هلند بسته شد و مدارس و رستوران ها و کافه ها و باشگاه های ورزشی در روز یکشنبه برای جلوگیری از گسترش coronavirus. این تعطیلی قرار داده بودند به اجرا در 6 p. m. به وقت محلی (1 p. m. EST) و این محدودیت شامل ماری جوانا در کافی شاپ ها و در نتیجه صف های طولانی از هلند ساکنان امید به سهام.

محدودیت های اعمال شده را در محل باقی می ماند در هلند تا آوریل 6 تا weed smokers مایل بودند به انتظار در صف های طولانی به امید اینکه قبل از خرید این مستند.

کریستین Triebert پرسیدم کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست و صورت ماسک? این مردم ایستاده در صف برای خرید علف های هرز جلوتر از هلند #COVID19 مستند” همراه با دو عکس از صف های طولانی در خارج از کافی شاپ.

Jaap Visser به اشتراک گذاشته شده عکس های گرفته شده در Utrecht, گرونینگن و آیندهوون نمایش ده ها تن از مردم در حال انتظار برای رفتن به کافی شاپ. Visser گفت: “وای همه جا در هلند بزرگ خطوط در کافی شاپ برای دریافت آخرین ماری جوانا. با توجه به این مستند تمام coffeeshops نیاز به بستن در چند دقیقه.”

Aitor وینا در توئیتر خود نوشت: “در برخی از [کشورهای] مردم خرید کاغذ توالت در نظر مستند. [این] هلند اقدام به خرید علف های هرز. اولویت است.” Viana مشترک یک عکس از مردم پوشش در کنار یک کانال در حال انتظار برای ورود به کافی شاپ.

نویسنده و کارگردان مارتین Koolhoven مشترک یک ویدیو از یک خط کشش پایین بلوک. Koolhoven گذاشته سپس یک ویدیو از دو توزیع کارت های کسب و کار به مردم در خط با عنوان “وجود دارد به اندازه کافی.”

گری پاتریک براون مشترک یک عکس از یکی دیگر از خط خارج یک کافی شاپ در هلند و گفت: “زمانی که دولت خود را اعلام کرد در یک پنج شنبه شب که همه چیز بسته می شود تا آوریل 6, چه چیزی شما را به سرعت گرفتن ؟ رول توالت? ماکارونی ؟ در آمستردام آن را علف های هرز ظاهرا.”

کاربر توییتر @stephenlough95 به اشتراک گذاشته تصویر متنی و گفت: “برادر من در آمستردام زندگی میکند و فقط من این ارسال هاهاها” همراه با یک عکس از مردم در خارج از یک کافی شاپ.

هلندی, موسسه ملی بهداشت عمومی سایت می گوید که وجود دارد 1,135 تایید موارد coronavirus و هشت مرگ و میر ناشی از COVID-19 در هلند.

با توجه به سلامت, بهداشت و درمان, وزیر Bruno برونز گفت: این مستند: “من مطمئن هستم این را نمی خواهد ما آخرین اقدامات این وضعیت نگه می دارد در حال توسعه بسیار سریع است و ما را حفظ خواهد کرد تصمیم گیری در مورد اقدامات بیشتر مبتنی بر دانش کارشناسان. من نمی توانم حدس و گمان در مورد آنچه اقدامات این خواهد بود اما روشن است که بیشتر به دنبال خواهد داشت.”

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش coronavirus بیماری (COVID-19) بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دست خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
Cannabis
یک فرد برگزاری یک روشن شاهدانه مشترک در cremers می شاپ در هلند.
رابین ون Lonkhuijsen/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im