جنوبی کلیساها Reclose نامحدود پس از پاستور می میرد و رهبران Churchgoers گرفتن Coronavirus

دو کلیسا—کتوسا باپتیست خیمه در Ringgold, گرجستان و روحالقدس محله در هوستون, تگزاس—تصمیم گرفته اند برای از سرگیری فرد خدمات پس از شیوع COVID-19 در میان اعضای آن است. یکی از کشیشان در تگزاس, کلیسا, پدر Donnell کیرشنر است اعتقاد به درگذشت coronavirus.

دستور اجرایی صادر شده توسط فرمانداران از تگزاس و گرجستان هر دو مجاز کلیساها برای دیدار در حال انجام coronavirus اپیدمی البته با برخی از اجتماعی فاصله اقدامات در محل. هر دو کلیسا می گویند که آنها می خواهم رعایت شده آن اقدامات هنگام برگزاری فرد در خدمات.

کتوسا باپتیست خیمه بود از سر آن فرد خدمات در چهار شنبه, مارس 26. این کلیسا گفت: حدود یک چهارم از معمول آن جماعت با حضور و عبادت نشسته شش فوت جدا از یک دیگر در علاوه بر این به حال ساخته شده برای ورود و خروج در راه است که مشاهده اجتماعی فاصله.

این کلیسا تصمیم گرفت در مارس 11 برای جلوگیری از برگزاری خدمات پس از نامشخص تعدادی از خانواده ها قرارداد coronavirus.

“اگر ما احساس بسیار با اعتماد به نفس از محیط امن ما قادر به ارائه امکانات ما تصمیم گیری ساخته شده بود … که ما را قطع تمام در فرد خدمات دوباره تا اطلاع ثانوی در تلاش از احتیاط شدید برای ایمنی و رفاه خانواده های ما” کلیسا در بیانیه ای گفت.

church prayer
یک زن در تاکوما Park, Maryland, دعا در کلیسای ملی امامزاده معصوم مفهوم 31 مارس 2005 در واشنگتن, DC.
جو Raedle/گتی

Holy Ghost محله ادامه داد: آن فرد در توده ها در مارس 2, اما تصمیم به قطع آنها در مارس 14 روز پس از کیرشنر درگذشت از آنچه رهبران کلیسا بر این باورند ممکن است COVID-19. قلمرو مذهبی اسقف اعظم از گالوستون-هوستون گفت که او مبتلا به بیماری ذات الریه قبل از مرگ در مارس 13.

پنج نفر از اعضای کلیسا مذهبی سفارش را پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. تمام پنج گزارش بدون علامت و در حال حاضر در قرنطینه در محله محل اقامت.

قصبه برخاستیم و به دنبال آن دولت توصیه های پیشنهادی نیاز به شرکت کنندگان به پوشیدن چهره ماسک و نشستن در ردیف های متناوب. کلیسا نیز مجاز تنها 179 مردم را به نشستن در آن 900 صندلی پناهگاه.

این کلیسا در حال حاضر نشان می دهد هر یک از شرکت کنندگان مانیتور خود را به صورت علائم و آزمایش به عنوان یک اقدام احتیاطی.

نیوزویک رسیده به روحالقدس محله برای اطلاعات بیشتر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

کلیساها ثابت کرده اند یک خاردار میدان نبرد به صورت متحده در طول coronavirus بیماری همه گیر. آخرین پنج شنبه, شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: این شهرستان به اجرای stay-at-home سفارشات در مقابل کلیسا است که در ادامه به برگزاری خدمات در سرپیچی از دموکرات ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر را پناهگاه در محل سفارش.

کلیساها که باید به مبارزه طلبیده جمله سفارشات راه اندازی یک پتانسیل کلیسا در مقابل دولت نبرد بیش از متمم اول قانون اساسی را وعده به ورزش از دین و دولت قدرت برای محافظت از سلامت عمومی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit