دو کارمندان مایکروسافت در ایالت واشنگتن باید قرارداد COVID-19 شرکت تایید کرده است که coronavirus موارد در منطقه ادامه خواهد داد به افزایش است.

این کارکنان که دقیق عنوان شغلی نشده اند منتشر می گزارش واقع در Puget صدا که نزدیک به مایکروسافت در دفتر مرکزی شرکت در ردموند. این خبر پس از تکنولوژی غول های آمازون, گوگل و Facebook هر یک از کارکنان خواست در این منطقه به کار از خانه.

یکی از آلوده مایکروسافت کارکنان کارکنان برای تابعه آن LinkedIn و اعتقاد بر این است که کار از راه دور, CNBC گزارش با استناد به یک لینک سخنگوی ایمیل.

“محلی کارشناسان بهداشت و درمان تعیین کرده اند که این فرد تا به حال شناخته شده در تماس با دیگر کارکنان در حالی که آلوده و بر اساس آن واقعیت وجود دارد هیچ خطر برای کسانی که کار در LinkedIn از این مورد که” این ایمیل به عنوان خوانده شده.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از ما همکار و ادامه خواهد داد برای حفظ سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان و همکاران به عنوان اولویت ما در همکاری نزدیک با مقامات بهداشت عمومی در سطح جهان است.”

مایکروسافت شده است تماس اضافی برای نظر توسط نیوزویک.

“بیاورد و کارکنان همچنان در قرنطینه و ما در حال حمایت از آنها را به عنوان آنها بازیابی” مایکروسافت اجرایی Kurt DelBene گفت: در یک ایمیل به کارکنان با توجه به نیویورک تایمز.

در مارس 4, همان اجرایی مایکروسافت منتشر شده به روز رسانی دستورالعمل برای کارکنان به عنوان مقامات بهداشتی در شهرستان کینگ هشدار داد که شیوع ویروس در یک “لحظه بحرانی.” او توصیه می شود که همه کارکنان هستند که می توانند انجام این کار باید کار از خانه تا مارس 25. سیاست روز رسانی در آمد به عنوان COVID-19 ویروس برانگیخته موج از رویداد cancelations در سراسر کل صنعت فناوری.

دیروز آن پدید آمده Facebook به حال نزدیک به یک دفتر سیاتل پس از یک پیمانکار است که تا به حال شده است وجود دارد تشخیص داده شد با coronavirus بلومبرگ گزارش شده است.

خرید آمازون نیز با تایید این هفته که یک عضو هیات در سیاتل بود و قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس. دو آمازون کارکنان قبلا آزمایش مثبت در ایتالیا.

گوگل همچنین اجرای یک کار از خانه سیاست در سیاتل اما در زمان مرحله اضافی از ترغیب کارکنان برای جلوگیری از آوردن بازدید کننده به واشنگتن دفاتر GeekWire گزارش شده است. با حتی گسترده تر رویکرد توییتر به تازگی خواسته همه کارکنان جهانی برای جلوگیری از دفاتر خود را.

دولت واشنگتن و وزارت بهداشت تایید کرده است 70 مثبت COVID-19 موارد است. دولت شمار کشته شدگان در حال حاضر در 10 با بیش از 200 نفر تحت نظارت. در مقیاس جهانی به این ویروس آلوده شده است بیش از 98,000 مردم و ناشی از بیش از 3300 مرگ و میر.

“این مهم است که همه اقدامات لازم را برای کاهش گسترش رمان coronavirus” پادشاه مسئولان شهرستان در آزادی گفت: دیروز. “این است که به سرعت در حال تحول وضعیت است.”

مورد اول در واشنگتن اعلام شد در ژانویه 21.

“خطر ناشی از شیوع ویروس بستگی به عواملی از جمله چگونه به خوبی آن را بین مردم به شدت از این بیماری و علل پزشکی یا دیگر اقدامات ما برای کنترل تاثیر این ویروس به عنوان مثال واکسن یا درمان داروها” سلامت آژانس می گوید. “پتانسیل بهداشت عمومی را تهدید مطرح شده توسط COVID-19 بسیار بالا هر دو در ایالات متحده و در سراسر جهان است.”

 Microsoft Logo
شرکت کنندگان در پیاده روی گذشته لوگوی ما چند ملیتی فن آوری های شرکت مایکروسافت در وب اجلاس سران در لیسبون در نوامبر 6, 2019.
PATRICIA DE MELO MOREIRA/خبرگزاری فرانسه /خبرگزاری فرانسه/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de