پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ترکیه دیگر نمی خواهد اجازه می دهد مهاجران غیرقانونی برای عبور از دریای اژه به یونان به دلیل نا امن است که coastguard گفته است.

منظور از رئیس جمهور رجب طیب اردوغان می آید یک هفته پس از او گفت که او “باز کردن درب” برای پناهندگان برای ورود به اروپا در بحبوحه تنش ها بر سر بحران سوریه است.

اتحادیه اروپا را متهم او را با استفاده از مهاجران برای اهداف سیاسی. آن اصرار دارد آن درها “بسته”.

در همین حال درگیری باید دوباره فوران در مرز زمین.

وجود دارد به نظر می رسد شده اند هیچ تغییری در موضع ترکیه با توجه به اجازه دادن به مهاجران سعی کنید برای ورود به یونان از طریق این مسیر است.

در روز شنبه یونانی پلیس با شلیک گاز اشک آور در جمعیت در عبور از مرز در Kastanies که در پاسخ به پرتاب سنگ و فریاد “باز کردن دروازه” با توجه به AFP news agency.

مقامات یونان نیز متهم به پلیس ترکیه از شلیک گاز اشک آور در آن ،

چه پس زمینه ؟

در سال 2016 به توافقی که به موجب آن ترکیه را متوقف خواهد کرد و اجازه می دهد مهاجران برای رسیدن به اتحادیه اروپا در ازای وجوه از بلوک به کمک آن مدیریت تعداد زیادی از پناهندگان را میزبان.

اما از آن پس تنش میان اتحادیه اروپا و ترکیه هایش در مورد مسائل مختلف. در هفته های اخیر یک یورش شدید توسط نیروهای سوریه و حامیان روسیه در ادلب گذشته در استان برگزار شده توسط شورشیان سوریه منجر به درگیری با ترکیه است که پشتیبانی از برخی از گروه های شورشی.

ترکیه در حال حاضر میزبان برخی 3.7 m سوریه اما درگیری ها در ادلب منجر به نزدیک به یک میلیون بیشتر فرار به آن مرز جنوبی.

اگر چه اتحادیه اروپا وعده داده شده میلیاردها یورو بیشتر در کمک ترکیه unimpressed و هفته گذشته تصمیم به باز کردن مرزهای خود با یونان و حتی bussed مهاجران به شمال غربی مرز.

یونان گفت که این مهاجران بودند که “دستکاری عنوان آلت” ترکیه در تلاش برای اعمال فشار دیپلماتیک.

آن را متوقف به مدت یک ماه همه ادعای پناهندگی از مهاجران که وارد یونان به طور غیر قانونی گرفته و اقدامات تهاجمی برای جلوگیری از ورود آنها از طریق زمین و دریا.

در یک دوره 24 ساعته به صبح روز شنبه بیش از 1 ، 200 مهاجر در تلاش برای عبور از مرز زمینی بیشتر از افغانستان و پاکستان یک منبع رسمی گفته خبرگزاری رویترز.

اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell است گفت: پناهندگان به “اجتناب از حرکت به درب بسته”.

بی بی سی مواجه می شوند اعضای خودخوانده شبه نظامیان که انجام شب گشت های مسلح در شهرهای مرزی به دنبال مهاجران.

“وجود دارد از جمله شبه نظامیان در کل منطقه گفت: Yannis Laskarakis روزنامه ناشر در شهر الکساندروپولیس که دریافت تهدید به مرگ برای صحبت کردن در برابر اوباش مسلح.

“ما را دیده اند آنها را با چشم خود ما را دستگیر مهاجران درمان آنها را به شدت و اگر کسی جرات نداره به آنها کمک کند و او همان سرنوشت است.”

چه این وضعیت در دریای اژه?

یونانی coastguard قایق دیده شده است مجبور مهاجر عروق در روزهای اخیر.

ترکیه coastguard گفت: آن نجات 97 مهاجران در دریا در روز پنجشنبه متهم مقامات یونانی از “پهن سه قایق در سمت چپ و آنها در نیمه غرق شدن دولت”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آن گفت: به دستور آقای اردوغان آن را متوقف خواهد کرد و اجازه دادن به مهاجران مجموعه بادبان برای یونان در سراسر دریای اژه “از آنجا که این خطرناک است”.

“رویکرد عدم مداخله در برابر مهاجران که مایل به ترک ترکیه باقی می ماند و در عمل اما این [جدید] رویکرد را پوشش می دهد دریای گذرگاه به دلیل خطرات” این coastguard گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im