامه نویسی خطا” تحت تاثیر یک رای گیری برنامه طراحی شده برای رله نتایج جستجو برای نامزدها. زمانی که برنامه رفت, آیووا, رای گیری در حوزه کارگران متکی به تلفن های مبتنی بر سیستم پشتیبان آن نیز موفق با تماس گیرنده در انتظار قرار را برای ساعت.

که در آن هرج و مرج هر دو سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و ورمونت سناتور برنی ساندرز مدعی پیروزی در شب قفقاز اگر چه نتایج حاصل از تمام حوزه نشده بود منتشر شد.

در آنچه که در ابتدا تصور می شود نهایی نامزدها روز جمعه منتشر Buttigieg اختصاص داده شد 13 آیووا نمایندگان که به طور موثر به او پیروزی در این انجمن. ساندرز که در آمد دوم, دریافت 12 نمایندگان.

در, درصد آرا, حاشیه بین ساندرز و Buttigieg بود باریک با تنها یک دهم از یک نقطه جدا کردن این دو است. Buttigieg دریافت 26.2 درصد از دوام آرا در حالی که ساندرز دریافت 26.1 درصد است.

هر دو ساندرز و Buttigieg درخواست جزئی recanvassing خاص آیووا مناطق. Recanvassing جدید مقایسه گزارش آرا در برابر پرونده های کاغذی از انتخاب مناطق انجام شده به منظور بررسی دقت و صحت.

“امروز ساندرز و Buttigieg مبارزات ثبت درخواست برای recanvass برای 28 حوزه و 66 حوزه به ترتیب در مجموع 85 پس از حذف duplicities” خواندن انتشار اخبار از IDP. “مطابق با IDP نماینده انتخاب طرح بازشماری/Recanvass کمیته بررسی خواهد شد درخواست برای تعیین اینکه آیا هر یک مطابق با استاندارد مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de