توییتر را ممنوع توییتهایی که انکار مشاوره و یا ترویج ادعاهای گمراه کننده در مورد کوروناویروس در تلاش برای جلوگیری از گسترش خبر جعلی

این سایت که دارای میلیون ها نفر از کاربران فعال گفت: محتوای است که می تواند محل از افراد در معرض خطر بالاتری از ابتلا Covid-19 خواهد نقض آن قوانین ایمنی.

این می تواند شامل ادعا می کند که گروه های خاص هستند بیشتر در معرض ابتلا به ویروس ارسال تایید نشده ادعا می کند که تحریک مردم به عمل و باعث وحشت گسترده و ارسال در مورد مضر یا غیر مضر درمان آن بی اثر هستند.

حتی پست های ساخته شده در شوخی می تواند برای حذف به منظور جلوگیری از گسترش خبر جعلی در وحشت.

در یک پست در وب سایت خود را در توییتر گفت: “ما در اجرای این کار در هماهنگی نزدیک با شرکای قابل اعتماد از جمله مقامات بهداشت عمومی و دولتها و همچنان به استفاده و مشورت با کسب اطلاعات از منابع آن هنگام بررسی محتوا.”

این حرکت در میان تردید و وحشت در سراسر coronavirus با شایعات و اطلاعات غلط به گسترش مانند آتش سوزی در توییتر بلکه در سراسر خصوصی واتساپ گروه با کمی نظارت.

رسانه های اجتماعی دیگر شرکت ها ساخته شده است تلاش برای گسترش آگاهی و جلوگیری از اطلاعات نادرست است. اما جعلی توصیه های بهداشتی باقی مانده است آسان به گسترش در بزرگ گروه های خصوصی و پیام های, در حالی که WhatsApp را رمزگذاری می کند توقف زنجیره ای پیام های جعلی نوشته های چالش برانگیز است.

شایعات شب گذشته نشو و نما که در ارتش بود و اعزام به خیابان های لندن با گمراه کننده عکس های پخش از جمله “ارتش بریتانیا مستند از کلفم” و از رده خارج عکس های از ارتش کامیون ها در بزرگراه ها.

برخی از مشخصات بالا ارقام گرفته اند به انکار است که coronavirus است چیزی بیش از یک رسانه وحشت. توییتهایی از جمله تسلا بنیانگذار Elon Musk ادعا “coronavirus وحشت گنگ” به اشتراک گذاشته شده هزاران بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de