Steve Mills
طرفداران واکنش نشان می دهند به نیویورک نیکز شلیک تیم رئیس جمهور استیو میلز
Abbie پار/گتی

روز سه شنبه پس از اعلام این که نیویورک نیکز را جدا از راه خود را با تیم رئیس جمهور Steve Mills, طرفداران را به توییتر به بیان دیدگاه های خود در مورد وضعیت.

میلز برای اولین بار شروع به کار با نیکز در سال 2003 زمانی که او استخدام شد و به عنوان افسر ارشد عامل و ورزشی کسب و کار رئیس جمهور Madison Square Garden. میلز در سمت چپ این سازمان در سال 2009 بود اما دوباره استخدام در سال 2013 به عنوان تیم نایب رئیس و مدیر کل. او سپس ارتقا به تیم رئیس جمهور در سال 2017 جایگزین فیل جکسون.

نیکس ساخته شده است یک حذفی ظاهر از فصل 2012-2013 جایی که آنها از دست رفته در نیمه نهایی کنفرانس شرق و نه به حال برنده فصل از آنجا که بسیاری از طرفداران بر این باورند که یک محصول از آسیاب کار با نیکز.

“استیو میلز بزرگترین سرطان در نیکز سازمان است. تقریبا از دست دادن هر فصل از سال 2001 می توان به استیو میلز [sic] بی کفایتی. جیمز دولان آیا شگفت انگیز امروز توسط در نهایت او شلیک. این عالی بود برای نیکز” کاربر توییتر نوشت: Fredo.

“پس از استیو میلز به عنوان اجرایی معاونت نیویورک نیکز به یک رکورد 178-365. که یک درصد برنده از 32 درصد است. در واقع بدترین درصد در NBA” کاربر توییتر نوشت: جان لوند.

“مورد علاقه من آمار برای استیو میلز به عنوان Prez یا GM از نیکز برای 13 فصل از ’03. از دست 336 از 500 بازی. در 13 سال از دست برگشتی در هر فصل. در 4 سال او وجود ندارد, NYK ساخته شده برگشتی 3x. پاک حداکثر فضا کلاه در ’19 فرود بدون بالا رایگان-عوامل” کاربر توییتر دیمون Amendolara با یک عکس از میلز و یک علامت شکلک بعدی به هر یک از آمار ذکر شده است.

در حالی که بسیاری از طرفداران ستایش تصمیم به قسمت راه با آسیاب برخی دیگر احساس نیکز مبارزات نه تنها نسبت به آسیاب بلکه این تیم صاحب جیمز دولان.

“مشکل با نیکز است و همیشه بوده است دولان ساده و ساده” نوشته کاربر توییتر کلانتر

“من می خواهم آنها را به بخشی از راه با Dolan” کاربر توییتر SAB نوشت.

در علاوه بر این به اخبار میلز و نیکز فراق جهات همچنین گزارش شده است که آنها در حال برنامه ریزی برای هدف تورنتو رپتورز جمهور Masai Ujiri که امضا Kawhi Leonard فصل گذشته. لئونارد پس از آن کمک کرد رپتورز برنده مسابقات قهرمانی NBA.

“از بین بردن استیو میلز – یک متحد نزدیک هرگاه که همیشه دیده می شود به عنوان یک صدای قدرتمند – اولین گام در جهت برگشتاندن نخبگان exec مانند Masai Ujiri. اشتباه نکنید: به عنوان ناکارآمد به عنوان نیکز هستند وجود دارد درخواست تجدید نظر در حال جنرال موتورز که چرخش آنها را در اطراف” کریس Mannix نوشت.

موجود در نیکز’ اعلام تصمیم خود به بخشی از راه با آسیاب این تیم اعلام کرد که او را به ادامه کار با باغ میدان مدیسون (MSG) که دولان نیز صاحب. در این بیانیه نیکز گفت: میلز نامزد خواهد شد به MSG هیئت مدیره.

نیکز در حال حاضر 15-36 رکورد که آنها را به عنوان 13th, رتبه تیم در کنفرانس شرق. آنها را در اورلاندو سحر و جادو در بازی بعدی خود در روز پنج شنبه, مه 6.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im