توییتر سعی خواهد کرد برای متوقف کردن شما به tweeting مقالات قبل از خواندن آنها

توییتر را آغاز کرده است prodding کاربران آن را به عنوان خوانده شده مقالات اخبار قبل از retweeting آنها را در تلاش برای “ترویج مطلع بحث” و جلوگیری از اطلاعات نادرست است.

شبکه های اجتماعی گفت: این آزمایش یک ویژگی جدید در گوشی های هوشمند آندروید و قرص است که متوجه خواهد شد هنگامی که یک کاربر در حال تلاش برای پاسخ به یک مقاله بدون داشتن آن را باز کرد و از آنها بخواهید اگر آنها می خواهم به انجام این کار.

این آخرین در یک سری از “اشاره” تاکتیک با هدف خنک کننده در توییتر معروف تاول بحث فرهنگ بوده که مورد استقبال برخی از کاربران اما محکوم به عنوان نفوذی و تشویق دیگران.

ماه گذشته این شرکت همچنین گفت که تجربه کار با اعلامیه های هشدار دهنده که با درخواست کاربران به تجدید نظر ارسال توییتهایی که ممکن است توهین آمیز است.

Kayvon Beykpour توییتر سر محصول گفت: “این آسان برای لینک/مقالات ویروسی در توییتر. این می تواند قدرتمند باشد اما گاهی اوقات خطرناک است به خصوص اگر مردم نیست و خواندن محتوای آنها در حال گسترش است.

“این ویژگی (در آندروید در حال حاضر) مردم را تشویق به خواندن یک مقاله مربوط قبل از retweeting آن است.”

توییتر حساب رسمی توییتر قرار داده و آن را در یک مطلب deadpan مد و اشاره کرد: “به اشتراک گذاشتن یک مقاله می تواند جرقه گفتگو بنابراین شما ممکن است بخواهید به خواندن آن قبل از اینکه شما صدای جیر جیر آن.”

این شرکت توضیح داد که این ویژگی تنها در تشخیص اینکه آیا کاربران باز کرده اند این مقاله از توییتر و نه اینکه آنها را قبلا خوانده و آن را در جای دیگر در گذشته است.

تحقیقات علمی نشان می دهد که در اطراف 60pc از مردم خواندن مقالات آنها به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی. در یکی از مناسبت وب سایت خبری Upworthy به طور تصادفی ارسال شده یک لینک به یکی از مقالات خود در Facebook تنها برای بیش از 2000 نفر به نظر ardently زیر آن است.

های رفتار است که به ویژه مهم است به دلیل آن است یک تاثیر قوی بر روی الگوریتم های مورد استفاده توسط اکثر شبکه های اجتماعی از جمله توییتر برای شناسایی “بهترین” مطالب.

تقریبا همه از جمله الگوریتم آموزش دیده برای قرار دادن محبوب ترین مطالب در بالای کاربران تغذیه اگر چه آنها نیز از دیگر عوامل به حساب آورد.

توییتر nudging آزمایش نیز تهدید می کند یک ارجمند دره سیلیکون گاو مقدس: این ایده از کاهش “اصطکاک” که به معنی ساخت برنامه های خود را به عنوان صاف و آسان برای استفاده که ممکن است.

به طور سنتی با این حال شبکه های اجتماعی تنها حداقل رسانده اصطکاک در اطراف اقداماتی که پول برای آنها مانند ارسال و به اشتراک گذاشتن در حالی که به حداکثر رساندن آن برای تنظیمات حریم خصوصی و دیگر ناخوشایند ضرورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im