یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر خوانده شده است توسط غول رسانه های اجتماعی به عنوان “دستکاری رسانه ها.” رئیس جمهور توییتی doctored فیلم از سی ان ان کلیپ با chyron “وحشت زده todler [sic] اجرا می شود از نژادپرست کودک.”

60-کلیپ دوم نشان می دهد که یک کودک تعقیب پس از یک کودک سیاه. و سپس آن را کاهش و به “آنچه در واقع اتفاق افتاده است” نشان از دو فرزند در آغوش. در این ویدئو با نتیجه یک هشدار جعلی اخبار.

اصلی فیلم در واقع نشان می دهد ویروسی فیلم از دو کودکان نوپا مسابقه به آغوش یکدیگر و سپس در حال اجرا در امتداد پیاده رو و پوشش داده شده توسط سی ان ان در سال گذشته است. سی ان ان با صدور بیانیه ای گفتن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به “بهتر خواهد بود.”

توییتر سخنگو گفت: CBS اخبار تصویری پرچم “به مردم بیشتر در زمینه” به عنوان بخشی از آن مصنوعی و دستکاری رسانه های سیاست. تحت سیاست کاربران “ممکن است فریب آمیزی ترویج مصنوعی و یا دستکاری رسانه ها هستند که به احتمال زیاد به علت آسیب برساند.”

این سومین حادثه ای است که در آن یک صدای جیر جیر صادر شده توسط آقای ترامپ پرچم در برخی از مد. ماه گذشته رئیس جمهور ادعا کرد که پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود “قابل ملاحظه ای جعلی” و در نتیجه “تقلب در انتخابات” و در نتیجه یک واقعیت-چک کردن برچسب قرار می گیرد در دو توییتهایی.

هر دو از توییت در حال حاضر باید یک برچسب است که می گوید “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.” برچسب منجر به یک صفحه گفت: رئیس جمهور توییتهایی درست نیست.

یک توییت آقای ترامپ تماس معترضان در مینیاپولیس “اراذل و اوباش” در پی جورج فلوید را کشنده دستگیری و تعهد است که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” نیز پرچم توییتر به عنوان “ستایش خشونت است.”

به قول رئیس جمهور توییتی — “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” — گفت: سابق میامی رئیس پلیس والتر Headley در طول یک ماه دسامبر 1967 در کنفرانس خبری, به گزارش واشنگتن پست و ذکر شده بود توسط یک کمیسیون ملی به عنوان یک عامل مؤثر در شورش است که شکست در اغلب سیاه و سفید Liberty City بخش میامی در ماه اوت سال 1968.

آقای ترامپ هنوز به صدور یک بیانیه در مورد آخرین صدای جیر جیر به پرچم دار این شرکت است. ماه گذشته او یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد تنظیم کننده به ادعای شرکت های اینترنتی در حال سانسور و آزادی بیان زمانی که آنها حذف ارسال های کاربران و یا حساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im