“دو واقعیت”: چرا امریکا باید زیست محیطی عدالت

در هفته های اخیر ملت ما شده است مجبور به آمدن به مقابله با انواع راه های که در آن نابرابری مضرات جوامع اقلیت از مرگ جورج فلوید در دست پلیس به نامتناسب تاثیر از COVID-19. اخیر دانشگاه هاروارد مطالعه به این نتیجه رسیدند که آلودگی هوا — که به طور معمول بدتر در مناطق بزرگتر با جمعیت اقلیت — مرتبط است به بالاتر coronavirus نرخ مرگ و میر همراه با کشت از دیگر مشکلات سلامتی.

این فقط یک فرم از محیط زیست بی عدالتی که پگی شپرد اختصاص داده است بهتر است بخشی از زندگی خود را به مبارزه با. شپرد است که بنیانگذاران ما عمل شهر نیویورک سازمان غیر انتفاعی است که در تلاش برای بهبود محیط زیست جوامع محلی از سال 1988. ماموریت ما عمل به “ایجاد جوامع سالم با تضمین این که مردم رنگ و/یا ساکنان کم درآمد شرکت به طور معنی داری در ایجاد صدا و نمایشگاه بهداشت محیط و حفاظت از سیاست ها و شیوه است.”

peggy-shepard-we-act.jpg
پگی شپرد از بنیانگذاران و مدیر اجرایی عمل کنیم و یک راهپیمایی در حمایت از محیط زیست و عدالت در واشنگتن ، Allie هالووی/حسن نیت ارائه میدهد از ما عمل می کنند

عدالت زیست محیطی تبدیل به یک جریان اصلی موضوع به تازگی به عنوان آگاهی رشد می کند و از وخیم تر شدن اثرات تغییر آب و هوا و پیشنهاد برای سبز جدید مقابله. بنابراین این هفته رادیو فردا پرسید پگی شپرد به بحث در مورد چگونه مسائل زیست محیطی به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع اقلیت و آنچه باید انجام شود برای رفع آن. در اینجا این است که یک بخشی از این گفتگو است.

جف Berardelli: عدالت اجتماعی است که در جلو و مرکز در اخبار, اما شما بوده ام به مبارزه با آنچه در وب سایت خود خواستار “محیط زیست نژادپرستی” برای چند دهه. می تواند به شما توضیح اصطلاح زیست محیطی نژادپرستی?

پگی شپرد: محیط زیست نژادپرستی عمدی هدف قرار دادن آلودگی در جوامع رنگ و کم درآمد جوامع هستند چرا که آنها کمتر مطلع و رای آنها کمتر است. آنها کمتر نفوذ سیاسی و اغلب زمین ارزان تر است در آن جوامع نیز هست. به عنوان یک نتیجه آلودگی های صنعتی تمایل به واقع داخل در آن جوامع به دلیل وجود بیشتر صنایع دولتی امکانات مانند فاضلاب و اتوبوس انبار.

چگونه مسائل زیست محیطی سوخت نژادی و نابرابری ؟

چیزی که ما می دانیم این است که محیط زیست اجرای اتفاق نمی افتد راه آن نیاز به اتفاق می افتد در جوامع رنگ و کم درآمد جامعه است. من کار با گروه در فلوریدا است که در حال کوچک جنوب جوامع احاطه شده توسط 19 هدر سایت. در سراسر کشور و در جنوب وجود ندارد قوانین منطقه بندی بنابراین شما می توانید یک تاسیسات شیمیایی درست در کنار یک جامعه کوچک است. در کالیفرنیا وجود دارد هیچ منطقه بندی بنابراین شما می توانید یک کارخانه سیمان یا پالایشگاه نفت راست پایین خیابان از یک مدرسه. هنگامی که شما نگاه کردن به مسائل در سراسر کشور آنها بازی کردن بسیار متفاوت است. اما یکی از اشتراکات این است که آلودگی در جوامع رنگ و کم درآمد. زیست محیطی اجرای بسیار سهل انگار و آن دسته از افرادی که بیشتر تحت تاثیر قرار است که آلودگی هستند نه بخشی از محیط زیست تصمیم گیری در آن شهر و دولت یا ملت است.

آیا این درست است که می گویند که آلودگی ناشی از جاری شدن سیل و آب و هوا و مسائل زیست محیطی که بیشتر رایج در این جوامع را تشدید نابرابری نژادی?
 
کاملا. اگر شما زندگی در یک جامعه پر از ایستگاه های انتقال که در آن کامیون ها روزانه به تخلیه زباله; اگر شما در حال زندگی در یک جامعه با اتوبوس بالا و پایین خیابان معطل ماندن در خارج از مدارس; اگر شما در حال زندگی در یک جامعه که در آن پالایشگاه نفت است و انتشار آلاینده های هوا هستند که مردم بیمار و وحشتناک بو; سپس شما احتمالا در حال زندگی در یک جامعه با کم ارزش ملک با سطل زباله که در آن مورد احترام مردم نیست. آنها در حال زندگی در یک جامعه است که محیط زیست تخریب. شما همچنین اضافه کردن به که استرس نژادپرستی و نابرابر مدارس و شما باید یک سیستم زیست محیطی است که مردم بیمار و تاکید مردم است.

شما را پیدا خواهد کرد که برخی از کسانی که در جوامع در حال آنهایی که همان است که لازم نیست که دسترسی به فضای باز و پارک ها. وجود دارد ممکن است یک اسکله اما شما پیدا کنید که نیمی از بچه ها حتی نمی دانند چرا که آنها هرگز تا به حال دسترسی به آن است. یکی از پروژه های ما ایجاد شد دسترسی به این باور نکردنی رودخانه هادسون در جامعه ما بنابراین خانواده می تواند وجود دارد و باید تفریح و زیبایی شناسی.

این است که کمی عمیق تر, اما می تواند شما را ردیابی ریشه های زیست محیطی نابرابری در ایالات متحده به خود را آغاز?

وجود کتاب های نوشته شده در این. … برنامه ریزی شهری است که یک مثال خوب است که برنامه ریزی شده برای برخی از این شرایط است که جوامع فقیر خود را در پیدا کردن… و ما درک می کنیم که که بوده است سیستمیک. برای مثال یکی از مسائلی که ما آغاز شده بود و داری از شمال رودخانه تصفيه خانه فاضلاب بود که فرمان توسط آب تمیز عمل به دلیل آن استفاده می شود اگر شما برافروخته یک توالت در سمت غرب منهتن آن رفت به طور مستقیم به رودخانه هادسون. بنابراین دولت فدرال گفت: شما رو به تمیز کردن رودخانه, شما رو به تصفيه خانه فاضلاب. خوب بهترین جایی که مهندسین احساس بود در [ثروتمند] غرب 70s در سمت غرب منهتن. اما توسعه دهندگان دیدن که که در زمین بود خیلی بیشتر سود آور و مایل به توسعه است که زمین موفق به دریافت این شهرستان کمیسیون برنامه ریزی برای حرکت آن را از بالای شهر به هارلم. بنابراین به عنوان یک نتیجه, ما یکی از بزرگترین فاضلاب در این شهر که به معنای واقعی کلمه حق در سراسر خیابان را از ریورساید درایو راست در سراسر از مردم است. انتشار و بو شد مردم بیمار. بنابراین ما تا به حال به شروع به برگزاری این شهرستان پاسخگو بود و این که ما برای اولین بار واقعی مبارزه است.
 
چه هستند برخی از نمونه هایی از جوامع از رنگ به طور نامتناسبی تحت تاثیر مسائل زیست محیطی مانند آلودگی و بیماری و تغییر آب و هوا ؟

گرمای شدید حوادث در حال حاضر در حال کشتار بیشتر آمریکایی های آفریقایی تبار بیش از هر مردم دیگر. آلودگی هوا باعث ایجاد چیزی شبیه 200,000 مرگ و میر زودرس در سراسر کشور در هر سال است. من فکر می کنم بسیاری از مردم شده اند حیرت زده به درک که آلودگی هوا افزایش یافته است خطر شدید اثرات از COVID-19 برای زندگی مردم در جوامع آلوده. و به این ترتیب لینک های زیست محیطی قرار گرفتن در معرض به سلامت پیوند بسیار قوی است و من فکر می کنم دانشگاه هاروارد مطالعه ای که در ماه گذشته و یا پس قطعا خرس که از.

تعدادی از مطالعات نشان می دهد که پیش بینی اولیه که در آن زباله های سمی سایت خواهد بود خیابانهای یک جامعه رنگ و در درجه دوم یک کم درآمد جامعه است. شما همچنین می توانید ببینید که پالایشگاه ها — شرکت شیمیایی — همه در جوامع کم درآمد و رنگ. ما می توانیم نگاهی به سرطان کوچه [در لوئیزیانا] به عنوان مثال نخست از آن است.

ما همچنین می توانید نگاه در بسیاری از جوامع در جنوب در امتداد سواحل خلیج فارس که تحت تاثیر طوفان و حوادث آب و هوایی شدید. ما می دانیم کسانی که در جوامع در حال رفتن به ضربه شدید آب و در عین حال سرمایه گذاری توسط کسانی که شهرداری و دولت در حال رفتن به جوامع که آسیب پذیر هستند. برای مثال نیواورلئان’ بخش نهم بيشترين نهفته [توسط طوفان کاترینا] در عین حال جوامع که بیشتر تحت تاثیر افزایش سطح دریا و طوفان شده اند سرمایه گذاری در.

وجود دارد بسیاری از سواحل خلیج فارس متحده و جوامع است که هنوز هم بازسازی شده از آخرین طوفان است. شما رو سیاه جوامع در آلاباما و می سی سی پی که هنوز جاده به repaved. که سرمایه گذاری که از دولت فدرال نمی تواند به بسیاری از جوامع نهفته.

ما نیز در حال دیدن موضوع آب و هوا مهاجران. مردم مجبور به ترک نیواورلئان چرا که خانه های خود رفته بودند به طوری که آنها نقل مکان کرد و به کشورهای دیگر. هنگامی که بسیاری از آنها تلاش برای بازگشت آنها دریافتند که تمام مسکن پاره شده بود و آنها دیگر نمی تواند هزینه مسکن جدید است که وجود دارد. این است که به نام آب و هوا gentrification در آن جوامع در حال پاک کردن به دلیل اثرات آب و هوا و سپس بیشتر مردم ثروتمند خرید ملک و بازسازی این شهر است. بنابراین شما واقعا باید کل مدنی اختلال و شما لازم نیست که جامعه مدنی است که شما یک بار بود.

افزایش جزر و مد: قیمت در میامی

من فکر می کنم ما را ببینید که در پورتوریکو به عنوان به خوبی با بسیاری از مردم نیاز به ترک جزیره [به دلیل طوفان ماریا] بدون برق و بدون خدمات است. در عین حال افراد مرفه می رفتن خرید تا خواص آن و قرار دادن زیرساخت های سرمایه گذاری در جایی که نیاز به یک جامعه سالم.

مثال دیگر این است که حیات وحش اکتشاف در آلاسکا است. چه سهام موضوع را با که ؟ اگر شما اجازه می دهد اکتشاف در قطب شمال… که رفتن به صدمه زدن به حیوانات است که مردم بومی بستگی دارد برای مواد غذایی است. آن را برای رفتن به آلوده اقیانوس و این بدان معناست که آن را آلوده ماهی است که آنها بستگی دارد.

که ما به ارمغان می آورد به تغییر آب و هوا. آن است که به سرعت تبدیل شدن به فشار بیشتر از همه مسائل زیست محیطی در سراسر جهان است. به عنوان یک نتیجه “آب و هوا عدالت” یک اصطلاح است که من می شنوم ، شما چه نگرانی های اصلی برای آینده تغییر آب و هوا و همچنان به بدتر ؟

این واژه آب و هوا, عدالت, من فکر می کنم است که توسط بسیاری از مردم به عنوان یک خنک مدت است. آب و هوا و عدالت دارای یک معنای خاص: آن است که در مورد مطالعات آن در مورد طرح های آن را در مورد مداخله مورد نیاز در جوامع رنگ و کم درآمد جوامع خواهد شد که اولین و بدترین ضربه و آب و هوای حوادث شدید. حتی اگر آن را به نظر می رسد جدیدتر آگاهی های زیست محیطی عدالت در جامعه شده است کار بر روی مسائل مربوط به آب و هوا یکپارچه با عدالت زیست محیطی برای بسیاری از سال های بسیاری است. آن دست در دست می رود. شما می توانید آب و هوا عدالت بدون عدالت زیست محیطی.

ما درک می کنیم که سرمایه گذاری کردم به رفتن به آن دسته از جوامع که ما می دانیم که در مناطق سیل خواهد شد که بدترین ضربه و انعطاف پذیری برای بازگشت بدون پشتیبانی قوی توسط دولت است.

ما نیاز به تغییرات و اصلاحات از FEMA. ما نیاز به مشاوره کمیته های ساخته شده تا از مردم از رنگ و آسیب دیده ترین مردم اطلاع رسانی کمیته در مورد نوع اقدامات و مداخلات مورد نیاز برای تبدیل شدن به کل دوباره زمانی که یک رویداد. همه ما باید بخشی از راه حل آب و هوا. ما نمی توانیم فقط باید جریان اصلی سبز گروه کار در آب و هوای ملی آب و هوا قانون زیرا آنها به طور کلی زندگی در جوامع هستند که اولین و بدترین ضربه است.

بنابراین هنگامی که ما بحث در مورد محیط زیست نژادپرستی و بی عدالتی زیست محیطی ما همچنین صحبت کردن در مورد مشغول بودن در تصمیم گیری های زیست محیطی اگر مردم رنگ و کم درآمد افرادی که بیشتر تحت تاثیر این مسائل هرگز در اتاق که در آن تصمیم گیری شده و راه حل های هستند که توصیه می شود, ما می رویم به در ادامه به دو دنیای متفاوت دو واقعیت های مختلف مانند ما در حال حاضر شاهد هستیم امروز. دو واقعیت های مختلف را یکپارچه کشور است.

اجازه دهید بحث در مورد سبز معامله جدید است. من فکر می کنم بسیاری از مردم درک نمی کنند که چرا سبز جدید مقابله آدرس انرژی پایدار و در همان زمان آدرس برنامه های اجتماعی است. شما می توانید توضیح دهید که چگونه این دو به هم پیوسته هستند و به همین دلیل آنها هر دو نیاز به شود ؟

آب و هوا بیش از به سادگی کاهش گازهای گلخانه ای. ارتباطی به مردم است و باید برای آنها را به درک چگونگی اثرات آن هر جنبه از زندگی خود را که آیا آن را از امنیت انرژی و یا اینکه آیا آن را یک “فقط انتقال” از سوخت های فسیلی به اقتصاد سبز است. اگر ما همه بخشی از کسانی که راه حل های ما در حال رفتن به ادامه بخش که در حال حاضر داریم.

من شنیده ام برخی از مردم می گویند تغییر آب و هوا است که در مورد گاز گلخانه ای را کاهش, چه سهام را مجبور به انجام با آن ؟ خوب این راه حل در حال رفتن به تحت تاثیر قرار اقتصاد ما و ما امنیت انرژی. در حال حاضر 30 میلیون خانوار در این کشور هستند که انرژی نا امن. آنها نمی توانند خود را پرداخت قبض انرژی و قرار دادن غذا بر روی میز و در عین حال بسیاری از ما آب و هوا ابتکارات ممکن است افزایش هزینه های انرژی است. پس چگونه ما شروع به توزیع هزینه های آن نسبتا به ویژه هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد جوامع رنگ و کم درآمد که مصرف کمتر و تولید کمتر کربن تولید گازهای گلخانه ای از مرفه تر جوامع است ؟ پس چگونه ما شروع به تساوی مزایای جدید در اقتصاد سبز? شما واقعا باید به گرد هم می آیند.

نیز وجود دارد بدون نیاز به مشارکت جامعه در چه نوع از مشاغل ایجاد خواهد شد و یا چه نوع از کسب و کار را دریافت مشوق های مالیاتی. که توسعه اقتصادی است. چه توسعه اقتصادی باید با آب و هوا و یا محیط زیست ، البته این همه چیز برای انجام با کیفیت محیط زیست. آن می تواند ایجاد تراکم در آوردن بیشتر پیاده و بیشتر مسافران است که اثرات زیست محیطی و کمک به سلامت و نابرابری.

چگونه می تواند هر دو نهفته جوامع و همچنین جامعه به عنوان یک کل ایجاد تغییر مثبت و دریافت ما را به این آهنگ از محیط زیست بی عدالتی ؟

من فکر می کنم ما باید درک کنند که همه جوامع ما نیاز به احترام. مزایای که جامعه داده است به طوری که بسیاری از ساکنان در کشور ما رفته است به همان اندازه برای همه ساکنان اینجا. ما باید به درک مشترک ما از ارزش ها است. من فکر می کنم ما امروز شاهد آن هستیم… ما یک ارزش مشترک است که پلیس باید درمان هر کس به همان اندازه که جامعه ما باید سرمایه گذاری در به همان اندازه که بدون تحول و توسعه اقتصادی است که کارگران که در حال حاضر در صنعت سوخت فسیلی نمی خواهد که خانواده حفظ شغل جدید در اقتصاد سبز است.

من معتقدم که وجود دارد در حال حاضر یک اجماع است که ما باید به وحدت. زیست محیطی جامعه و جریان اصلی سبز گروه شده اند و با هم در طول سال و نیم گذشته تا به راه حل آب و هوا با هم. بنابراین شما ممکن است بدانید در مورد عادلانه و فقط ملی آب و هوا پلت فرم است که حدود شش سبز گروه و 12, عدالت زیست محیطی سازمان کار کرده اند و برای چند سال گذشته. ما در حال حاضر به سیاست های توسعه برای پیاده سازی.

ما نمی توانیم همچنان به تداوم بخش است که بدست ما را به جایی که ما امروز این است که در یک بحران. ما در یک COVID-19 همه گیر و ما در یک بحران آب و هوا و بدون آینده با هم با وحدت و اتفاق و مشترک ما در حال رفتن به دریافت خود را از این بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im