دو مرد و یک حیوان خانگی سگ لابرادور فرار بدون آسیب پس از خود را کوچک هواپیما دچار موتور مشکل و سقوط کرد و در کنار یک خانه در فلوریدا روز گذشته پلیس می گویند.

این هواپیما پایین آمد از فلوریدا اجرایی باند فرودگاه در حدود ساعت 10 صبح روز یکشنبه توفنده به یک درخت در خارج اقامت در این منطقه از خیابان اصلی و سیاره درایو Okaloosa County Sheriff را تایید کرد در حالی که انتشار عکس و فیلم از صحنه است.

خلبان و مسافر بودند شناسایی شده توسط آژانس های اجرای قانون محلی به عنوان یک پدر و پسر از کانزاس که پرواز به فلوریدا منطقه برای تعطیلات است.

مردان نامگذاری شد که 47 ساله Jason Doughertyاز باغ شهر و 22 ساله کالیب Dougherty از سالینا. مردان در حال سفر بودند با یک سگ حیوان خانگی در زمان حادثه.

مشکلات گزارش شده رخ داده است که هواپیما شد در آینده به زمین. سرنشینان رنج می برند نیست هر صدمات فیزیکی.

“شگفت آور دو مرد و زرد لابرادور رتریور آمد برای خروج از این وضعیت بدون خراش” نمایندگان نوشت.

مقامات گفت: ملی ایمنی حمل و نقل (NTSB) را بررسی حادثه و اظهار داشت: اداره هوانوردی فدرال (FAA) نیز شده بود اطلاع از این تصادف.

کلانتر دفتر انتشار یک کلیپ ویدئویی کوتاه برای Facebook نشان هواپیما نشسته بینی-برای اولین بار در داخل یک درخت. این پست پس از جذب بیش از 250 نظرات و 1300 سهام در رسانه های اجتماعی با بسیاری از نظر ابراز امداد است که پدر و پسر تا به حال مصیبت جان سالم به در.

“بسیاری از مردم خوش شانس و یک گفتگوی جوانان ایرانی صبح امروز” یک نفر نوشت تحت اولیه پلیس پست در مورد سقوط. “برای اطمینان حاصل کنید!” این Okaloosa County Sheriff دفتر حساب پاسخ داد.

صاحب ملک که تقریبا آمار, هواپیما, Micki Gramm, رسانه های محلی گفت خروجی می پوشند که او تا به حال شده است پیاده روی سگ حیوان خانگی خود را در زمان تصادف. او گفت که او اغلب نشسته در همان منطقه ای که این هواپیما پایین رفت و در روز یکشنبه صبح.

“اگر من تا به حال بدست صفحه اصلی از راه رفتن هر قبلا من نشسته است سمت راست وجود دارد, مشاهده هواپیما به دلیل این چیزی است که من در تعطیلات آخر هفته” صاحب خانه گفته می پوشند.

“خدا را شکر همه خوب بود و هیچ کس صدمه دیده بود آن را یک معجزه بود. آیا این آمار به خانه نمی رسید هر چیزی غیر از treelands.” از آن خواهد شد چند روز قبل از هواپیما حذف شده است توسط جرثقیل.

این NTSB و FAA شده اند تماس برای نظر توسط نیوزویک.

تصادف وارد سیستم شده است با aviation-safety.netیک وب سایت است که حفظ یک حادثه پایگاه داده. آن ذکر شده هواپیما درگیر به عنوان یک Beechcraft V35 ثروت باد اورده. “هر دو کارکنان و یک سگ خانگی شد uninjured و هواپیما پایدار آسیب قابل توجهی” آن گفت: در شرح مختصری از حادثه است.

“کلاسیک Beechcraft ثروت باد اورده معرفی شد و در سال 1947 است و هنوز هم ساخته شده است امروز توسط ریتون هواپیما” اسمیتسونیان ملی هوا و فضا موزه می گوید آنلاین.

این واقعیت-ورق می افزاید: “چهار محل هواپیما sported تمام فلزی ساخت و ساز و جمع شدن ارابه فرود برای پیچیده یا اجرایی خلبان. در ابتدا با طراحی متمایز پروانه یا V دم یک دم متعارف مدل ارائه شده بیش از حد—آن را پایه ای برای بعد راش هواپیما.”

شگفت آور دو مرد و زرد لابرادور رتریور آمد برای خروج از این وضعیت بدون خراش زمانی که خود را کوچک هواپیما بنا به گزارش ها تا به حال مشکلات موتور و فرود در یک درخت کوتاه از باند در فرودگاه فلوریدا در مدت کوتاهی پس از 10 صبح امروز. سقوط خاموش است فرودگاه ملک در سیاره درایو. FAA و NTSB ابلاغ شده است و خواهد شد اداره بررسی است.

ارسال شده توسط Okaloosa County Sheriff را در روز یکشنبه 8 مارس سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im