دو تا از آهنگ های گروه بیتلز جهادی های بریتانیایی در حال حاضر اعتراف به سوء استفاده غربی گروگان

دو جهادی های بریتانیایی که بخشی از بدنام دولت اسلامی “بیتلز” کوارتت را برای اولین بار اعتراف کرد مشارکت خود را در بدرفتاری گروگان غربی از جمله آمریکا کمک کارگر Kayla مولر.

Alexanda Kotey و ال Shujon Elsheikh اکنون می گویند آنها “رابط” به گروگان غربی بودند که شکنجه و کشته در سوریه در میان آنها مولر که وزارت امور خارجه ایالات متحده معتقد بود که بارها و بارها مورد تجاوز قرار گرفته سپس توسط رهبر دولت اسلامی ابوبکر البغدادی.

“من در زمان یک ایمیل از خودم” آقای Elsheikh, 32 گفت: در مصاحبه ای به دست آمده توسط NBC منتشر شده در پنج شنبه. “او به تنهایی من تو را دیدم او خیلی ترسیده بود.”

“او در اتاق خودش که هیچ کس را در” 36 ساله آقای Kotey گفت.

این دو نفر قبلا رد کرده تا کنون جلسه مولر که دولت اسلامی برگزار شد 18 ماه قبل از مرگ او در سال 2015.

“چه کسی ؟ مرا به یاد” آقای Elsheikh گفت: وقتی پرسید که توسط بی بی سی در سال 2018 اگر او را ملاقات کرده بود به کمک کارگر.

“نمی دیدار با هر خارجی غیر مسلمانان” آقای Kotey اضافه شده است.
آمریکا کمک های بشردوستانه Kayla مولر برگزار شد توسط دولت اسلامی برای 18 ماه و درگذشت در سوریه در سال 2015


اعتبار: Jo. L. حادثه/AP Photo/روزانه پیک

این جفت ارز که اسیر در سوریه توسط مبارزان کردی در سال 2018 نیز در حال حاضر اعتراف به داشتن مورد ضرب و شتم غربی گروگان که لقب اسیرکنندگان خود را “بیتلز” به دلیل لهجه بریتانیایی.

“من هرگز انکار کرد که آنها تا کنون آمار” آقای Kotey گفت.

پس قبلا کاهش به بحث در مورد نقش خود در “بیتلز” مردان گفت: آنها در عمل به عنوان “رابط” میان گروگان ها و خانواده های آنها خواستار میلیونها دلار باج پرداخت.

این جفت ارز در حال حاضر در برزخ قانونی برگزار شده در عراق توسط نیروهای ایالات متحده, که به دنبال تحت تعقیب قرار دادن آنها در یک دادگاه آمریکایی است.

دو نفر از آنها نشده تابعیت بریتانیا اما در ماه مارس دادگاه عالی حکم داد که شواهد جمع آوری شده توسط محققان تنها باید بستری برای آمریکا محاکمه اگر مجازات اعدام است به دنبال ندارد.

آمریکا و مقامات اروپایی معتقدند که “بیتلز” شد مسئول 27 قتل از جمله گردن زدن, انگلیسی, کمک کارگران دیوید هینز و آلن هنینگ و آمریکایی جیمز فولی, Steven Sotloff و Peter Kassig.

سر دسته این باند Mohammed Emwazi لقب Jihadhi جان کشته شد در یک حمله هوایی در سوریه در سال 2015. یک چهارم از اعضای داعش تبدیل Aine دیویس شد و محکوم به زندان در ترکیه در مدیترانه.

خانواده به قتل گروگان آمریکایی بر این باورند تعقیب آقایان Kotey و Elsheikh در ایالات متحده است که بهترین شانس خود را برای عدالت است.

“مانند هر خانواده عزادار ما می خواهیم به دانستن حقیقت کامل در مورد آنچه اتفاق افتاده است به عزیزان ما و ما می خواهیم فرزندان ما قاتلان پاسخگو” آنها نوشت: در واشنگتن پست روز پنج شنبه. “این چیزها اتفاق می افتد تنها در صورتی که مظنون هستند محاکمه قبل از هیئت منصفه در یک دادگاه آمریکایی از قانون است.”

مولر پدر و مادر ترس دو مرد را دریافت و از اتهام وارده تبرئه شد اگر انگلستان prosecutes آنها.

“من فکر نمی کنم هر چیزی باید در نظر گرفته شود جدول” مارشا مولر گفت: NBC با اشاره به مجازات اعدام است.

با توجه به وزارت امور خارجه ایالات متحده آقای Kotey به احتمال زیاد “درگیر در این گروه اعدام و فوق العاده بی رحمانه شکنجه ها از جمله شوک الکترونیکی و ارایه کرده است.”

او همچنین عمل به عنوان یک دولت اسلامی کارگزینی مسئول چند تن دیگر از اتباع انگلستان به پیوستن به این گروه تروریستی آن را گفت.

آقای ElSheikh سفر به سوریه در سال 2012 و پیوست القاعده قبل از تعویض وفاداری به دولت اسلامی. وزارت امور خارجه آمریکا گفت که او “به دست آورده شهرت برای ارایه کرده مسخره اعدامها و crucifixions در حالی که خدمت به عنوان یک زندانبان داعش.”

این جفت ارز هنوز هم رد این اتهامات اما مولر پدر و مادر بر این باورند که مردان را بدتر از آنچه که آنها در حال حاضر اعتراف به.

محققان کار با مولر خانواده نیز بر این باورند که جفت می دانم که بیشتر از آنها باید اجازه بدهید و می تواند به ارائه اطلاعات در مورد محل نگهداری از مولر بدن است که مانند دیگر قربانیان بیتلز است کشف شده است.

“آنها در حال اعتراف است که آنها وجود دارد,” او پدر کارل مولر گفت: NBC. “البته آنها در حال رفتن به سمت تاریک داستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de