پلیس ترکیه حرکت می کند برای جلوگیری از یونان هل دادن مهاجران بازگشت

بی بی سی جهان | No comments


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ترکیه می گوید که استقرار 1,000 افسران پلیس به مرز مشترک خود با یونان به توقف مقاومت مواجه مهاجران به ترکیه است.

هزاران نفر از مهاجران و پناهندگان از جان گذشته برای دریافت به اتحادیه اروپا باقی می ماند در مرز منطقه. یونانی سپاه پاسداران شلیک گاز اشک آور برای جلوگیری از ورود آنها.

اضافی پلیس ترکیه در حال رفتن به Meric ریور (به نام Evros در یونانی) در مرز وزیر کشور سلیمان Soylu گفت.

اتحادیه اروپا را محکوم کرده است سیاست ترکیه.

دولت یونان می گوید که از اوایل روز شنبه نیروهای خود باید مانع ورود غیر قانونی از 34,778 مردم و بازداشت 244.

سوریه افغان ها و پاکستانی ها و غرب آفریقایی در میان مهاجران در مرز.

همبستگی اتحادیه اروپا با یونان

در بیانیه شورای اتحادیه اروپا به نمایندگی از 27 وزرای خارجه – گفت: شورای “ابراز همبستگی با یونان” و “به شدت رد کرد ترکیه استفاده از فشار مهاجر برای اهداف سیاسی”.

“این وضعیت در مرزهای خارجی اتحادیه اروپا قابل قبول نیست.” این شورا خواستار آن است که ترکیه اجرای 2016 اتحادیه اروپا و ترکیه توافقنامه که موظف ترکیه برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی به یونان.

ترکیه اعلام کرد نزدیک به یک هفته پیش است که آن را دیگر نمی خواهد اجرای 2016 معامله متهم اتحادیه اروپا از انفعال بیش از جنگ سوریه, پناهندگان. ترکیه در حال حاضر میزبانی برخی از 3.7 میلیون سوری و نزدیک به یک میلیون نفر بیشتر در آن مرز جنوبی پس از فرار از جنگ زده یمن است.

  • یونان اروپا را سپر می گوید اتحادیه اروپا رئیس
  • پناهندگان چشم اروپا به ترکیه بازدید شکستن نقطه

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در ملاقات با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در مسکو در یک تلاش جدید برای کاهش سوریه تنش است. نیروهای ترکیه به درگیری مسلحانه با حمایت دولت سوریه نیروهای نظامی در ادلب.

در همین حال یونان در تلاش برای مقابله با بیش از 20 ، 000 پناهجویان در جزیره لزبوس که در حال زندگی در کثیف بهم اردوگاه. شده است وجود دارد محلی خصومت نسبت به تازه واردان در تلاش به ساحل می آیند از نزدیک ترکیه است.

آقای Soylu متهم یونانی نیروهای داشتن زخمی 164 نفر در مرز زمین.

مقامات ترکیه گفت: یک مرد بود به سختی زخمی شد زمانی که یونانی نیروهای امنیتی آتش گشودند مهاجران در روز چهارشنبه. یونان را تکذیب کرد که همچنین ادعا می کند که دو سوری ها بودند به ضرب گلوله زودتر در مرز.

رودخانه Evros در حال حاضر به شدت غنی شده با یونانی پرسنل امنیتی قرار گرفته در هر چند متر از بی بی سی خبرنگار گزارش.

چگونه آن را آغاز

زمانی که حداقل 50 سرباز ترک کشته شدند, در شمال سوریه در اواخر ماه فوریه رئیس جمهور اردوغان گفت: ترکیه مواجه شد عمده هجوم مردم در حال فرار روسیه و سوریه حملات هوایی.

اگر چه اتحادیه اروپا وعده داده شده میلیاردها یورو بیشتر در کمک ترکیه unimpressed و تصمیم به باز کردن مرزهای خود با یونان و حتی bussed مهاجران به شمال غربی مرز.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یونان این هفته گفت که این مهاجران بودند که “دستکاری عنوان آلت” ترکیه در تلاش برای اعمال فشار دیپلماتیک. یونان متوقف برای یک ماه همه ادعای پناهندگی از مهاجران که وارد یونان به طور غیر قانونی.

رئیس جمهور اردوغان استدلال کرد که این تصمیم به باز کردن مرز دروازه بود “به طور کامل” در خط با قوانین بین المللی است.

بالا مقامات اتحادیه اروپا را در بازدید از این منطقه که به عنوان بلوک جنوب شرقی مرز امیدوار کننده کمک مالی به یونان به گام تا امنیت.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen توصیف یونان به عنوان یک “اروپایی سپر” با استفاده از جهان یونانی aspida.

اتحادیه اروپا Frontex مرزی سازمان قصد دارد به گسترش فوق العاده نگهبانان و تجهیزات برای کمک به یونان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>