ترکیه می گوید میلیون ها نفر از مهاجران ممکن است سر به اتحادیه اروپا


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور ترکیه هشدار داده است که “میلیون ها نفر” از مهاجران و پناهندگان به زودی سر به سمت اروپا است.

رجب طیب اردوغان صحبت شد پس از اعلام ترکیه دیگر نمی تواند اجرای 2016 مقابله با اتحادیه اروپا برای جلوگیری از ورود مهاجران اروپا است.

یونانی پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای جلوگیری از هزاران نفر از مهاجران وارد این کشور خواسته است تا اتحادیه اروپا آژانس مرزی Frontex برای کمک فوری.

آقای اردوغان گفت: ترکیه نمی تواند به مقابله با موج جدیدی از پناهجویان سوری.

نزدیک به یک میلیون نفر از سوریه فرار کرده اند به مرز ترکیه از ایران در منطقه در میان درگیریهای سنگین بین ترکیه و حمایت شورشیان و نیروهای دولتی سوریه.

ترکیه در حال حاضر میزبانی 3.7 میلیون پناهنده سوری به عنوان پناهجو از کشورهای دیگر از جمله افغانستان – اما قبلا متوقف و آنها را از ترک برای اروپا است.

در یک سخنرانی تلویزیونی آقای اردوغان گفت که اتحادیه اروپا تا به حال ارائه کمک به اسکان مجدد پناهندگان سوری در “مناطق امن” در داخل سوریه است.

پس از ترکیه درهای خود را برای مهاجران به ترک خاک خود به اروپا در هفته گذشته گفت: “صدها هزار نفر عبور کرده اند به زودی آن را به میلیون ها نفر”.

رهبر ترکیه به هیچ مدرکی برای چهره های خود را در حالی که یونان گفت: حدود 1000 نفر از مهاجران به حال خود رسیده شرقی جزایر دریای اژه در ترکیه از صبح روز یکشنبه.

علاوه بر یونان گفت: آن متوقف شده بود تقریبا 10,000 مهاجران از عبور از مرز مشترک خود در 24 ساعت. برخی از مهاجران پرتاب سنگ و میله های فلزی که متوقف شده و یونانی نگهبانان مرزی شلیک گاز اشک آور.

علاوه بر سوریه وجود دارد و افغان و غرب آفریقایی در میان مهاجران در مرز.

رئیس شورای اتحادیه اروپا با چارلز میشل و کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس جمهور Ursula von der Leyen را به مرز با نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis در روز سه شنبه.

“در هر صورت ما به این افراد به یک زندگی شرافتمندانه در سرزمین خود و یا هر کس سهم خود را از این بار. در حال حاضر یک جانبه قربانی دوره است” آقای اردوغان گفت.

در بیانیه روز دوشنبه دولت یونان گفت: “ترکیه به جای مهار قاچاقچیان’ کانال های از مهاجران و پناهندگان به خود را تبدیل به یک کاسب.”

یونان را مسدود کرده است هر گونه برنامه های کاربردی پناهندگی برای ماه بعد به دلیل آنچه در آن خواستار “هماهنگ و گسترده طبیعت” از مهاجرت غیر قانونی از ترکیه است.

“این جابجایی از مردم است و هیچ ربطی به قوانین بین المللی در مورد حق پناهندگی که نگرانی تنها فرد مورد” بیانیه ای گفت:.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Frontex می گوید آن است که بررسی این که چگونه بهترین برای کمک به یونان با استقرار سریع از اتحادیه اروپا مرزی سپاه پاسداران است.

Frontex در حال حاضر نزدیک به 400 پرسنل در داخل و اطراف جزایر یونانی, 60 افسران در بلغارستان و کوچکتر مشروط در Evros منطقه در مرز یونان و ترکیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de