Rep. Tulsi Gabbard
تشکر. Tulsi Gabbard (D-هاوایی) صحبت می کند در انتخابات ریاست جمهوری رویداد در دیترویت میشیگان در 3 مارس سال 2020 است.
لایحه Pugliano/گتی

هاوایی کنگره Tulsi Gabbard باقی مانده در مسابقه برای تبدیل شدن به 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد با وجود داشتن تنها دو نمایندگان.

در روز پنج شنبه, ماساچوست, سناتور الیزابت وارن کاهش یافته است از مشاجره پنجشنبه پس از شکست به پایان برساند برای اولین بار در هر یک از دموکرات مقدماتی و قفقاز برگزار می شود تا کنون. او کاهش یافته است به می گویند که از دو جبهه-دونده–سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت سناتور برنی ساندرز–او را تایید.

Gabbard در حال حاضر تنها زن و فرد از رنگ در سمت چپ چه در اصل تبدیل به یک دو فرد مسابقه بین بایدن و ساندرز.

سه شنبه دیدم بایدن نماینده تعداد تا 596 تا کنون به عنوان او انجام 10 از 14 متحده در سراسر کشور است. ساندرز’ تعداد نماینده است تا 536 به گفته آسوشیتد پرس. وارن کاهش یافته است با یک نماینده تعداد 65.

در ضمن Gabbard دریافت در مجموع دو نمایندگان که در آمد سه شنبه از قفقاز برگزار شد در ساموآ آمریکا. به نفع نامزدی حزب دموکرات نامزد خواهد شد نیاز به امن 1,991 نمایندگان.

Gabbard در حال حاضر واجد شرایط برای شرکت در 11th بحث دموکراتیک که برگزار خواهد شد در ققنوس در 15 مارس. به عنوان بحث دموکراتیک قوانین پایه یک نامزد که بدست آورده حداقل یک نماینده در مقدماتی را به طور خودکار واجد شرایط برای بحث است.

اما ممکن است به زودی تغییر با توجه به Xochitl هینجسا و ارتباطات و مدیر کمیته ملی حزب دموکرات. هینجسا توییتی از این گذشته شنبه در آستانه واجد شرایط برای باقی مانده بحث افزایش خواهد داد:

“ما دو بحث–البته آستانه بالا خواهد رفت” او نوشت. “در زمانی که ما در ماه مارس بحث تقریبا 2000 نمایندگان اختصاص داده خواهد شد. آستانه منعکس خواهد شد که در آن ما در این مسابقه به عنوان آن را همیشه است.”

Gabbard را مجبور به انجام فوق العاده خوبی در دموکراتیک مقدماتی در تاریخ 10 مارس زمانی که 352 نمایندگان خواهد بود تا برای grabs در شش متحده برای دیدار با هر آستانه برای بحث. این خواهد بود که یک کار تقریبا غیرممکن است به عنوان FiveThiryEight پیش بینی Gabbard برنده خواهد شد یک نماینده از کشورهای شرکت کننده.

دموکراتیک استراتژیست کریس Kofinis از پارک خیابان استراتژی گفت نیوزویک در یک ایمیل که هاوایی کنگره است و نه حتی یک حاشیه-از-خطای نامزد شده است. وقتی پرسیده شد که اگر Gabbard باقی مانده در این مسابقه کمک خواهد کرد و یا آسیب دو زمان جلو دونده بایدن و Sanders, Kofinis گفت که Gabbard خواهد “صفر تاثیر بر طبیعت و یا جهت این مسابقه است.”

عصر ایران به خارج از Gabbard کمپین نظرات در مورد چرا دموکراتیک نماینده باقی مانده در مسابقه اما بدون دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im