دو قانونگذاران ایالات متحده مبتلا به کروناویروس

سی بی اس آمریکا | No comments

در حال حاضر وجود دارد دو قانونگذاران که آزمایش مثبت برای coronavirus در کاپیتول هیل اولین مبتلا به COVID-19. کنگره ماریو دیاز-Balart جمهوری خواه از فلوریدا و بن McAdams, یک یوتا دموکرات هر دو آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به منتشر شده در مطبوعات از دفاتر خود را. دو تن از آنان گذشته در کنگره آمریکا در روز جمعه هنگامی که از خانه رای دادند در خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل در کنار صدها نفر از اعضای دیگر.

این می آید به عنوان حداقل 17 اعضای مجلس نمایندگان که خود را قرنطینه پس از آمدن به تماس با یک فرد یا افرادی که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

دیاز-Balart گفت: در بیانیه خود که او توسعه یافته از جمله علائم سردرد و تب شنبه شب نتایج آزمون برگشتم مثبت در روز چهارشنبه.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“من می خواهم همه بدانند که من با احساس بسیار بهتر” دیاز-Balart گفت.

او خواست “هر کس این را بسیار جدی و به دنبال دستورالعمل CDC.” او گفت که او تصمیم به خود قرنطینه در واشنگتن از همسر خود را در جنوب فلوریدا است برخی از شرایط از پیش موجود و او نمی خواست به افشای او به ویروس.

“ما باید همچنان به کار با هم برای ظهور قوی تر به عنوان یک کشور در طول این تلاش بار” دیاز-Balart گفت.

به زودی پس از Diaz-Balart خود را اعلام کرد عفونت McAdams گفت که او نیز در حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به آزادی مطبوعات.

McAdams گفت او شده است در قرنطینه از روز یکشنبه در خانه اش در ایالت یوتا پس از در حال توسعه خفیف علائم سرد مانند. او گفت نشانه پیشرفت با “تب خشک سرفه و زحمت کشیده تنفس.”

“امروز من یاد گرفتم که من تست مثبت است. من هنوز کار برای Utahns و به دنبال تلاش برای به دست آوردن Utahns منابع آنها نیاز به عنوان من همچنان به انجام کار از خانه تا زمانی که من می دانم که آن را بی خطر است برای پایان دادن به خود من-قرنطینه” McAdams گفت.

پس دیاز-Balart اعلام, خانه, اقلیت شلاق استیو Scalise جمهوری خواه از لوئیزیانا در بیانیه ای گفت: روز شنبه که او خود قرنطینه بر اساس یک توصیه از کاپیتول پزشک را پس از او تا به حال یک “جلسه طولانی” با Diaz-Balart هفته گذشته است.

“خوشبختانه من تجربه هر گونه علائم و ادامه خواهد داد تا کار از راه دور در کنگره Coronavirus پاسخ” Scalise گفت: در آزادی مطبوعات.

نماینده درو فرگوسن جمهوری گرجستان همچنین گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که او خود قرنطینه پس از آمدن به تماس با ما “با یک عضو کنگره است که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.”

یک گروه از بیش از 50 خانه قانونگذاران به نام در خانه رهبری در هر دو طرف اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری.

“وقتی که می آید به اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی بهترین شیوه های کنگره باید یک مثال نه یک استثنا که کنگره کتی پورتر دموکرات از کالیفرنیا گفت: در یک صدای جیر جیر چهارشنبه.

مجلس نانسی پلوسی گفت دفتر او گرفته شده است “اقدامات مناسب” برای شناسایی کاربرانی که نیاز به “اضافی برای نظارت بر دوره قرنطینه.”

“حضور پزشک بوده به دقت نظارت بر تحولات اخیر مربوط به دو نفر از اعضای ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان که آزمایش مثبت برای COVID-19 که بیمار هستند اما در وضعیت خوب,” او انتشار متحده است.

رئیس جمهور تهمت امضا بسته امداد جمعه بود که فقط تصویب شده توسط سنا پنج شنبه و توسط مجلس در هفته گذشته. کنگره در حال کار بر روی یکی دیگر از عظیم بسته محرک برای پاسخ به گسترده بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>