توییتر هکرها دیده DMs تا 36 نفر شرکت می گوید

در طول هفته گذشته گسترده توییتر هکمهاجمان قادر به ورود به سایت و ارسال توییت از 45 130 حساب است که مورد هدف قرار گرفتند و دسترسی به پیام های مستقیم تا 36 حساب های این شرکت گفت. یکی از حساب های که تا به حال آن پیام های مستقیم به خطر بیافتد متعلق به یک انتخاب رسمی از هلند.

توییتر مشخص نیست که حساب شد به خطر بیافتد و یا به چه میزان. اما هکرها قادر به صدای جیر جیر بیت کوین لینک از حساب Elon Musk, Bill Gates, Kim Kardashian West و ده ها تن از دیگر چهره های برجسته.

این شرکت گفت: هکرها قادر به دست آوردن “توییتر خود Archive” data — که شامل همه فعالیت حساب از جمله پیام های مستقیم — هشت حساب. توییتر مشخص نیست که حساب هک شد به این درجه اما گفت که هیچ یک از هشت حساب تایید شده.

توییتر همچنین اعلام کرد که معتقد است که هکرها ممکن است تلاش کرده اند به فروش برخی از نام های کاربری آنها تا به حال دسترسی به.

این شرکت گفت که مهاجمان قادر به دسترسی به اطلاعات خصوصی مانند قبلی حساب کاربری کلمه عبور برای “اکثریت قریب به اتفاق مردم است.” اما آنها قادر به نمایش برخی از اطلاعات شخصی از جمله آدرس ایمیل و شماره تلفن به عنوان کسانی که اغلب نمایش داده شده برای کاربران داخل داخلی سیستم پشتیبانی. مهاجمان که قادر به گرفتن بیش از حساب ممکن است شده اند قادر به مشاهده اطلاعات بیشتر و توییتر گفت که تحقیقات در حال انجام است.

توییتر اضافه شده است که آنها بر این باورند که حمله انجام شده این هک توسط هدف قرار دادن توییتر خاص کارکنان از طریق “مهندسی اجتماعی طرح” است که در آن حمله دستکاری “تعداد کمی از کارکنان” و با استفاده از اعتبار خود را برای دسترسی به پلت فرم سیستم داخلی.

در طول هک های مختلف مشهور و سیاستمداران و قابل توجه ارقام توییتی سرکش پیام گفتن پیروان برای ارسال پول به یک آدرس بیت کوینی با وعده کمک های مالی “فرستاده بودن دو برابر شده است.”

هنگامی که این شرکت ساخته شده بود آگاه از وضعیت به ظاهر همه تایید توییتر کاربران قادر به صدای جیر جیر از حساب های خود را برای چند ساعت.

توییتر گفته است که در حال حاضر بیشتر تامین امنیت سیستم های خود برای جلوگیری از حملات آینده. این شرکت همچنین گفته است که نورد از برنامه های آموزشی برای کارکنان به “محافظت در برابر مهندسی اجتماعی تاکتیک است.”

“ما در حال آگاه از مسئولیت های ما به افرادی که با استفاده از خدمات ما و به جامعه به طور کلی. ما خجالت ما نا امید شده و بیش از هر چیز ما ببخشید” این شرکت اعلام کرد. “ما می دانیم که ما باید کار را به دست آوردن مجدد اعتماد خود را و ما را حمایت همه تلاش ها برای آوردن مجرمان به دست عدالت است. ما امیدواریم که که ما باز بودن و شفافیت در طول این فرایند و مراحل و کار ما را برای حفاظت در برابر حملات دیگر در آینده خواهد بود که شروع به ساخت این حق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de