توییتر مشخص است یک ویرایش ویدئو سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به ظاهر حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 انتخاب مجدد پیشنهاد که مغلوب ساختن پیشی جستن است بازتوییت با پلت فرم جدید “دستکاری رسانه ها” تگ.

در یک آدرس در کانزاس سیتی بایدن گفت: جمعیت “ما فقط می توانیم دوباره انتخاب Doanld مغلوب ساختن پیشی جستن اگر در واقع ما درگیر در این دایره تیرباران اینجا. آن را باید یک مثبت کمپین پس به ما بپیوندید.” دن Scavino معاون رئیس جمهور و مدیر رسانه های اجتماعی در کاخ سفید به اشتراک گذاشته ویرایش و گمراه کننده نسخه بایدن سخنرانی به توییتر در روز شنبه نشان می دهد که دموکرات ریاست جمهوری پیشتاز و گفت: “ما فقط می توانیم دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Scavino با اشاره به بایدن به عنوان “خواب آلودگی جو” مغلوب ساختن پیشی جستن موهن نام مستعار برای متوسط نامزد حزب دموکرات. رئیس جمهور بعد از ترجمه این کلیپ نوشته: “من با جو!”

توییتر مصنوعی جدید و دستکاری شده رسانه ای سیاست های اجرا شده در مارس 5, اعمال شد به صدای جیر جیر یک سخنگوی پلت فرم رسانه های اجتماعی را تایید کرد به صدای آمریکا یکشنبه شب. سیاست و هدف این است که برای جلوگیری از به اشتراک گذاری “مصنوعی و یا دستکاری رسانه ها هستند که به احتمال زیاد به علت آسیب برساند.”

برخی از کاربران از جمله صدای آمریکامتوجه شده که این برچسب را نشان نمی دهد تا در این ارسال بازدید از طریق Scavino توییتر مشخصات. با این حال سخنگوی تایید کرد که در حالی که “دستکاری رسانه ها” برچسب “قابل مشاهده در جدول زمانی” آن را در حال حاضر نشان دادن در توییت جزئیات” مسئله ای است که آنها هنوز در حال کار برای حل و فصل.

در پاسخ به گرگ شولتز بایدن را مدیر کمپین را محکوم Facebook برای قطراتش ویرایش تصویری مشابه با برچسب. “ما در عصر زندگی می کنند به طور فزاینده ای شایع دروغ,” شولتز در بیانیه ای گفت. “Facebook تخلفات را وقتی که می آید به قاچاق در پرهیاهو و نادرست اطلاعات غلط است که یک بحران ملی در این رابطه است. آن را نیز یک نامعقول عمل قرار دادن سود بالا نه فقط در کشور ما بلکه در هر کشور است.”

“Facebook نمی گویند اما آشکار است به همه کسانی که به بررسی رفتار و سیاست: مراقبت از آنها اولین و مهمترین مورد پول و به این منظور در حال حاضر به عنوان یکی از موثر ترین رسانه برای گسترش ننگین دروغ” شولتز اضافه شده است. “که منفور است و باید آن را به نام برای آنچه در آن است. خود را از رفتار غیر اخلاقی قابل قبول نیست و باید آن را تغییر دهید.”

عصر ایران به خارج از کاخ سفید و Facebook برای اظهار نظر را دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چرخ دنده ها به صورت دو بایدن یا سناتور برنی ساندرز در نوامبر سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری رسانه ها را تحت فشار برای تنظیم گمراه کننده اطلاعات سیاسی در ماه های اخیر. در زمان انتشار Scavino پست مشاهده شده است 5.8 میلیون بار دست آورد و بیش از 70,000 را دوست دارد.

Biden
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند به یک پر جمعیت در طول, جو بایدن, کمپین تجمع ملی جنگ جهانی اول موزه و بنای یادبود در 7 مارس سال 2020 در کانزاس سیتی ،
کایل ریواس/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de