هاوایی کنگره و 2020 دموکراتیک امیدوار Tulsi Gabbard ادعا می کند دوست او و سه نفر دیگر رد شده است coronavirus تست در دولت است.

“دوست من بیمار است, تا به حال تماس با کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19. او در مراقبت فوری هاوایی برای دریافت تست شده و رد شد و گفت او نمی معیارهای. در ساعت او شده است وجود دارد و سه تن دیگر از افراد بیمار شد و تبدیل دور” Gabbard توییتی در بعد از ظهر جمعه.

در پست او برچسبشده حساب های رسانه های اجتماعی برای هاوایی, دولت, مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA). او نیز به پایان رسید توییت به ظاهر درخواست هاوایی فرماندار David Ige برای توضیح نوشته: “رژیم صهیونیستی. Ige??”

در دوم جیر او توضیح داد که او دوست بود و گفته بگردانید چرا که او یک تب “حتی اگر او را در معرض شده و بیمار است و سفر به شناسایی کشور است.” او اضافه کرد که او زندگی با سالمندان مادر و پنج فرزند که خواهد در بود “در معرض خطر اگر او مثبت است.”

عصر ایران رسیده است به Gabbard را 2020 مبارزات انتخاباتی برای کسب اطلاعات بیشتر, اما هنوز برای دریافت پاسخ.

تعداد coronavirus موارد در سراسر کشور به بیش از 1600 با حداقل 41 مرگ و میر با توجه به آخرین اطلاعات از سی دی. شیوع اخیرا اعلام کرد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

بعد از ظهر روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر اضطراری اعلام بیش از وقوع. این اقدام اجازه خواهد داد که دولت او به استفاده از استافورد قانون که حاکم فاجعه-تلاش های امدادی به ارائه آنجا که 50 میلیارد دلار در بودجه به دولت های ایالتی و محلی.

“من رسما اعلام اضطراری ملی دو بسیار بزرگ کلمات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پرداختن به خبرنگاران و دوربین های خبری در باغ گل رز کاخ سفید.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام Gabbard معرفی خود قطعنامه خواستار اضطراری اساسی جهانی پرداخت و در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. او پیشنهاد شامل دادن 1000 $در هر ماه برای هر آمریکایی بالغ برای کمک به آنها را “آب و طوفان ایجاد این بحران است.”

“Coronavirus همه گیر ایجاد کرده است یک تهدید برای سلامت و رفاه مردم آمریکا نیز به کشور ما ثبات اقتصادی. در حالی که برخی در واشنگتن در حال تمرکز بر مراقبت از وال استریت روزمره آمریکایی ها پشت سر سمت چپ. که اشتباه است” Gabbard در بیانیه ای گفت.

tulsi gabbard new york city presser
دموکرات نامزد ریاست جمهوری در کنگره Tulsi Gabbard (D-HI) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در 9/11 ادای احترام موزه در پایین منهتن در 29 اکتبر 2019 در شهر نیویورک است.
درو Angerer/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که این کشور “فوق العاده ای تست راه اندازی” اما داده ها نشان می دهد ایالات متحده آمریکا است که عقب مانده در پشت کشورهای دیگر.

با توجه به CDC در مجموع حداقل 11000 نفر آزمایش شده است از ژانویه تاکنون است. در مقابل کره جنوبی آزمایش بیش از 210,000 مردم است و تست حدود 20 ، 000 نفر در هر روز در حالی که بریتانیا را آزمایش کرده است نزدیک به 30000 نفر است و انجام بیش از 1000 تست در هر روز با توجه به بی بی سی.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن فعلی فرمانداران دموکرات اولیه ناودان تهمت خود را برای پاسخ به شیوع بیماری در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

“دولت شکست در آزمایش عظیم و آن را یک شکست از رهبری برنامه ریزی و اجرای,” او گفت:. او پیشنهاد کرد که باید وجود داشته باشد رایگان تست برای هر کسی که نیاز به آن درایو-از طریق تست سایت های اورژانس پرداخت خانواده و پزشکی ترک و چند صد تخت موقت بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im