معیارهای جدید منتشر شده توسط کمیته ملی حزب دموکرات جمعه قرار داده تاکید بر نماینده تعداد برای صلاحیت برای آینده دموکراتیک بحث در آریزونا.

“برای دیدار با نماینده آستانه آریزونا مناظره نامزدها باید اختصاص داده شده است حداقل 20 ٪ از تعداد کل نمایندگان متعهد اختصاص داده” DNC در بیانیه ای گفت: ارسال به رادیو فردا روز جمعه است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر دارای 652 نمایندگان پس از پیروزی در سه شنبه, با توجه به اطلاعات از آسوشیتد پرس. ورمونت سناتور برنی ساندرز است 573 نمایندگان. تنها نامزد باقی مانده در دموکراتیک مسابقه هاوایی نماینده Tulsi Gabbard که در حال حاضر دارای دو نمایندگان.

به منظور در نظر گرفته شده برای حزب دموکرات را به نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری, نامزد باید حداقل 1,911 نمایندگان.

با توجه به DNC مدارک تعدادی از نمایندگان در حال حاضر به دست آورد توسط دموکرات ها در قبلا برگزار شد مسابقات اضافه خواهد شد همراه با تعدادی از نمایندگان برای grabs در آینده مقدماتی و قفقاز انتظار رخ می دهد, قبل از بحث در 15 مارس و یک درصد از نمایندگان برای هر نامزد خواهد شد. که نشان دهنده تعدادی از 28 ایالت های ایالات متحده و سرزمین های.

عصر ایران به خارج از Gabbard کمپین اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tulsi gabbard
دموکرات نامزد ریاست جمهوری نماینده Tulsi Gabbard ممکن است واجد شرایط برای آینده دموکراتیک بحث انتظار برگزار می شود در آریزونا.
لایحه Pugliano/گتی

Gabbard تنها زن در حال اجرا برای رئیس جمهور پس از ماساچوست سناتور الیزابت وارن خارج شد در این مسابقه پنج شنبه. اما Gabbard انتخاباتی به نظر می رسد به یک حد مرگ به Gabbard اخیر پرونده های حقوقی علیه وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون و فن آوری های غول پیکر گوگل.

پس از کلینتون ضمنی در یک پادکست که Gabbard شد یک روسی “دارایی” Gabbard ثبت بدنامی و رسوایی شخصیت طرح دعوی در دادگاه در برابر کلینتون در ژانویه. در طول پادکست ظاهر کلینتون نیست به طور خاص نام Gabbard.

Gabbard سرزنش کلینتون تلاش برای از بین بردن شهرت خود در ماه اکتبر 2019 در توییتر گفتن کلینتون به “عضویت در این مسابقه به طور مستقیم.”

“بزرگ! با تشکر از شما @HillaryClinton,” Gabbard توییتی. “شما ملکه جنگ طلبان تجسم فساد و تجسم از پوسیدگی است که بیمار حزب دموکرات برای مدتی طولانی در نهایت از پشت پرده. از روزی که اعلام نامزدی من شده است وجود دارد هماهنگ شهرت برای از بین بردن شهرت من.”

“ما فکر که در پشت آن بود و به همین دلیل” Gabbard ادامه داد. “در حال حاضر ما می دانیم که — آن را همیشه شما را از طریق پروکسی و متحدان قدرتمند در شرکت های بزرگ رسانه ای و ماشین جنگی, ترس از تهدید من را در برخواهد داشت.”

“آن را در حال حاضر روشن است که این اصلی است که بین من و شما” Gabbard اضافه شده است. “نمی بزدلانه پشت خود پروکسی. عضویت در این مسابقه به طور مستقیم.”

Gabbard ظ کت و شلوار در برابر گوگل در ماه جولای سال 2019 پس از او در اینترنت تبلیغات انتخاباتی به حالت تعلیق در آمد برای حدود شش ساعت است. ادعا تعلیق نقض حق خود را از آزادی بیان Gabbard شکایت شرکت برای $50 میلیون.

“گوگل خودسرانه و هوس باز درمان Gabbard انتخاباتی باید افزایش نگرانی برای سیاستگذاران در همه جا در مورد این شرکت توانایی خود را به استفاده از تسلط به تاثیر گفتمان سیاسی در راه است که تداخل با آینده 2020 انتخابات ریاست جمهوری” خوانده دعوی در بخش.

Gabbard طرح دعوی در دادگاه اخراج شد پنج شنبه توسط قاضی فدرال کالیفرنیا استیون ویلسون.

“گوگل ندارد مقدماتی آن نمی کند و انتخاب داوطلبان و از آن جلوگیری نمی کند و هر کسی که از در حال اجرا برای دفتر و یا رای دادن در انتخابات” ویلسون نوشت: در او حاکم است. “به اندازه گوگل ‘تنظیم’ هر چیزی آن را تنظیم خصوصی خود را بیان و پلت فرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im